Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Filter
Виробник
Стоимость
 
Категорії
Спеціальні
- 7%
117.00грн 109.20грн
Базовано на 0 відгуках.
- 25%
780.00грн 585.00грн
Базовано на 0 відгуках.
21.02.2024

Знижка на термінал ONU Huawei EchoLife HG8310M   Абонентський термінал ONU Huawei EchoLife HG8 ..

Детальніше
19.02.2024

Зниження цін на виту пару Одескабель OK-net - інноваційна та перспективна технологія в галузі виробницт ..

Детальніше
14.02.2024

  Пігтейл, sm, 0,9mm, 1.5m, SC/UPC Патчкорд 1м, sm, simplex, SC/UPC-SC/UPC, 3мм Па ..

Детальніше
06.02.2024

Крюк для опор КОц-8: Ідеальний Вибір для Монтажу Оптичного Кабелю   При монтажі оптичного кабе ..

Детальніше
30.01.2024

Бандажна стрічка 20х0,7: Застосування та переваги в сучасних конструкціях В сучасному світі, де швидкість те ..

Детальніше

Кабелі кручена пара, патч-корди

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Компактний автоматичний зварювальний апарат c широкими функціональними можливостями і вирівнюванням волокна по серцевині. Дозволяє зварювати більшість поширених волокон, в тому числі і волокна зі зменшеними втратами на вигинах, типу G.657. Також завдяки універсальним притискаючи, крім зварювання ..
36,958.31грн 35,061.00грн
- 5%
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 2 відгуках.
Опис FTTH патчкорду:   FTTH патчкорд - спеціально створений комунікаційний шнур (або кабель) для всіх видів монтажних робіт. Він має конструкцію, яка підходить і для зовнішнього застосування, в умовах жорсткого використання, з можливими високими механічними навантаженнями. Застосовує..
202.80грн
В наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Патчкорд з круглого кабелю 0,5кН (діелектрик) ..
220.00грн
В наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Патчкорд з круглого кабелю 1,0кН (діелектрик) ..
297.60грн
В наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Акція! При покупці від 100шт - гарантовано отримай знижку 30%! _____ Патчкорд оптичний, sm, simplex, SC-SC, 3мм Патчкорд для оптики SM (Single Mode), Simplex, SC-SC – це кабель, який використовується для підключення двох оптичних пристроїв, забезпечуючи передачу сигналу на великі ..
54.60грн
В наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Патчкорд, sm, simplex, SC/APC-SC/APC, 3мм Патч корд - коммутационный шнур, коммутационный кабель, патч-корд (patching cord — соединительный шнур) — одна из составных частей структурированной кабельной системы. Представляет собой электрический или оптоволоконный кабель для подключения одного э..
78.00грн
В наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк