! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером

Категорії
19.05.2022

Одним із найпоширеніших і широко використовуваних провідників є волокно-оптичний кабель. Призначається він перед ..

Детальніше
23.02.2022

Гільзочки для Вашої сварочки та кабельочку   ..

Детальніше
11.02.2022

  Гни, кріпи, гаки чіпляй - наші траверси придбай! Траверси Crosver TS-500/665 призначені для ..

Детальніше
11.01.2022

Акція: Зимові знижки на зварювальні апарати Купити зварювальний апарат >> ..

Детальніше
06.01.2022

З прийдешнім святом Різдва! Нехай у вашій домівці панує затишок, достаток та добробут, а в сім'ї ніколи не т ..

Детальніше

Адаптер SC APC

Модель: SC APC
Наявність: На складі
Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти

Нашли дешевле?

Каждый день мы отслеживаем ценовую тенденцию рынка и с гордостью можем заверить, что у нас лучшие предложения для клиентов, но если вдруг Вы нашли дешевле - сообщите нам и Вы получите гарантировано лучшее предложение

×
Розробка та створення волоконно-оптичних адаптерів типу SC здійснюється відповідно до специфікацій: ANSI, JIS, EIA/TIA та IEC. Вони необхідні для поєднання конекторів та оптимізації роботи у волоконно-оптичних мережах. Адаптери типу SC призначаються для конекторів з наявністю полірування APC або PC, і створюються для програм Singlemode або Multimode. Можна зробити замовлення із зазначенням Ваших вимог типу муфти (двоокис цирконію або фосфориста бронза) та форм-фактору адаптера, або дуплексний варіант. Широкий діапазон гібридних адаптерів забезпечує повну взаємодію між різними типами конекторів.
 
Дуплексний чи симпексний тип підходить для профілю опорної поверхні;
Полірування APC, PC, UPC, SPC;
В наявності є панельний затискач, що дозволяє полегшити монтаж;
Є моделі кількох кольорів на вибір;
Можливість замовити без наявності фланців;
 
Є гібридні типи.
SC – duplex, SC, SC/APC
 
Оптичні адаптери SC-дуплекс, SC та SC/APC із призначенням роз'ємного з'єднання одномодових оптичних волокон із SC/APC та SC – конектором. Оптичний адаптер працює при діапазоні температури від -10°C до +60°C.
 
Адаптер SC переносить приблизно до 500 підключень з погіршенням якості до <0,2dB, з прямими втратами оптичного адаптера SC приблизно <0,2dB. Відкриті втрати оптичного адаптера SC/APC становлять <0,15dB.
Адаптеры
Тип адаптера SC
Полировка адаптера APC
Технология адаптера Simplex
Цвет адаптера Зелений

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




Теги адаптер
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк
---