Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
20.05.2024

Бензинові генератори в наявності Бензиновий генератор - незамінний пристрій у ситуаціях, коли доступ до ..

Детальніше
07.05.2024

Антивандальні бокси в наявності на складі у Києві   У світі, де технології стають неодмінною ч ..

Детальніше
02.05.2024

Ember працює, коли інші відпочивають ..

Детальніше
25.04.2024

Призначення траверс при монтажі оптичного кабелю на стовпах Оптичний кабель – невід'ємна складова сучас ..

Детальніше
18.04.2024

Оптично-мережеві абонентські термінали (ONU) відіграють ключову роль у забезпеченні доступу до швидкісного інтер ..

Детальніше

Адаптер, sm, SC duplex

12.85грн
Модель: sm SC Duplex
Наявність: На складі
Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти

Описание адаптера SC UPC Duplex

Адаптеры sm, SC duplex необходимы для сопряжения коннекторов и оптимизации работы в волоконно-оптических сетях. Адаптеры типа SC предназначаются для коннекторов с наличием полировки APC или PC, и создаются для приложений Singlemode или Multimode. Обширный диапазон гибридных адаптеров обеспечивает полное взаимодействие между различными типами коннекторов.

  • Дуплексный тип подходит для профиля опорной поверхности;
  • Полировки APC, PC, UPC, SPC;
  • В наличии имеется панельный зажим, позволяющий облегчить монтаж;
  • Имеются гибридные типы.

Оптические адаптеры SC-дуплекс с предназначением разъемного соединения одномодовых оптических волокон с SC/APC и SC – коннектором. Оптический адаптер работает при диапазоне температуры от -10°C до + 60°C.

Адаптер SC переносит примерно до 500 подключений с ухудшением качества до <0,2dB, с прямыми потерями для оптического адаптера SC приблизительно <0,2dB. Открытые потери для оптического адаптера SC/APC составляют <0,15dB.

Адаптеры
Тип адаптера SC
Полировка адаптера UPC
Технология адаптера Duplex
Цвет адаптера Синий

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




Рекомендуємо (2)
Теги адаптер, UPC
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк