Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
18.04.2024

Оптично-мережеві абонентські термінали (ONU) відіграють ключову роль у забезпеченні доступу до швидкісного інтер ..

Детальніше
02.04.2024

Бери зараз - сплачуй потім Нагадуємо Вам, що усі наші товари можна купити через послугу "покупка частинами" ..

Детальніше
25.03.2024

Успішна доставка товарів - це не лише швидкість пересування вантажу, а й його надійне та безпечне пакування. Пра ..

Детальніше
19.03.2024

  Переваги оптичного кабелю Южкабель ОЦПс Оптичні кабелі є одними з найефективніших засобів пе ..

Детальніше
12.03.2024

Ми пропонуємо якісний ремонт Вашого телекомунікаційного обладнання. Діагностика - безкоштовно! Деталі ді ..

Детальніше

Адаптер SC UPC

4.76грн
UPLink
Модель: SC UPC
Наявність: На складі
Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти
Опис адаптера SC UPC
 
Розробка і створення волоконно-оптичних адаптерів типу SC здійснюється відповідно до специфікації: ANSI, JIS, EIA / TIA і IEC. Вони необхідні для сполучення конекторів і оптимізації роботи в волоконно-оптичних мережах. Адаптери типу SC призначаються для конекторів з наявністю полірування APC або PC, і створюються для додатків Singlemode або Multimode. Можна зробити замовлення з зазначенням Ваших вимог типу муфти (двоокис цирконію або фосфористая бронза) і форм-фактора адаптера, або двобічний варіант. Широкий діапазон гібридних адаптерів забезпечує повну взаємодію між різними типами конекторів.
 
Двобічний або сімпексний тип підходить для профілю опорної поверхні;
Полірування APC, PC, UPC, SPC;
В наявності є панельний затиск, що дозволяє полегшити монтаж;
Є моделінесколькіх квітів на вибір;
Можливість замовити без наявності фланців;
Є гібридні типи.
SC - duplex, SC, SC / APC
 
Оптичні адаптери SC-дуплекс, SC і SC / APC з призначенням роз'ємного з'єднання одномодових оптичних волокон з SC / APC і SC - коннектором. Оптичний адаптер працює при діапазоні температури від -10 ° C до + 60 ° C.
 
Адаптер SC переносить приблизно до 500 підключень з погіршенням якості до <0,2dB, з прямими втратами для оптичного адаптера SC приблизно <0,2dB. Відкриті втрати для оптичного адаптера SC / APC складають <0,15dB.
Адаптеры
Тип адаптера SC
Полировка адаптера UPC
Технология адаптера Simplex
Цвет адаптера Синій

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




Теги адаптер, UPC
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк