Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
04.03.2024

Знижки на найпопулярніші моделі зварювальних апаратів! Переваги зварювальних апаратів для оптоволокна D ..

Детальніше
26.02.2024

Акція на абонентський термінал BDCOM P1501DS   Абонентський термінал BDCOM P1501DS: Погляд у м ..

Детальніше
21.02.2024

Знижка на термінал ONU Huawei EchoLife HG8310M   Абонентський термінал ONU Huawei EchoLife HG8 ..

Детальніше
19.02.2024

Зниження цін на виту пару Одескабель OK-net - інноваційна та перспективна технологія в галузі виробницт ..

Детальніше
14.02.2024

  Пігтейл, sm, 0,9mm, 1.5m, SC/UPC Патчкорд 1м, sm, simplex, SC/UPC-SC/UPC, 3мм Па ..

Детальніше

Оптичний модуль FoxGate SFP-1,25/2,5G-GPON (C+)-20SC

1,382.40грн
FoxGate
Модель: FoxGate SFP 1G GEPON Grade C+
Наявність: На складі
Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти

FoxGate 2,5 Gbps, 1490 nm Tx / 1310 nm Rx, SC, SFP, 20 km – SFP GPON трансівер для встановлення в оптичний лінійний термінал. Трансівер забезпечує двонаправлену передачу даних зі швидкістю до 2,5 Гбіт/с до абонентів і до 1,25 від абонентів  по одному оптичному волокну в пасивній оптичній мережі (PON) на відстань до 20 км.

Відповідає стандарту ITU-T G.984.2 GPON OLT C+ application

Довжини хвиль: передача 1490 нм, прийом 1310 нм

Тип оптичного роз’єму: SC

 

Експлуатаційні характеристики

Parameter Unit Min. Typical Max.
Storage Temperature °C -40   85
Operating Case Temp for C-temp °C 0   70
Power Supply Voltage V 3.15 3.3 3.45
Supply Current mA     500
Bit Rate for Tx Gbps 2.488
Bit Rate for Rx Gbps 1.244

Оптичні  характеристики

 

Parameter Unit Min. Typical Max.
Transmitter
TX Central Wavelength nm 1480 1490 1550
Spectral Width (-20dB) nm     1
Side Mode Suppression Ratio (SMSR) dB 30    
Mean Launched Power dBm 3   7
Mean Launched Power (TX Off) dBm     -45
Extinction Ratio dB 8.2    
Optical Return Loss Tolerance dB -15    
Transmitter and dispersion Penalty dB     1
Transmitter Mask(PRBS223-1@2.488G) Compliant With ITU-T G.984.2
Receiver
Receive Wavelength nm 1290 1310 1330

Sensitivity

(PRBS223-1@1.244G,ER=10,BER<10-10)

dBm

   

-30

Overload

(PRBS223-1@1.244G,ER=10,BER<10-10)

dBm

-12

   
Receiver Burst Mode Dynamic Range dB 15    
Damage Threshold for Receiver dBm 5    
SD Assert Level dBm     -33
SD De-assert Level dBm -45    
SD Hysteresis dB 0.5   6
WDM Filter isolation to 1550nm dB 38    
WDM Filter isolation to 1650nm dB 35  

 

PON
Тип устройства Трансівер
SFP модули
Технология GPON

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк