Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
26.02.2024

Акція на абонентський термінал BDCOM P1501DS   Абонентський термінал BDCOM P1501DS: Погляд у м ..

Детальніше
21.02.2024

Знижка на термінал ONU Huawei EchoLife HG8310M   Абонентський термінал ONU Huawei EchoLife HG8 ..

Детальніше
19.02.2024

Зниження цін на виту пару Одескабель OK-net - інноваційна та перспективна технологія в галузі виробницт ..

Детальніше
14.02.2024

  Пігтейл, sm, 0,9mm, 1.5m, SC/UPC Патчкорд 1м, sm, simplex, SC/UPC-SC/UPC, 3мм Па ..

Детальніше
06.02.2024

Крюк для опор КОц-8: Ідеальний Вибір для Монтажу Оптичного Кабелю   При монтажі оптичного кабе ..

Детальніше

Абонентський термінал ONU Stels FD600-111G-HZ660

533.76грн
Виробник Stels
Модель: Stels FD600-111G-HZ660
Наявність: Скоро у продажі!



Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти
Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 5
Stels FD600-111G-HZ660 (Чіпсет ZTE) - призначений для використання в пасивних оптичних мережах як абонентський пристрій.
 
Stels FD600-111G-HZ660 відповідає вимогам стандартів IEEE802.3ah, YD/T1475-2006 та CTC2.0/2.1.
 
ONU має один порт 10/100/1000 Ethernet (конектор RJ-45) для підключення обладнання абонента та оптичний порт SC/PC для підключення до пасивної оптичної мережі.
 
Головними перевагами є підтримка високої пропускної здатності до 1Гбіт/с, а також сумісність із пристроями OLT ZTE, Huawei.
 
 
 
Функціональні особливості:
 
 
Підтримка на основі портів обмеження швидкості та управління пропускною здатністю;
Сумісний зі стандартом IEEE802.3ah
Відстань передачі – до 20 км
Підтримка шифрування даних, група мовлення, VLAN порт поділ RSTP і т.д.
Підтримка розподілу динамічних смуг пропускання (DBA)
Підтримка виявлення ОНУ автоматичне виявлення / Посилання / віддалене оновлення - програмне забезпечення;
Підтримка VLAN поділ і дозволяє користувачеві уникнути широкомовного шторму;
Підтримка функції вимкнення живлення сигналізація легко для виявлення проблеми на мережі
Підтримка функції мовлення шторм опору
Підтримка ACL та SNMP для гнучкого налаштування фільтра пакетів даних
Спеціалізована конструкція для запобігання пробою система для підтримки стабільної системи
Підтримка програмного забезпечення онлайн модернізація EMS мережевого керування на основі SNMP, зручна для обслуговування
 
 
 
Основні відмінні характеристики:
 
 
Підтримка виявлення мережевих петель.
Підтримка IP-TV
Підтримка multicast VLAN
Підтримка призначення керування IP-адреси.
Підтримка шейпінгу портів.
Підтримка Port Security
Просте підключення до вже побудованої мережі PON
Підтримка кільцевого виявлення
Підтримка Mac максимум 254 (обмеження)
Підтримка швидкості прийому передачі мінімум 90М на 90М
Підтримка аксесуарів листи на ОЛТ для link .

 


 

Параметр

Характеристика

  

Порты

  

PON порт

1 EPON оптический порт

Meet 1000BASE-PX20 standard Симметричный1.25 Gbps upstream/downstream SC single-mode fiber

сплит соотношение:1:64 расстояние передачи до 20KM

 

 

 

User Ethernet порт

 

1*10/100/1000M авто-определение Full/half duplex mode

RJ45 коннектор Auto MDI/MDI-X

расстояние передачи 100m

 

Источник питания

12V DC Источник питания

Внешний 12V 0.5A AC/DC блок питания

  

Параметры производительности

 

PON

оптический параметр

Длины волн: Tx 1310nm, Rx1490nm Tx оптическая мощность: -1~4dBm Rx чувствительность: -27dBm

Насыщение оптической мощности: -3dBm Тип коннектора: SC

оптическое волокно: 9/125ɥm single-mode fiber

 

 

Параметр передачи данных

PON пропускная способность: Downstream 950Mbps; Upstream 930Mbps

Ethernet: 1000Mbps

Соотношение потери пакетов:

 

 

 Доп. возможности

Layer 2 переключение скорости подачи VLAN TAG/UNTAG,VLAN преобразования

Поддержка ограничения скорости на основе портов Поддержка приоритета классификации

Поддержка storm control трансляции Поддержка RSTP

 

 

Управление

 

Режим управления

Поддержка IEEE802.3 QAM, ONU возможность удаленного управления с помощью OLT Поддержка удаленного управления через SNMP и сетевое управление

 

 

Функции управления

Монитор состояния, управление конфигурацией, управление сигнализацией,

Log управление

 

 

Индикаторы

 

 

LED индикаторы

PWR: Питание вкл/выкл SYS: Системные инструкции

OPTIN: Статус оптического сигнала LINK:ONU регистрация

LAN: Сетевой статус Ethernet порта

 

 

 

 

Вид

корпус

Пластик (белый)

Блок питания

External 12V 0.5A AC/DC блок питания Потребляемая мощность: < 2.5W

Размер. вес

:110mm(L) x 70mm(W) x 30mm (H)

ВЕС:0.1kg

 

Условия эксплуатации/ хранения

Рабочая температура: 0 to 50 ºC

Температура хранения: -40 to 85 ºC

Рабочая влажность: 10% to 90% (Без конденсата) влажность хранения: 5% to 95% (Без конденсата)

 

 

 

Product Name

 

 

Product Model

 

Descriptions

ONU with one Fast Ethernet Port

FD111HZ

1*10/100/1000M Ethernet interface, 1 GEPON interface, plastic casing, external power supply adapter

 

PON
Тип ONU EPON
Тип устройства ONU

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




Теги onu
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк