Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Filter
Виробник
Тип
Стоимость
 
Категорії
Спеціальні
- 8%
574.00грн 528.90грн
Базовано на 0 відгуках.
- 25%
820.00грн 615.00грн
Базовано на 0 відгуках.
11.06.2024

Телекомунікаційні системи є невід'ємною частиною сучасного світу, забезпечуючи зв'язок, передачу даних та безпек ..

Детальніше
20.05.2024

Бензинові генератори в наявності Бензиновий генератор - незамінний пристрій у ситуаціях, коли доступ до ..

Детальніше
07.05.2024

Антивандальні бокси в наявності на складі у Києві   У світі, де технології стають неодмінною ч ..

Детальніше
02.05.2024

Ember працює, коли інші відпочивають ..

Детальніше
25.04.2024

Призначення траверс при монтажі оптичного кабелю на стовпах Оптичний кабель – невід'ємна складова сучас ..

Детальніше

Абонентські термінали ONU

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Foxgate ONU G2001R є двох-стандартним абонентським терміналом, здатним працювати як в мережах EPON, так і в мережах GPON.   Дане обладнання є економічно ефективним рішенням, що дає можливість організації останньої милі з гнучко налаштованим пріоритетами і якістю наданої послуги. ..
574.00грн 522.75грн
- 9%
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
EPON ONU є одним із пристроїв оптичної мережі EPON, який відповідає вимогам мережі широкосмугового доступу. Застосовується в FTTH/FTTO для надання послуг даних і відео на основі мережі EPON.   EPON — це останнє покоління технології мережі доступу. IEEE802.3ah є стандартним протоколом..
627.30грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Ethernet-порти: 1 х 1000 Мбіт / с   Основний чіп: ZTE ZX279125   Матеріал корпусу: Пластик   Габарити, мм: 54х54х23   Вага (без упаковки і БП), г: 45   Ключові особливості терміналу FORA EP-1001H Режим маршрутизат..
610.90грн 553.50грн
- 9%
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Foxgate e1001MZ абонентський термінал для роботи в мережі GEPON, що може експлуатуватись у широкому діапазоні температур ,а також має потужний фаєрвол для забезпечення безпеки даних. Foxgate e1001MZ може експлуатуватись у мережах GEPON по технології FTTO(Офіс ) FTTD (робоче місце ) ..
492.00грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
FoxGate ONU X2001Z-PoE - двостандартний абонентський термінал для використання в високошвидкісних мережах EPON та GPON, який відповідає потребам операторів зв’язку FTTO, FTTH, широкосмугового доступу SOHO, відеонагляду та іншим потребам до продуктів GPON/EPON Gigabit Ethernet. Для досту..
614.59грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
BDCOMP1501DS– гігабітний абонентський термінал технології GEPON на чіпсеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB. Відповідність стандартам IEEE802.3ah та CTC 3.0дозволяє використовувати дане обладнання в мережах, побудованих з використання обладнання GEPON різних світових..
574.00грн 528.90грн
- 8%
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
PU-X640 є новою моделью Dual Mode EPON/GPON ONU від компанії Picotel на основі чіпсета Realtek. Пристрій призначений для використання в PON мережах, що працюють за технологією EPON або GPON. Особливості   4 x Gigabit Ethernet порта (10/100/1000 Mbps base-T) 1 х SC/UPC пор..
1,328.40грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Термінал XPON ONU XP-1001H (Rev.05ZB) FORA (4A) Чипсет: ZTE ZX279125 ..
545.30грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Термінал XPON ONU XP-1001H MINI (Rev.03ZN) FORA (4A) Чипсет: ZTE ZX279125 Chipset CPU ZX279125 Interfaces LAN Port 1 * GE Port ..
530.00грн 533.00грн
- -1%
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
BDCOM GP1702-1G - це інтелектуальна ONU нового покоління для інтегрованих мультисервісних мереж широкосмугового доступу. Пристрій відповідає міжнародному стандарту ITU-T G.984/988 та промисловому стандарту PRC GPON ONU у вимогах до технологій доступу та технічним вим..
676.50грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
BDCOM GP1702-4G –гігабітний абонентський термінал технології GPON на чіп сеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB. Відповідність стандартам IEEE802.3ah та CTC 3.0 дозволяє використовувати дане обладнання в мережах, побудованих з використання об..
1,328.40грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
BDcom P1702-4G   –гігабітний абонентський термінал технології GEPON на чіп сеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB. Відповідність стандартам IEEE802.3ah та CTC 3.0дозволяє використовувати дане обладнання в мережах, побудованих з використання обладнання GEPON ..
1,353.00грн
Скоро у продажі!
Скоро у продажі!
Купити в розстрочку
Базовано на 1 відгуках.
BDCOM GP1704-2F-E - це інтелектуальний HGU з вбудованими функціями бездротового зв’язку, VoIP та USB. Він орієнтований на інтегровану мультисервісну мережу оператора зв’язку. Пристрій відповідає міжнародному стандарту ITU-T G.984/988 та промисловому стандарту PRC GPO..
