Наразі ведуться роботи з налаштування телефонії, але найближчим часом все налагодиться! Будь ласка, зв'яжіться з Вашим менеджером. Вибачте за тимчасові незручності. Телеком обладнання Україна

Категорії
21.11.2023

Абонентський термінал FORA EP-1001H – це серія пристроїв ONU (optical network unit) або ONT (optical network ter ..

Детальніше
23.10.2023

Спеціальна пропозиція: даруємо акумулятори! ..

Детальніше
09.10.2023

Купуй барабан круглого оптичного кабелю Фінмарк серії: FinMark UTxxx-SM-15 FinMark UTxxx-SM-16 1kN ..

Детальніше
26.09.2023

Сучасний світ неможливо уявити без безкінечних потоків даних, що перетинають земну кулю зі швидкістю світла. Опт ..

Детальніше
06.09.2023

В сучасному світі, де швидкість і надійність передачі даних стають все важливішими, оптичні кабелі стають безпер ..

Детальніше

Модуль SFP 1G GEPON OLT SC Grade D PX20++ (35dB) A-GEAR

A-Gear
Модель: SFP 1G GEPON OLT SC Grade D PX20++ (35dB) A-GEAR
Наявність: На складі
Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти

Нашли дешевле?

Каждый день мы отслеживаем ценовую тенденцию рынка и с гордостью можем заверить, что у нас лучшие предложения для клиентов, но если вдруг Вы нашли дешевле - сообщите нам и Вы получите гарантировано лучшее предложение

×
Технологія – GEPON
Оптичний роз'єм – SC/UPC
Потужність передавача 3 дБм ~ 7 дБм
Чутливість приймача -7 дБм ~ -32 дБм
Оптичний бюджет 35 дБ
Відстань сигналу до 20 км
PON
Тип устройства Трансівер
SFP модули
Технология GEPON

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк