Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
Знижки
- 8%
585.20грн 539.22грн
Базовано на 0 відгуках.
- 25%
836.00грн 627.00грн
Базовано на 0 відгуках.
05.07.2024

Застосування SFP GEPON модулів З кожним роком зростає потреба у швидкісному та надійному інтернет-зв’язку. С ..

Детальніше
11.06.2024

Телекомунікаційні системи є невід'ємною частиною сучасного світу, забезпечуючи зв'язок, передачу даних та безпек ..

Детальніше
20.05.2024

Бензинові генератори в наявності Бензиновий генератор - незамінний пристрій у ситуаціях, коли доступ до ..

Детальніше
07.05.2024

Антивандальні бокси в наявності на складі у Києві   У світі, де технології стають неодмінною ч ..

Детальніше
02.05.2024

Ember працює, коли інші відпочивають ..

Детальніше

Каталог мережевого обладнання

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
EPON ONU є одним із пристроїв оптичної мережі EPON, який відповідає вимогам мережі широкосмугового доступу. Застосовується в FTTH/FTTO для надання послуг даних і відео на основі мережі EPON.   EPON — це останнє покоління технології мережі доступу. IEEE802.3ah є стандартним протоколом..
639.54грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Ethernet-порти: 1 х 1000 Мбіт / с   Основний чіп: ZTE ZX279125   Матеріал корпусу: Пластик   Габарити, мм: 54х54х23   Вага (без упаковки і БП), г: 45   Ключові особливості терміналу FORA EP-1001H Режим маршрутизат..
622.82грн 564.30грн
- 9%
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Компактний автоматичний зварювальний апарат c широкими функціональними можливостями і вирівнюванням волокна по серцевині. Дозволяє зварювати більшість поширених волокон, в тому числі і волокна зі зменшеними втратами на вигинах, типу G.657. Також завдяки універсальним притискаючи, крім зварювання ..
39,611.73грн 36,784.00грн
- 7%
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 2 відгуках.
Зварювальний апарат з вирівнюванням по серцевині. Кольоровий екран. Корпус сварочніка захищений гумовим кожухом. Сварка FTTH-кабелів, зварювання в роз'ємі. Li-Ion акумулятор на 6А * ч. У комплекті сколювач, FTTH-стриппер, звичайний стриппер. 142х122х138 мм, 1,95 кг (з батареєю). Новинка від к..
42,092.60грн 38,247.00грн
- 9%
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
BDCOMP1501DS– гігабітний абонентський термінал технології GEPON на чіпсеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB. Відповідність стандартам IEEE802.3ah та CTC 3.0дозволяє використовувати дане обладнання в мережах, побудованих з використання обладнання GEPON різних світових..
585.20грн 539.22грн
- 8%
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
PU-X640 є новою моделью Dual Mode EPON/GPON ONU від компанії Picotel на основі чіпсета Realtek. Пристрій призначений для використання в PON мережах, що працюють за технологією EPON або GPON. Особливості   4 x Gigabit Ethernet порта (10/100/1000 Mbps base-T) 1 х SC/UPC пор..
1,354.32грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Термінал XPON ONU XP-1001H (Rev.05ZB) FORA (4A) Чипсет: ZTE ZX279125 ..
555.94грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Термінал XPON ONU XP-1001H MINI (Rev.03ZN) FORA (4A) Чипсет: ZTE ZX279125 Chipset CPU ZX279125 Interfaces LAN Port 1 * GE Port ..
530.00грн 543.40грн
- -3%
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Затискач для оптичного кабелю натяжний Н3 нового покоління Анкерний виріб затискач натяжний для оптики використовують для швидкого зчеплення оптичних кабелів, типу ADSS або П-297. Закріплює оптичні кабелі діаметром 5-7 мм. При закріпленні або затиску не оголюються і не відокремлюється трос, я..
13.50грн
В наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
BDCOM P3310D — оптичний лінійний термінал (ОЛТ) для мереж GEPON. Відповідає вимогам стандартів IEEE 802.3ah, YD/T 1475-2006 та CTC2.0/2.1/3.0. Підтримує автоматичне виявлення та роботу з абонентськими терміналами (ONU) різних виробників. ОЛТ підтримує симетричну швидкість передачі 1,25 Гбіт/с..
19,228.00грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Натяжний затискач для оптичного кабеля Ember ASF2 (Н15) Ембер представляє Вашій увазі натяжний затискач для оптики власного виготовлення Ember ASF2 (з гаком). Цей натяжний затискач являє собою нову модифіковану версію натяжного затискача Ember ASF, оснащену замість петлі - потужним мета..
12.00грн
В наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Оптико-волоконний розподільчий кабель «останньої милі» використовується для мереж FTTH.   У кабелі містяться оптичні волокна, які відповідають ITU-T G.652D рекомендацій (волокно оптичне для застосувань FTTH, з меншими втратами в вигинах). Зовнішня оболонка зроблена з Безгал..
2,286.88грн 2,048.20грн
- 10%
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Опис кабелю FTTH-001-SM-18   Оптико-волоконний розподільний кабель «останньої милі», призначений для мереж FTTH. Використовується для прокладання в стояках, всередині будівель, в підвалах і на горищах, в квартирах і офісах, також для прокладки між стовпами (конструкція самонесуча) і ..
2,821.50грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Бандажна стрічка 20х0,7, бухта 50м Різні комунікації провайдерів розташовують на спеціальних конструкціях, а також на бетонних, дерев'яних та інших опорах. Для їх кріплення застосовують спеціальні бандажні стрічки. Вони являють собою металеві смужки, схожі на хомути. Бандажні стрічки сл..
1,128.60грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Знятий з виробництва Компанія Ember Україна представляє затиск нового покоління Ember ASF. Матеріалом виготовлення цього виробу служить поліамід, наповнений склом. Виріб може піддаватися будь-яких температурних змін, крім того у нього висока опірність на механічний вплив, він не ламається і н..
9.00грн
Немає в наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 3 відгуках.
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк