Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
26.02.2024

Акція на абонентський термінал BDCOM P1501DS   Абонентський термінал BDCOM P1501DS: Погляд у м ..

Детальніше
21.02.2024

Знижка на термінал ONU Huawei EchoLife HG8310M   Абонентський термінал ONU Huawei EchoLife HG8 ..

Детальніше
19.02.2024

Зниження цін на виту пару Одескабель OK-net - інноваційна та перспективна технологія в галузі виробницт ..

Детальніше
14.02.2024

  Пігтейл, sm, 0,9mm, 1.5m, SC/UPC Патчкорд 1м, sm, simplex, SC/UPC-SC/UPC, 3мм Па ..

Детальніше
06.02.2024

Крюк для опор КОц-8: Ідеальний Вибір для Монтажу Оптичного Кабелю   При монтажі оптичного кабе ..

Детальніше

9-портовий комутатор POE FoxGate S6009 POE (8 PoE x 100 Мбіт / с)

2,552.00грн
FoxGate
Модель: S6009
Наявність: Немає в наявності
Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти
Знятий з виробництва
 
FoxGate S6009 POE - девятіпортовий комутатор Ethernet з підтримкою PoE. Застосовується в системах відеоспостереження і безпеки на основі технології Ethernet. Висока швидкість комутації і пропускна здатність дозволяють передавати зображення без втрат якості. Вбудовані системи захисту від статики і перенапруг підвищують надійність обладнання.
 
При дальності підключення IP камер більше 100м настійно рекомендуємо використовувати мережевий мідний кабель Finmark.
 
Основні особливості:
 
Вісім портів 100 Мбіт / с для підключення обладнання, один порт 100 Мбіт / с для підключення до відеореєстратора або зовнішньої мережі
Перемикач CCTV ізолює порти для підключення обладнання друг від друга
Вхідна напруга: пост. напр. 48 - 57 В
Дальність передачі портів Ethernet 100 м
Стандарти IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3af / at, PoE (End-Span)
Захист від перенапруг і статичної напруги
Привабливий дизайн, отвір для замку від крадіжки

 

Відеоспостереження
Пристрій Комутатор POE (L2 некерований)
Кількість POE портів 8
Установка Всередині приміщення
Кількість портів UPLINK комутатора 1
Наявність оптичного (SFP) інтерфейсу Немає

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк