Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
21.02.2024

Знижка на термінал ONU Huawei EchoLife HG8310M   Абонентський термінал ONU Huawei EchoLife HG8 ..

Детальніше
19.02.2024

Зниження цін на виту пару Одескабель OK-net - інноваційна та перспективна технологія в галузі виробницт ..

Детальніше
14.02.2024

  Пігтейл, sm, 0,9mm, 1.5m, SC/UPC Патчкорд 1м, sm, simplex, SC/UPC-SC/UPC, 3мм Па ..

Детальніше
06.02.2024

Крюк для опор КОц-8: Ідеальний Вибір для Монтажу Оптичного Кабелю   При монтажі оптичного кабе ..

Детальніше
30.01.2024

Бандажна стрічка 20х0,7: Застосування та переваги в сучасних конструкціях В сучасному світі, де швидкість те ..

Детальніше

Абонентський термінал BDCOM GP1702-4G

1,365.00грн
Виробник BDCOM
Модель: BDCOM GP1702-4G
Наявність: На складі



Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти
Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 5

BDCOM GP1702-4G –гігабітний абонентський термінал технології GPON на чіп сеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB. Відповідність стандартам IEEE802.3ah та CTC 3.0 дозволяє використовувати дане обладнання в мережах, побудованих з використання обладнання GPON різних світових виробників.

Основні особливості:

  • Висока пропускна спроможність: підтримка симетричної швидкості передачі PON звисхідною / низхідноюшвидкістю2,5 Гбіт/с. / 1,25 Гбіт/с. ONU має чотири порта Gigabit Ethernet (розетка RJ-45) для підключення абонентського обладнання та оптичний порт (розетка SC/PC) для підключення до пасивної оптичної мережі .
  • Забезпечення якості обслуговування: VLAN, STP, ізоляція портів, ACL, QoS, шторм-контроль.
  • Підтримка високого рівня сервісу: DBAтаRate-Limit, підтримка розширеного розподілення динамічної смуги пропускання та точних меж смуги, яка дозволяє користувачам відповідно розподіляти пропускну здатність.
  • Широкі функціїOAM: стандартний та розширений OAM, OMCI у відповідності зі стандартамиCTC2.1 / 3.0,включаючи налаштування, сигналізацію та моніторинг продуктивності.
  • Удосконалена технологія енергозбереження: підтримка архітектури «GreenTouch» та «Smart @ CHIP».

 

Стандарти

·ITU-T G.984/G.988 IEEE 802.1D,

IEEE 802.1Q, · IEEE 802.1w · ITU-T Y.1291

 

Інтерфейси

1 інтерфейс EPON, SC/UPC

4 інтерфейси Ethernet 10/100/1000Base-T, RJ-45

VLAN

64 VLAN (1~4094), Port based VLAN, IEEE 802.1Q VLAN, CTC2.1/3.0 defined VLAN

Multicast

IGMP-snooping, CTC defined dynamic multicast, MLD-Snooping

QoS

Backpressure flow control (half duplex)

IEEE 802.3x flow control (full duplex)

Head Of Line (HOL) mechanism

IEEE 802.1p, CoS

Four priority queues on each port

WR, SP and FIFO

Rate limit

Надійність

Loopdetect, Dying-Gasp

Безпека

Limitation to the number of MAC addresses on the port, Port protection, Port storm control

Габаритні розміри, мм

130mm×100mm×28mm

Робоча температура, ℃

0℃ - 45℃

Температура зберігання, ℃

-40℃ -80℃

Робоча вологість, %

10% -85%, без утворення конденсату

Вологість зберігання, %

5% - 95%, без утворення конденсату

Зовнішній блок живлення

DC 12V/0.5A

Чутливість оптичного приймача

≤ -27dBm

Потужність випромінювання оптичного передавача

0 ~4dBm

 

PON
Тип ONU EPON
Тип устройства ONU

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




Теги onu
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк