Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
20.05.2024

Бензинові генератори в наявності Бензиновий генератор - незамінний пристрій у ситуаціях, коли доступ до ..

Детальніше
07.05.2024

Антивандальні бокси в наявності на складі у Києві   У світі, де технології стають неодмінною ч ..

Детальніше
02.05.2024

Ember працює, коли інші відпочивають ..

Детальніше
25.04.2024

Призначення траверс при монтажі оптичного кабелю на стовпах Оптичний кабель – невід'ємна складова сучас ..

Детальніше
18.04.2024

Оптично-мережеві абонентські термінали (ONU) відіграють ключову роль у забезпеченні доступу до швидкісного інтер ..

Детальніше

Термінал GEPON ONU EP-1001S (Rev.01HB) FORA (4A)

614.30грн
Fora
Модель: ONU EP-1001S (Rev.01HB) FORA (4A)
Наявність: На складі



Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти
Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 5
EPON ONU є одним із пристроїв оптичної мережі EPON, який відповідає вимогам мережі широкосмугового доступу. Застосовується в FTTH/FTTO для надання послуг даних і відео на основі мережі EPON.
 
EPON — це останнє покоління технології мережі доступу. IEEE802.3ah є стандартним протоколом EPON. Стандарт EPON відрізняється від інших стандартів PON тим, що він досягає вищої пропускної здатності та більшої ефективності за допомогою більших пакетів змінної довжини. EPON пропонує ефективне пакетування трафіку користувачів із сегментацією кадрів, що забезпечує більш високу якість обслуговування (QOS) для чутливого до затримки трафіку голосового та відеозв’язку. Мережі EPON забезпечують надійність і продуктивність, очікувану від бізнес-послуг, і забезпечують привабливий спосіб надання послуг для приватних осіб. EPON дозволяє економічно розгортати оптоволокно до дому (FTTH), що призводить до прискореного зростання в усьому світі.
 
На основі високопродуктивного чіпа доступу PON. Чіп підтримує три режими: GPON/EPON/P2P, відповідає 802.3-2005, технічним вимогам до обладнання CTC EPON, має хорошу сумісність PON, забезпечує один порт Ethernet з автоматичною адаптацією GE. Він має високопродуктивні можливості переадресації, щоб забезпечити чудовий досвід роботи з Інтернетом і HD-відеосервісами. Таким чином, він забезпечує ідеальне термінальне рішення та можливості підтримки послуг, орієнтованих на майбутнє, для розгортання FTTH. Він має хорошу сумісність сторонніх розробників для роботи зі сторонніми OLT, такими як Huawei/ZTE/Fiberhome.
 
Особливості
  • Повна сумісність з IEEE802.3ah;
  • Підтримка обмеження швидкості та контролю пропускної здатності на основі порту;
  • Відповідає стандарту IEEE802.3ah;
  • Відстань передачі до 20 км;
  • Підтримка шифрування даних, групової трансляції, розділення портів Vlan тощо.
  • Підтримка динамічного розподілу смуги пропускання (DBA);
  • Підтримка автоматичного виявлення ONU/виявлення з’єднання/віддаленого оновлення програмного забезпечення;
  • Підтримка поділу VLAN і поділу користувачів, щоб уникнути широкомовного шторму;
  • Підтримка функції сигналізації про вимкнення живлення, легке виявлення проблеми зв’язку;
  • Підтримка функції стійкості до штормів мовлення;
  • Підтримка ізоляції портів між різними портами;
  • Підтримка трьохрівневих функцій маршрутизації;
  • Підтримка ACL і SNMP для гнучкого налаштування фільтра пакетів даних;
  • Спеціалізована конструкція для запобігання збою системи для підтримки стабільної системи;
  • Підтримка онлайн-оновлення програмного забезпечення;

Parameters

Specification

 

- 1*EPON optical interface

 

- Meet 1000BASE-PX20+ standard

 

- Symmetric 1.25Gbps upstream/downstream

PON Port

- SC single-mode fiber

- Split ratio: 1:64

 

 

- Transmission distance: up to 20KM

 

- Receiving sensitivity: ≤-28dBm

 

- Transmitting optical power: 0~+4dBm

 

- 1*GE Auto-negotiation RJ45 ports

Ethernet Port(LAN)

- Full Duplex / Half-Duplex

- RJ45, Auto-MDI/MDI-X

 

- Transmission Distance 100 Meters

Power Supply Port

- 12V DC input

Network

- Support IEEE802.3 QAM, ONU can be remotely

Management

managed by OLT

 

- Support Remote management through SNMP and

 

- Telnet

 

- Local management

Management

Status monitor, Configuration management, Alarm

Function

management, Log management

Shell

Plastic casing

Power

- External 12V 0.5A DC power supply adapter

- Power consumption: <3W

 

Dimensions

120mm(L) x90mm(W) x25mm (H)

0.3kg

 

 

- Operating Temperature:0~50Ԩ

Environment

- Storage Temperature:-40~85Ԩ

- Operating Humidity:10%~90%(Non-condensing)

 

 

- Storage Humidity:10%~90%(Non-condensing)

 

PON
Тип ONU EPON
Тип устройства ONU

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




Теги onu
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк