Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна


Зварювальні апарати для оптоволокна

Сварочные аппараты для оптоволокна

Оптичний зварювальний апарат є одним з найважливіших інструментів для сучасної волоконно-оптичної мережі, оскільки без нього практично немислимий процес монтажу ВОЛЗ. Терміни створення нових ліній зв'язку, якість їх роботи і зручність обслуговування - все це самим безпосереднім чином залежить від зварювального апарату, який використовується при монтажі.
 
Зварювальний апарат оптичних волокон - це високотехнологічний пристрій, за допомогою якого під впливом високих температур здійснюється з'єднання кінців оптоволоконних провідників між собою. Ця операція вимагає виключно точних дій, які неможливо здійснити вручну. Автоматичний зварювальний апарат зводить участь людини до мінімуму, виконуючи найскладніші та відповідальні дії в автоматичному режимі. Згодом сигнал проходить через місце зварювання з низькими показниками відображення, загасання і втрат.
 
Сучасні зварювальні апарати для автоматичного зварювання однаково ефективні при роботі як з одномодовими, так і з багатомодовими оптичними кабелями, а також з будь-яким видом дисперсії. Вони оснащуються кольоровими рідкокристалічними дисплеями, на яких детально відображається процес зварювання. Вбудовані відеокамери дозволяють у всіх подробицях контролювати юстировку, стикування і зварювання волокон в апараті. Вбудовані відеосистеми, якими оснащуються просунуті моделі апаратів, надають можливість в режимі реального часу контролювати процес центрування, уточнити тип серцевини кабелю, перевіряти стан торців і волокон (чистота, цілісність), а також візуально оцінити якість зварювання по її завершенні.
 
Принципово важливе завдання, що стоїть перед зварювальним апаратом - це якісна центрування з'єднуються волокон відносно один одного (юстирування). У різних моделях пристроїв ця операція виконується двома способами - по оболонці або по серцевині. Центрування по оболонці оптичного волокна відноситься до пасивного виду юстирування. Здійснюється за допомогою спеціальних напрямних, які фіксують кінці волокон. Юстирування по серцевині проводиться за системою LID або PAS. Суть цього методу полягає в тому, що в вигин одного з волокон вводиться промінь світлодіода, і його сигнал вирівнюється з аналогічним сигналом з другого волокна. При юстирування по системі PAS світло вводиться в волокна збоку, і в результаті заломлення стає видною і серцевина, і оболонка ОВ. Це дозволяє з бездоганною точністю сумістити кінці волокон.
 
Сучасні пристрої для зварювання - наприклад, автоматичний зварювальний апарат INNO або Fujikura - в процесі роботи враховують параметри навколишнього середовища.
 
Перш ніж волокно буде встановлено в зварювальний апарат, необхідно забезпечити ідеально рівну поверхню волокон, які будуть з'єднані. Для цього також необхідний спеціальний інструмент - сколювач оптичного волокна, купити який можна в даному розділі інтернет-магазину EServer. Прецизійний сколювач оптичного волокна являє собою компактне функціональний пристрій, за допомогою якого в потрібній точці оптичного волокна наноситься насічка, після чого до волокна застосовується изгибающее зусилля. В результаті відбувається відкол під прямим кутом з максимальною погрішністю в 0,5 градуса.
 
Купити зварювальні апарати і аксесуари можна у відповідному розділі нашого магазину
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк