Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
26.02.2024

Акція на абонентський термінал BDCOM P1501DS   Абонентський термінал BDCOM P1501DS: Погляд у м ..

Детальніше
21.02.2024

Знижка на термінал ONU Huawei EchoLife HG8310M   Абонентський термінал ONU Huawei EchoLife HG8 ..

Детальніше
19.02.2024

Зниження цін на виту пару Одескабель OK-net - інноваційна та перспективна технологія в галузі виробницт ..

Детальніше
14.02.2024

  Пігтейл, sm, 0,9mm, 1.5m, SC/UPC Патчкорд 1м, sm, simplex, SC/UPC-SC/UPC, 3мм Па ..

Детальніше
06.02.2024

Крюк для опор КОц-8: Ідеальний Вибір для Монтажу Оптичного Кабелю   При монтажі оптичного кабе ..

Детальніше

Абонентський термінал ONU HG8310M

768.00грн
Виробник Huawei
Модель: ONU HG8310M
Наявність: Скоро у продажі!



Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти
Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 5
Дані ONT мають максимальну сумісність з головними пристроями HUAWEI MA5608T
 
ONU HG8310M GPON OLT Huawei - Абонентська термінал PON. 1xPON (SC), симетрії. 1.25Gbps, 1xEth, VoIP, 143x115x30 мм, вага 0,4 кг, БП 5,5 Bt, доступ до послуг VoIP, Інтернет і HDTV одним кліком (NMS)
 
Huawei ONU HG8310M GPON з серії EchoLife - це надійний оптичний мережевий термінал, призначений для підключення до мереж FTTH в якості основного багатофункціонального домашнього або офісного шлюзу. HG8010 обладнаний одним адаптивним Gigabit / Fast Ethernet-портом з автопогодженням для одночасного безперебійного доступу до Інтернет, комфортної роботи зі службами VoIP і перегляду потокового відео в режимі HD.
 
 
 
Можливості та переваги
 
Підтримка технології Рlug-and-play істотно прискорює процедуру інсталяції нового обладнання і гарантує стабільність роботи оптоволоконного модему. Для підключення до Інтернет, IPTV і VoIP не потрібна попередня настройка і наявність спеціальних знань у користувача. Доступ до всіх послуг провайдера можна отримати за допомогою одного кліка мишею в системі управління мережею (NMS).
 
Можливість проведення дистанційної діагностики через NMS дозволяє скоротити час пошуку та усунення несправностей. Відповідність сучасним стандартам і підтримка технології GPON дозволяє орієнтуватися на поступове підвищення якості послуг, що надаються зв'язку за технологією FTTx.
 
Впровадження сучасних технологій енергозбереження та «екологічна» збірка забезпечує 25% економію електроенергії: мікросхеми SOC інтегруються безпосередньо в модулі передачі голосу і PON. Реалізація протоколу 802.1ag Ethernet OAM дозволяє робити моніторинг каналів E2E (exchange-to-exchange) в режимі реального часу.
 
У сценарії перетворення мережевих адрес (NAT) переадресація здійснюється на швидкості 900 Мбіт / с.
 
Підтримка сумісності IPv6 / IPv4 (подвійний стек), відстеження MLD.
 
Підтримка протоколу групової передачі даних (IGMP), можливість відстеження окремих пакетів, в т.ч. через проксі.
 
Захист від розподілених DoS-атак і фільтрація на рівні SMAC / IP / URL.

 

Характеристики и особенности модулей абонентского терминала

Характеристики GPON:

  • помехоустойчивое кодирование (FEC) при приеме и передаче;
  • оптический приемопередатчик класса B+;
  • режим защищенного доступа к оборудованию: SN+пароль, пароль или SN;
  • режим отображения GEM-порта: VLAN + 802,1p, VLAN, 802,1p, физический порт, IPToS.

Характеристики VoIP:

  • поддержка протоколов SIP и H.248.

Проведение технического обслуживания:

  • поддержка удаленного доступа по WEB;
  • поддержка удаленного доступа по OMCI;
  • мониторинг мощности оптического приемопередатчика.

 

Дополнительные возможности Huawei HG8010 GPON

  • обнаружение несанкционированного доступа к абонентскому терминалу;
  • резервирование и мониторинг состояния источника резервного питания;
  • возможность управления энергопотреблением;
  • двойная версия программного обеспечения.

PON
Тип ONU GPON
Тип устройства ONU

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




Теги onu
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк