! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером

Категорії
03.08.2022

ONU Fora Mini знову на складі   Купити FORA EP-1001H MINI ..

Детальніше
21.07.2022

Шановні клієнти! Зверніть увагу, що сьогодні, 21 липня 2022, курс долара змінено та встановлено на рівні 37, ..

Детальніше
15.07.2022

⚙️ Відбудуємо країну разом!   Магазин Setevoe.com.ua пропонує оптичний кабель та арматуру для відно ..

Детальніше
06.07.2022

НАГАДУЄМО ВАМ, ЩО УСІ НАШІ ТОВАРИ МОЖНА КУПИТИ ЧЕРЕЗ ПОСЛУГУ ПОКУПКА ЧАСТИНАМИ ВІД MONOBANK ТА ПРИВАТБАНК ..

Детальніше
19.05.2022

Одним із найпоширеніших і широко використовуваних провідників є волокно-оптичний кабель. Призначається він перед ..

Детальніше

Абонентський термінал BDCOM GP1501-DR

BDCOM
Модель: BDCOM GP1501-DR
Наявність: На складі





Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти
Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 3

Нашли дешевле?

Каждый день мы отслеживаем ценовую тенденцию рынка и с гордостью можем заверить, что у нас лучшие предложения для клиентов, но если вдруг Вы нашли дешевле - сообщите нам и Вы получите гарантировано лучшее предложение

×

BDCOM GP1501DR - гігабітний абонентський термінал технології GPON на чіпсеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB. Відповідність стандартам ITU-T G.9844 / 988 і CTC 2.0 дозволяє використовувати дане обладнання в мережах, побудованих із застосуванням обладнання GPON різних світових виробників.

Основні особливості:

  • Висока пропускна здатність: підтримка швидкості передачі PON з висхідній швидкістю 1,25 Гбіт/с і низхідній швидкістю 2,5 Гбіт/с.
  • Забезпечення якості обслуговування: VLAN, STP, ізоляція портів, ACL, QoS, шторм-контроль.
  • Підтримка високого рівня сервісу: підтримка DBA і Rate-Limit. Підтримка розширеного розподілу динамічної смуги пропускання і точного обмеження пропускної здатності, що дозволяє користувачам спільно використовувати ресурс смуги пропускання 2,5 Гбіт / с. Також підтримується функцію QOS, яка гарантує надійне якість обслуговування і пріоритет обслуговування.
  • Багаті функції OAM: стандартний і розширений OAM, відповідно до стандарту CTC2.0, включаючи настройку, сигналізацію і моніторинг продуктивності.
  • Удосконалена технологія енергозбереження: підтримка архітектури «GreenTouch» і «Smart @ CHIP».

 

Стандарти

ITU-T G.984/G.988, IEEE 802.1d, IEEE 802.1q, IEEE 802.1w, ITU-T Y.1291

Інтерфейси

1 x GPON, SC/UPC

1 x Ethernet 10/100/1000Base-T, RJ-45

VLAN

Port based VLAN, IEEE 802.1Q VLAN, CTC2.0 defined VLAN

Multicast

IGMP-snooping, CTC defined dynamic multicast, MLD-Snooping

QoS

Backpressure flow control (half duplex)

IEEE 802.3x flow control (full duplex)

Head Of Line (HOL) mechanism

IEEE 802.1p, CoS

Four priority queues on each port

WR, SP and FIFO

Rate limit

Надійність

Loop detect, Dying-Gasp

Безпека

Limitation to the number of MAC addresses on the port, Port protection, Port storm control

 

PON
Тип ONU GPON
Тип устройства ONU

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




Теги onu
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк
---