Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
21.02.2024

Знижка на термінал ONU Huawei EchoLife HG8310M   Абонентський термінал ONU Huawei EchoLife HG8 ..

Детальніше
19.02.2024

Зниження цін на виту пару Одескабель OK-net - інноваційна та перспективна технологія в галузі виробницт ..

Детальніше
14.02.2024

  Пігтейл, sm, 0,9mm, 1.5m, SC/UPC Патчкорд 1м, sm, simplex, SC/UPC-SC/UPC, 3мм Па ..

Детальніше
06.02.2024

Крюк для опор КОц-8: Ідеальний Вибір для Монтажу Оптичного Кабелю   При монтажі оптичного кабе ..

Детальніше
30.01.2024

Бандажна стрічка 20х0,7: Застосування та переваги в сучасних конструкціях В сучасному світі, де швидкість те ..

Детальніше

Абонентський термінал PU-X640

1,287.00грн
Picotel
Модель: PU-X640
Наявність: На складі



Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти
Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 5

PU-X640 є новою моделью Dual Mode EPON/GPON ONU від компанії Picotel на основі чіпсета Realtek. Пристрій призначений для використання в PON мережах, що працюють за технологією EPON або GPON.

Особливості
 

  • 4 x Gigabit Ethernet порта (10/100/1000 Mbps base-T)
  • 1 х SC/UPC порт
  • сумісний з OLT BDCOM/Huawei/ZTE/CDATA

 

EPON/GPON ONU PU-X640 виготовлена в компактному корпусі з урахуванням роботи в широкому температурному діапазоні (0℃ ~50℃). Модель PU-X640 - це продовження лінійки якісного обладнання від Picotel.

Характеристики терміналу PU-X640

  • Повна сумісність з IEEE802.3ah
  • Підтримка обмеження швидкості та пропускної здатності;
  • Відповідає стандарту IEEE802.3ah
  • Відстань передачі до 20 км
  • Підтримка шифрування даних, групового мовлення, розділення порту Vlan тощо.
  • Підтримка динамічного розподілу смуги пропускання (DBA)
  • Підтримка автоматичного виявлення ONU/виявлення посилань/віддалене оновлення програмного забезпечення;
  • Підтримка поділу VLAN та розділення користувачів;
  • Підтримка функції сигналізації відключення живлення
  • Підтримка функції трансляції штормового опору
  • Підтримка ізоляції портів
  • Підтримують тришарової функції маршрутизації
  • Підтримка ACL для гнучкого налаштування фільтру пакетів даних
  • Спеціалізований дизайн для запобігання поломці системи для підтримки стабільної роботи системи
  • Підтримка оновлення програмного забезпечення
  • Управління мережею EMS на основі SNMP, зручне для обслуговування
PON
Тип ONU XPON
Тип устройства ONU

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




Теги XPON
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк