Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
Спеціальні
- 8%
555.80грн 512.13грн
Базовано на 0 відгуках.
- 25%
794.00грн 595.50грн
Базовано на 0 відгуках.
18.04.2024

Оптично-мережеві абонентські термінали (ONU) відіграють ключову роль у забезпеченні доступу до швидкісного інтер ..

Детальніше
02.04.2024

Бери зараз - сплачуй потім Нагадуємо Вам, що усі наші товари можна купити через послугу "покупка частинами" ..

Детальніше
25.03.2024

Успішна доставка товарів - це не лише швидкість пересування вантажу, а й його надійне та безпечне пакування. Пра ..

Детальніше
19.03.2024

  Переваги оптичного кабелю Южкабель ОЦПс Оптичні кабелі є одними з найефективніших засобів пе ..

Детальніше
12.03.2024

Ми пропонуємо якісний ремонт Вашого телекомунікаційного обладнання. Діагностика - безкоштовно! Деталі ді ..

Детальніше

PON

Оберіть категорію

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Foxgate ONU G2001R є двох-стандартним абонентським терміналом, здатним працювати як в мережах EPON, так і в мережах GPON.   Дане обладнання є економічно ефективним рішенням, що дає можливість організації останньої милі з гнучко налаштованим пріоритетами і якістю наданої послуги. ..
555.80грн 506.18грн
- 9%
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
EPON ONU є одним із пристроїв оптичної мережі EPON, який відповідає вимогам мережі широкосмугового доступу. Застосовується в FTTH/FTTO для надання послуг даних і відео на основі мережі EPON.   EPON — це останнє покоління технології мережі доступу. IEEE802.3ah є стандартним протоколом..
607.41грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Ethernet-порти: 1 х 1000 Мбіт / с   Основний чіп: ZTE ZX279125   Матеріал корпусу: Пластик   Габарити, мм: 54х54х23   Вага (без упаковки і БП), г: 45   Ключові особливості терміналу FORA EP-1001H Режим маршрутизат..
591.53грн 535.95грн
- 9%
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Foxgate e1001MZ абонентський термінал для роботи в мережі GEPON, що може експлуатуватись у широкому діапазоні температур ,а також має потужний фаєрвол для забезпечення безпеки даних. Foxgate e1001MZ може експлуатуватись у мережах GEPON по технології FTTO(Офіс ) FTTD (робоче місце ) ..
476.40грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
BDCOMP1501DS– гігабітний абонентський термінал технології GEPON на чіпсеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB. Відповідність стандартам IEEE802.3ah та CTC 3.0дозволяє використовувати дане обладнання в мережах, побудованих з використання обладнання GEPON різних світових..
555.80грн 512.13грн
- 8%
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
PU-X640 є новою моделью Dual Mode EPON/GPON ONU від компанії Picotel на основі чіпсета Realtek. Пристрій призначений для використання в PON мережах, що працюють за технологією EPON або GPON. Особливості   4 x Gigabit Ethernet порта (10/100/1000 Mbps base-T) 1 х SC/UPC пор..
1,310.10грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Термінал XPON ONU XP-1001H (Rev.05ZB) FORA (4A) Чипсет: ZTE ZX279125 ..
528.01грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Термінал XPON ONU XP-1001H MINI (Rev.03ZN) FORA (4A) Чипсет: ZTE ZX279125 Chipset CPU ZX279125 Interfaces LAN Port 1 * GE Port ..
530.00грн 516.10грн
- 3%
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
BDCOM GP1702-1G - це інтелектуальна ONU нового покоління для інтегрованих мультисервісних мереж широкосмугового доступу. Пристрій відповідає міжнародному стандарту ITU-T G.984/988 та промисловому стандарту PRC GPON ONU у вимогах до технологій доступу та технічним вим..
655.05грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
BDCOM GP1702-4G –гігабітний абонентський термінал технології GPON на чіп сеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB. Відповідність стандартам IEEE802.3ah та CTC 3.0 дозволяє використовувати дане обладнання в мережах, побудованих з використання об..
1,389.50грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
BDcom P1702-4G   –гігабітний абонентський термінал технології GEPON на чіп сеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB. Відповідність стандартам IEEE802.3ah та CTC 3.0дозволяє використовувати дане обладнання в мережах, побудованих з використання обладнання GEPON ..
1,310.10грн
Скоро у продажі!
Скоро у продажі!
Купити в розстрочку
Базовано на 1 відгуках.
BDCOM GP1704-2F-E - це інтелектуальний HGU з вбудованими функціями бездротового зв’язку, VoIP та USB. Він орієнтований на інтегровану мультисервісну мережу оператора зв’язку. Пристрій відповідає міжнародному стандарту ITU-T G.984/988 та промисловому стандарту PRC GPO..
1,071.90грн
Закінчуються
Закінчуються
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Кол-во Ethernet портов - 1 Скорость Ethernet портов, Мбит/с - 10/100/1000 Материал корпуса - пластик Габариты, мм - 87х85х30 Introduction  GPON SFU is designed for FTTH and networking service providers. FORA GP-1001G is developed by IC-Line Compan..
655.05грн
Скоро у продажі!
Скоро у продажі!
Купити в розстрочку
Базовано на 1 відгуках.
1xPON (SC), симметр. 1 Гбит/с., 4 x FEth (RJ45), (10/100 Base-T), 1x RF (вых.ур.≥ 65 дБмкВ), Dying-Gasp, IEEE 802.1Q, VLAN, storm control, управление портами, огранич. кол, пользов. на порту, QoS-IEEE P802.1p, CoS, 160x120x30 мм, DC12V/1A, до 12 Вт, раб.темп.: 0 — 45°С, наличие оптич. ТВ приемник..
3,573.00грн
Немає в наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Дані ONT мають максимальну сумісність з головними пристроями HUAWEI MA5608T   ONU HG8310M GPON OLT Huawei - Абонентська термінал PON. 1xPON (SC), симетрії. 1.25Gbps, 1xEth, VoIP, 143x115x30 мм, вага 0,4 кг, БП 5,5 Bt, доступ до послуг VoIP, Інтернет і HDTV одним кліком (NMS) &nbs..
794.00грн
Скоро у продажі!
Скоро у продажі!
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Stels FD600-111G-HZ660 (Чіпсет ZTE) - призначений для використання в пасивних оптичних мережах як абонентський пристрій.   Stels FD600-111G-HZ660 відповідає вимогам стандартів IEEE802.3ah, YD/T1475-2006 та CTC2.0/2.1.   ONU має один порт 10/100/1000 Ethernet (конектор RJ..
551.83грн
Скоро у продажі!
Скоро у продажі!
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Мінімальна кількість - від 5 шт Імпульсний блок живлення настінний для живлення абонентських терміналів ONU FOXGATE 1001NR , NR1001-(А), 1001WZ   Тип Імпульсний Робоча вхідна напруга..
158.80грн
Немає в наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Блок живлення до ONU 12V, 0,5 А TS-A006-120050E3 напруга DC -12V, сила току 0,5 А ..
158.80грн
Немає в наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
BDCOM GP1501DT - гігабітний абонентський термінал технології GPON на чіпсеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB. Відповідність стандартам ITU-T G.9844 / 988 і CTC 2.0 дозволяє використовувати дане обладнання в мережах, побудованих із застосуванням обладнання GPON різних св..
655.05грн
Скоро у продажі!
Скоро у продажі!
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
BDCOM P3310D — оптичний лінійний термінал (ОЛТ) для мереж GEPON. Відповідає вимогам стандартів IEEE 802.3ah, YD/T 1475-2006 та CTC2.0/2.1/3.0. Підтримує автоматичне виявлення та роботу з абонентськими терміналами (ONU) різних виробників. ОЛТ підтримує симетричну швидкість передачі 1,25 Гбіт/с..
18,262.00грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
OLT P3310C-2AC Характеристики: Ёмкость системы Макс. коэффициент деления 1:64 Пропускная способность «backplane» 32 Гбит/с Интерфейсы 6 портов GE (2 RJ45, 2 COMBO, 2 SFP) ..
17,299.28грн
Скоро у продажі!
Скоро у продажі!
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
BDCOM P3600-08 є лінійним оптичним терміналом нового покоління. Він має наступні, порівняно з попередньою серією, особливі відмінності: Наявність 6*10GE SFP+ аплінк інтерфейсів Більш сучасна компонентна база, використання нового чипсету Більш енергоефективне в..
41,685.00грн
Наявність уточнюйте
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
BDCOM OLT P3616-2TE - це оптичний мережевий термінал (GEPON комутатор) третього рівня, який оснащений шістнадцятьма PON інтерфейсами і призначений для створення пасивних оптоволоконних мереж на основі технології GEPON. Концентратор має широкі можливості передачі трафіку, високою надійністю і щіль..
78,606.00грн
Наявність уточнюйте
Наявність уточнюйте
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
BDCOM P3600-04 є лінійним оптичним терміналом нового покоління. Він має наступні, порівняно з попередньою серією, особливі відмінності: Наявність 4*10GE SFP+ аплінк інтерфейсів Більш сучасна компонентна база, використання нового чипсету Більш енергоефективне виконання ..
19,651.50грн
Наявність уточнюйте
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
BDCOM P3600-16E є лінійним оптичним терміналом нового покоління. Він має наступні, порівняно з попередньою серією, особливі відмінності: 1) наявність 6*10GE SFP+ аплінк інтерфейсів; 2) більш сучасна компонентна база, використання нового чипсету; 3) більш енергоефективне виконання; 4) модульні..
80,988.00грн
Наявність уточнюйте
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
PWR-100-AC – це змінний блок живлення для оптичних лінійних терміналів BDCOM 36-ї серії. Призначений для живлення ОЛТ від мережі змінної напруги. Підтримує гарячу заміну.   Напруга живлення ~ 100 — 240 В ..
5,558.00грн
Немає в наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
PWR-100-DC – це змінний блок живлення для оптичних лінійних терміналів BDCOM 36-ї серії. Призначений для живлення ОЛТ від мережі постійної напруги. Підтримує гарячу заміну.   Напруга живлення ~ 36 — 72 В ..
5,558.00грн
Немає в наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
PWR-150-DC – змінний блок живлення для оптичних лінійних терміналів BDCOM 36-ї серії. Призначений для електроживлення ОЛТ від мережі постійної напруги. Блок живлення встановлюється в слот PWR1 або PWR2 на тильній стороні ОЛТ. Вхідна напруга -36 – -72 В ..
5,955.00грн
Немає в наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк