Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
Спеціальні
- 8%
562.10грн 517.94грн
Базовано на 0 відгуках.
- 25%
803.00грн 602.25грн
Базовано на 0 відгуках.
20.05.2024

Бензинові генератори в наявності Бензиновий генератор - незамінний пристрій у ситуаціях, коли доступ до ..

Детальніше
07.05.2024

Антивандальні бокси в наявності на складі у Києві   У світі, де технології стають неодмінною ч ..

Детальніше
02.05.2024

Ember працює, коли інші відпочивають ..

Детальніше
25.04.2024

Призначення траверс при монтажі оптичного кабелю на стовпах Оптичний кабель – невід'ємна складова сучас ..

Детальніше
18.04.2024

Оптично-мережеві абонентські термінали (ONU) відіграють ключову роль у забезпеченні доступу до швидкісного інтер ..

Детальніше

Адаптери оптичні

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Розробка та створення волоконно-оптичних адаптерів типу SC здійснюється відповідно до специфікацій: ANSI, JIS, EIA/TIA та IEC. Вони необхідні для поєднання конекторів та оптимізації роботи у волоконно-оптичних мережах. Адаптери типу SC призначаються для конекторів з наявністю полірування APC або ..
4.82грн
В наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Опис адаптера SC UPC   Розробка і створення волоконно-оптичних адаптерів типу SC здійснюється відповідно до специфікації: ANSI, JIS, EIA / TIA і IEC. Вони необхідні для сполучення конекторів і оптимізації роботи в волоконно-оптичних мережах. Адаптери типу SC призначаються для конекто..
4.82грн
В наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Новий безфланцевий («без вух») адаптер Adaptor AD-SC/UPC (S) відрізняється більш укороченою конструкцією. Головною його особливістю є відсутність "вух" кріплення. Використовуються для установки в боксах FOB-02-08R Продається тільки пачками по 100шт! ..
4.82грн
В наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Адаптер, sm, FC ..
8.83грн
В наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Цену уточняйте у менеджеров ..
20.88грн
В наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Адаптер, sm, LC duplex ..
19.27грн
В наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Описание адаптера SC UPC Duplex Адаптеры sm, SC duplex необходимы для сопряжения коннекторов и оптимизации работы в волоконно-оптических сетях. Адаптеры типа SC предназначаются для коннекторов с наличием полировки APC или PC, и создаются для приложений Singlemode или Multimode. Обширный диапа..
12.85грн
В наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Адаптери оптичні
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк