Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
26.02.2024

Акція на абонентський термінал BDCOM P1501DS   Абонентський термінал BDCOM P1501DS: Погляд у м ..

Детальніше
21.02.2024

Знижка на термінал ONU Huawei EchoLife HG8310M   Абонентський термінал ONU Huawei EchoLife HG8 ..

Детальніше
19.02.2024

Зниження цін на виту пару Одескабель OK-net - інноваційна та перспективна технологія в галузі виробницт ..

Детальніше
14.02.2024

  Пігтейл, sm, 0,9mm, 1.5m, SC/UPC Патчкорд 1м, sm, simplex, SC/UPC-SC/UPC, 3мм Па ..

Детальніше
06.02.2024

Крюк для опор КОц-8: Ідеальний Вибір для Монтажу Оптичного Кабелю   При монтажі оптичного кабе ..

Детальніше

Внутрішня вита пара Step4Net FTP CAT 5e 4х2х0,50мм 305м

2,265.60грн
Step4Net
Модель: FTP cat 5E 305м=1 бхт (0,51мм) CCA
Наявність: На складі
Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти

4-парний UTP кабель категорії 5е Step4Net призначений для застосування в локальних мережах передачі даних: PBX, V.11, X.21, ISDN, Ethernet (10Base-T), ATM-25/52/155 Мбіт/с, 100VG-AnyLAN, Fast Ethernet (100BASE-TX), Token Ring 16/100 Мбіт/с, Gigabit Ethernet (1000BASE-T), Firewire 100 Мбіт/с.

Параметри кабелю відповідають вимогам стандартів ISO/IEC 11801, ANSI/TIA/EIA-568А, YD/T1019-2001

Призначення: 

Призначений для стаціонарної прокладки всередині будівель, станцій, споруд, апаратури. Оболонка кабелю виконана з полівінілхлоридного пластикату (PVC) сірого кольору. Під оболонкою є загальний екран з алюмополімерної стрічки. Зовнішній номінальний діаметр кабелю 5,6 мм. 

У кабелі застосована загальноприйнята колірна ідентифікація провідників:

пара 1: біло-синя/синя
пара 2: біло-помаранчева/помаранчева
пара 3: біло-зелена/зелена
пара 4: біло-коричнева/коричнева

Упаковка
Кабель упакований в картонні коробки за принципом Reelex, що дозволяє вільно витягати кінець кабелю, крім кабелю зі сталевим несучим дротом.

 

Основні електричні характеристики:

  • Імпеданс (100 ± 15) Ом
  • Опір по постійному струму 94 Ом/км
  • Швидкість поширення 0,68 × с

Частотнозалежні параметри:


Частота, МГц

Загасання,
дБ/100м

NEXT,
дБ

NEXT PS,
дБ

ELFEXT,
дБ

RL,
дБ

1

2,0

65,3

62,3

63,8

20,0

4

4,1

56,3

53,3

51,7

23,0

8

5,8

51,8

48,8

45,7

24,5

10

6,5

50,3

47,3

43,8

25,0

16

8,2

47,3

44,3

39,7

25,0

20

9,3

45,8

42,8

37,7

25,0

25

10,4

44,3

41,3

35,8

24,3

31,25

11,7

42,9

39,9

33,9

23,6

62,5

17,0

38,4

35,4

27,8

21,5

100

22,0

35,3

32,3

23,8

20,1

Механічні характеристики:

  • Кабель складається з 4-х пар провідників, звитих між собою.
  • Матеріал провідника: мідний дріт діаметром 0.51 мм (24 AWG)
  • Ізоляція провідника - поліетилен, діаметр провідника в ізоляції 0.9 мм
  • Температурний діапазон:

      інсталяції -10°C ... +60°C
      робочий -20°C ... +60°C

  • Мінімальний радіус вигину:

      під час монтажу (динамічний) ≥ 8 x діаметрів кабелю
      після монтажу (постійний) ≥ 4 x діаметрів кабелю

  • Розтягуюче зусилля ≤ 85 Н
  • Маса брутто 23,5 кг
  • Маса нетто 21,5 кг
  • Габаритні розміри ШхВхД 440x385x385 мм
Вита пара
Провідник Al-Cu біметал
Діаметр жили, мм 0,50
Тип витої пари Внутрішня
Температурний діапазон -30...+60
Довжина в упаковці, м 305
Кількість пар 4
Екранування FTP
Рекомендований лінк, м до 100

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




Рекомендуємо (34)
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк