Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
04.03.2024

Знижки на найпопулярніші моделі зварювальних апаратів! Переваги зварювальних апаратів для оптоволокна D ..

Детальніше
26.02.2024

Акція на абонентський термінал BDCOM P1501DS   Абонентський термінал BDCOM P1501DS: Погляд у м ..

Детальніше
21.02.2024

Знижка на термінал ONU Huawei EchoLife HG8310M   Абонентський термінал ONU Huawei EchoLife HG8 ..

Детальніше
19.02.2024

Зниження цін на виту пару Одескабель OK-net - інноваційна та перспективна технологія в галузі виробницт ..

Детальніше
14.02.2024

  Пігтейл, sm, 0,9mm, 1.5m, SC/UPC Патчкорд 1м, sm, simplex, SC/UPC-SC/UPC, 3мм Па ..

Детальніше

Трансівер Step4Net SFP 1G GEPON Grade C++

1,651.20грн
Step4Net
Модель: Step4Net SFP 1G GEPON Grade C++
Наявність: На складі
Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти

Модуль для GEPON SFP-20-1,25-GEPON-OLT - SFP GEPON трансивер для установки в оптичний лінійний термінал. Трансивер для PON забезпечує двонаправлену передачу даних з симетричною швидкістю 1,25 Гбіт/с по одному оптичному волокну в пасивній оптичної мережі (PON) на відстань до 20 км.

Основні особливості модуля для GEPON:

  • Двонаправлена передача по одному волокну з використанням двох довжин хвиль
  • Симетрична швидкість передачі/прийому 1250 Мбіт/с
  • Відповідність IEEE 802.3ah-2004

Припустимі параметри оптичного модуля:

Parameter Min. Max. Unit
Storage Temperature -40 +85 °C
Relative Humidity — Storage 0 95 %
Relative Humidity — Operating 0 85 %
DC Supply Voltage 0 3.6 V

Рекомендовані умови експлуатації модуля для PON:

Parameter Min. Typical Max. Unit
Case Operating Temperature 0 25 +70 °C
DC Supply Voltage 3.135 3.3 3.465 V
Module Supply Current - 270 500 mA
Signaling Speed +/- 100 ppm - 1250 - Mb/s

Експлуатаційні характеристики модуля для GEPON:

Parameter Min. Typical Max. Max. Unit
Transmitter
Transmitter Type 1490 nm DFB CW Mode  
Average Output Power (9/125 SMF) 2.5 - 7 dBm
Optical Output Power with Tx OFF - - -39 dBm
Optical Rise and Fall Time (20% to 80%) - - 250 ps
Tx Wavelength 1480 1490 1500 nm
Spectral Line Width (-20dB) - - 1.0 nm
Side Mode Suppression Mode 30 - - dB
Extinction Ratio 9 - - dB
Relative Intensity Noise - - -118 dB/Hz
Total Jitter - - 0.2 UI
Transmit Reflectance   - -12 dB
Receiver
Receiver Type 1310 nm APD/TIA Burst Mode  
Wavelength 1260 1310 1360 nm
Receiver Sensitivity - - -30 dBm
Receiver Overload Optical Power -6 - - dBm
Maximum Input Optical Power (Damage Threshold) - - 4 dBm
Receiver Reflectance     -12 dB
Vertical Eye Closure Penalty 2.2 - - dB
Receiver Settling Time - - 400 ns
Rx_LOS Assert -45 - - dB
Rx_LOS Deassert - - -30.5 dB
Rx_LOS Hysteresis 0.5 - 5 dB

 

PON
Тип устройства Трансівер
SFP модули
Технология GEPON

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк