Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
21.02.2024

Знижка на термінал ONU Huawei EchoLife HG8310M   Абонентський термінал ONU Huawei EchoLife HG8 ..

Детальніше
19.02.2024

Зниження цін на виту пару Одескабель OK-net - інноваційна та перспективна технологія в галузі виробницт ..

Детальніше
14.02.2024

  Пігтейл, sm, 0,9mm, 1.5m, SC/UPC Патчкорд 1м, sm, simplex, SC/UPC-SC/UPC, 3мм Па ..

Детальніше
06.02.2024

Крюк для опор КОц-8: Ідеальний Вибір для Монтажу Оптичного Кабелю   При монтажі оптичного кабе ..

Детальніше
30.01.2024

Бандажна стрічка 20х0,7: Застосування та переваги в сучасних конструкціях В сучасному світі, де швидкість те ..

Детальніше

ONT GPON GP-1001G FORA

643.50грн
Fora
Модель: ONT GPON GP-1001G FORA
Наявність: Скоро у продажі!



Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти
Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 5

Кол-во Ethernet портов - 1
Скорость Ethernet портов, Мбит/с - 10/100/1000
Материал корпуса - пластик
Габариты, мм - 87х85х30

Introduction 

GPON SFU is designed for FTTH and networking service providers. FORA GP-1001G is developed by IC-Line Company based on the Gigabit GPON technology, has a high cost performance. It is high stability and easy to maintain, has multi-service QoS quality guarantee. And it is fully compliant with technical regulations such as ITU-T G.984.x and technical requirement of GPON Equipment (V2.1 and above) from China Telecom, China Unicom. 

Characteristics 

• Main service: 1GE 
• Plug and Play, integrate auto detection, auto configuration 
• Support diagnostic monitoring and remote disabling of fiber optical 
• Compatible with Huawei, ZTE and BDCOM OLT

Data Service Functions 

• Full speed 1G non-blocking switching 
• 2048 MAC address table 
• Integrated port monitoring, port mirroring, port rate limiting, port SLA, etc. 
• Support auto polarity detection of Ethernet ports (AUTO MDIX) 
• Integrated IEEE802.1p QoS with four level priority queues

 

PON
Тип ONU GPON
Тип устройства ONU

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




Теги onu
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк