! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером

Категорії
19.05.2022

Одним із найпоширеніших і широко використовуваних провідників є волокно-оптичний кабель. Призначається він перед ..

Детальніше
23.02.2022

Гільзочки для Вашої сварочки та кабельочку   ..

Детальніше
11.02.2022

  Гни, кріпи, гаки чіпляй - наші траверси придбай! Траверси Crosver TS-500/665 призначені для ..

Детальніше
11.01.2022

Акція: Зимові знижки на зварювальні апарати Купити зварювальний апарат >> ..

Детальніше
06.01.2022

З прийдешнім святом Різдва! Нехай у вашій домівці панує затишок, достаток та добробут, а в сім'ї ніколи не т ..

Детальніше

Абонентський термінал BDCOM GP1702-1G

BDCOM
Модель: BDCOM GP1702-1G
Наявність: На складі
Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти

Нашли дешевле?

Каждый день мы отслеживаем ценовую тенденцию рынка и с гордостью можем заверить, что у нас лучшие предложения для клиентов, но если вдруг Вы нашли дешевле - сообщите нам и Вы получите гарантировано лучшее предложение

×

BDCOM GP1702-1G - це інтелектуальна ONU нового покоління для інтегрованих мультисервісних мереж широкосмугового доступу. Пристрій відповідає міжнародному стандарту ITU-T G.984/988 та промисловому стандарту PRC GPON ONU у вимогах до технологій доступу та технічним вимогам China Telecom GPON CTC2.0. 

 

Відмінна пропускна спроможність

Підтримка швидкості передачі PON в низхідному каналі 2,5 Гбіт/с та у висхідному каналі 1,25 Гбіт/с, підтримка коефіцієнта ділення 1:128, а радіус покриття мережі може сягати 20 км.

Можливість безпечної передачі послуг

Для забезпечення можливості безпечної передачі послуг ONU, BDCOM розробила методи, включно VLAN, STP, ізоляція портів, ACL, QoS та контроль широкомовного шторму.

Можливість високо рівня керування послугами

Підтримка DBA та обмеження швидкості, а також розширене динамічне розподілення полоси пропускання та обмеження полоси пропускання дозволяє користувачам належним чином сумісно використовувати ресурс каналу передачі 2,5 Гбіт/с. Він також підтримує функцію QoS, яка гарантує належну якість обслуговування та пріоритет обслуговування.

Багатий функціонал OMCI

Підтримка стандартного OMCI, визначеного ITU-T, включаючи конфігурацію, сигналізацію, моніторинг продуктивності, ізоляцію збоїв та керування безпекою, а також підтримує приватний OMCI, визначений BDCOM. Повна можливість взаємодії даного пристрою відповідає вимогам ITU-T G.984/988 та відповідним вимогам галузевого стандарту GPON ONU Спільноти КНР у вимогах до технологій доступу та Технічним вимогам CTC2.0 China Telecom GPON.

Розширені функції енергозбереження

Дана ONU підтримує архітектуру «GreenTouch» та «Smart@CHIP».

 

Стандарти · ITU-T G.984/G.988
· PRC Community Industry Standard GPON ONU in Access Technology Requirements
· IEEE 802.1D, Spanning Tree
· IEEE 802.1Q, VLAN
· IEEE 802.1w, RSTP
· ITU-T Y.1291
VLAN · 4K VLAN
· Port based VLAN
· IEEE 802.1Q VLAN
· CTC2.0 defined VLAN
GPON сервіси · AES128 algorithm encryption
· MAC/Loid/Hybrid authentication
Якість сервісу (QoS) · Backpressure flow control (half-duplex)
· IEEE 802.3x flow control (full duplex)
· Against Head of Line mechanism
· IEEE 802.1p, CoS
· Four priority queues on each port
· WR, SP and FIFO queue schedule algorithms
· Port rate limit
· SLA and DBA
Надійність · Management modes including CLI, HTTP, SNMP, TR069 and TELNET
· Software upgrade through TFTP and WEB, OMCI, etc.
· Local or server syslog
· Loop detection
· Dying-Gasp
· TX/RX optical power alarm
Мережева безпека · MAC address number limit
· MAC filter
· Port protect
Multicast · IGMP-Snooping
· CTC defined dynamic multicast function
· MLD-Snooping
· Multicast group limitation
· Multicast fast-leave
PON порт 1 SC/UPC
UNI порти 1 GE
Оптична потужність передавача 0.5~5 (dBm)
Оптична чутливість приймача <-28 dBm
Адаптер живлення Вхід: 100-240VAC, вихід: 12VDC/0.5A
Споживана потужність (макс.) 6 Вт
Розміри (ШxГxВ) 178 x 126 x 35 мм
Вага 0.2 Кг
Робоча температура / вологість 0 - 45°C / 10%~85% (без утворення конденсату)
Температура зберігання / вологість -40 - 85°C / 5%~95% (без утворення конденсату)

 

PON
Тип ONU EPON
Тип устройства ONU

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




Теги onu
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк
---