! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером

Категорії
19.05.2022

Одним із найпоширеніших і широко використовуваних провідників є волокно-оптичний кабель. Призначається він перед ..

Детальніше
23.02.2022

Гільзочки для Вашої сварочки та кабельочку   ..

Детальніше
11.02.2022

  Гни, кріпи, гаки чіпляй - наші траверси придбай! Траверси Crosver TS-500/665 призначені для ..

Детальніше
11.01.2022

Акція: Зимові знижки на зварювальні апарати Купити зварювальний апарат >> ..

Детальніше
06.01.2022

З прийдешнім святом Різдва! Нехай у вашій домівці панує затишок, достаток та добробут, а в сім'ї ніколи не т ..

Детальніше

Абонентський термінал Foxgate ONU 1011ZR

FoxGate
Модель: Foxgate ONU 1011ZR
Наявність: Немає в наявності



Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти
Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 3

Нашли дешевле?

Каждый день мы отслеживаем ценовую тенденцию рынка и с гордостью можем заверить, что у нас лучшие предложения для клиентов, но если вдруг Вы нашли дешевле - сообщите нам и Вы получите гарантировано лучшее предложение

×

Foxgate ONU 1011ZR Абонентський термінал який може використовуватись у високошвидкісній мережі  за стандартом EPON, який завдяки наявності в своєму складі adddrop фільтра  та телевізійного приймача , дає  можливість

надавати клієнту окрім традиційного доступу  в мережу Інтернет ,також аналогове та цифрове телебачення за допомогою довжини хвилі 1550нм.

Для доступу в мережу традиційно використовується довжини хвиль 1310 та 1490 ,за стандартом  IEEE802.3ah з лінійними терміналами різних виробників.

 

Стандарти

IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1d, IEEE 802.1q, IEEE 802.1w

інтерфейси

1 інтерфейс EPON, SC/APC

1 інтерфейс Ethernet 10/100/1000Base-T, RJ-45

1 высокочастотний вихід

Female F-Type Connector

VLAN

64 VLAN (1~4094), Port based VLAN, IEEE 802.1Q VLAN, CTC2.1/ VLAN

Multicast

IGMP-snooping, CTC defined dynamic multicast, MLD-Snooping

надійність

Loop detect, Dying-Gasp

Безпека

Limitation to the number of MAC addresses on the port, Port protection, Port storm control

Розміри , мм

160mm × 120mm × 32mm

Робоча  температура, ℃

0℃ - 45℃

Температура зберігання , ℃

-40℃ - 80℃

Робоча вологість , %

10% - 85%, без утворення  конденсата

Вологість при зберіганні , %

5% - 95%, без утворення  конденсата

Зовнішній блок живлення

DC 12V/0.5A

Потужність споживання

≤5W

Характеристики оптичного  приймача  КТВ

Довжина хвилі

1550nm

Зворотні втрати в оптиці   

>45dB

Вхідна потужність

-18dBm~0dBm

Діапазон частот     

47MHz~1000MHz

Рівень вихідного сигналу

≥78dBuV (@-12~-2dBm@85MHz)

Автоматичний контроль рівня

<±1db

Flatness

<±1.5db

CNR

>41dB (@-10dBm@DS22 Channel)

CSO

>60dBc (@-10dBm@DS22 Channel)

CTB

>60dBc (@-10dBm@DS22 Channel)

Зворотні втрати

>14dB

Вихідний опір  

75Ω

 

PON
Тип устройства ONU

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




Теги onu
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк
---