1,107.00грн
Закінчуються
Закінчуються
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Кол-во Ethernet портов - 1 Скорость Ethernet портов, Мбит/с - 10/100/1000 Материал корпуса - пластик Габариты, мм - 87х85х30 Introduction  GPON SFU is designed for FTTH and networking service providers. FORA GP-1001G is developed by IC-Line Compan..
676.50грн
Скоро у продажі!
Скоро у продажі!
Купити в розстрочку
Базовано на 1 відгуках.
1xPON (SC), симметр. 1 Гбит/с., 4 x FEth (RJ45), (10/100 Base-T), 1x RF (вых.ур.≥ 65 дБмкВ), Dying-Gasp, IEEE 802.1Q, VLAN, storm control, управление портами, огранич. кол, пользов. на порту, QoS-IEEE P802.1p, CoS, 160x120x30 мм, DC12V/1A, до 12 Вт, раб.темп.: 0 — 45°С, наличие оптич. ТВ приемник..
3,690.00грн
Немає в наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Дані ONT мають максимальну сумісність з головними пристроями HUAWEI MA5608T   ONU HG8310M GPON OLT Huawei - Абонентська термінал PON. 1xPON (SC), симетрії. 1.25Gbps, 1xEth, VoIP, 143x115x30 мм, вага 0,4 кг, БП 5,5 Bt, доступ до послуг VoIP, Інтернет і HDTV одним кліком (NMS) &nbs..
820.00грн
Скоро у продажі!
Скоро у продажі!
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Stels FD600-111G-HZ660 (Чіпсет ZTE) - призначений для використання в пасивних оптичних мережах як абонентський пристрій.   Stels FD600-111G-HZ660 відповідає вимогам стандартів IEEE802.3ah, YD/T1475-2006 та CTC2.0/2.1.   ONU має один порт 10/100/1000 Ethernet (конектор RJ..
569.90грн
Скоро у продажі!
Скоро у продажі!
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Передача електроенергії через Ethernet (Power over Ethernet (PoE)) — технологія, яка дозволяє передавати віддаленому пристрою електричну енергію. разом з даними через стандартну виту пару в мережі Ethernet. Дана технологія призначена для IP-телефонії, точок доступу бездротових мереж, IP-..
307.50грн
Немає в наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Мінімальна кількість - від 5 шт Імпульсний блок живлення настінний для живлення абонентських терміналів ONU FOXGATE 1001NR , NR1001-(А), 1001WZ   Тип Імпульсний Робоча вхідна напруга..
164.00грн
Немає в наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Блок живлення до ONU 12V, 0,5 А TS-A006-120050E3 напруга DC -12V, сила току 0,5 А ..
164.00грн
Немає в наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
BDCOM GP1501DT - гігабітний абонентський термінал технології GPON на чіпсеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB. Відповідність стандартам ITU-T G.9844 / 988 і CTC 2.0 дозволяє використовувати дане обладнання в мережах, побудованих із застосуванням обладнання GPON різних св..
676.50грн
Скоро у продажі!
Скоро у продажі!
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
FoxGateONU 1001mZ гигабитный абонентский терминал технологии GEPON на чипсете ZTE™, разработанный для применения в решениях FTTH/FTTO и является продолжением линейки терминалов 1001wz и полностью идентичен по функционалу и производительности, однако имеет более компактный  корпус, который га..
Уточнюйте
Скоро у продажі!
Скоро у продажі!
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
ОНУ HG8310M є новим поколінням кінцевих терміналів GPON (Гігабітна пасивна оптична мережа) і ідеальне мережеве рішення типу Fiber to The Home. Цей універсальний, надійний пристрій забезпечує високошвидкісне підключення до Інтернету через порт GPON і дозволяє отримувати до нього доступ за допомого..
615.00грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Абонентский терминал GPON ZXHN F601, предназначенный для использования в сетях FTTH, обеспечивая высокую скорость передачи данных. Данный терминал предоставляет возможность полноценно использовать такие услуги, как доступ в сеть интернет ,просмотр HD Видео ,голосовой и видео связи с минималь..
615.00грн
Скоро у продажі!
Скоро у продажі!
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Foxgate ONU 1011ZR Абонентський термінал який може використовуватись у високошвидкісній мережі  за стандартом EPON, який завдяки наявності в своєму складі adddrop фільтра  та телевізійного приймача , дає  можливість надавати клієнту окрім традиційного доступу  в мережу Інт..
1,640.00грн
Немає в наявності
Немає в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Знятий з виробництва BDCOM GP1501DR - гігабітний абонентський термінал технології GPON на чіпсеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB. Відповідність стандартам ITU-T G.9844 / 988 і CTC 2.0 дозволяє використовувати дане обладнання в мережах, побудованих із застосуванням ..
770.80грн
Немає в наявності
Немає в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Абонентські термінали ONU
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк