Наразі ведуться роботи з налаштування телефонії, але найближчим часом все налагодиться! Будь ласка, зв'яжіться з Вашим менеджером. Вибачте за тимчасові незручності. Телеком обладнання Україна

Категорії
21.11.2023

Абонентський термінал FORA EP-1001H – це серія пристроїв ONU (optical network unit) або ONT (optical network ter ..

Детальніше
23.10.2023

Спеціальна пропозиція: даруємо акумулятори! ..

Детальніше
09.10.2023

Купуй барабан круглого оптичного кабелю Фінмарк серії: FinMark UTxxx-SM-15 FinMark UTxxx-SM-16 1kN ..

Детальніше
26.09.2023

Сучасний світ неможливо уявити без безкінечних потоків даних, що перетинають земну кулю зі швидкістю світла. Опт ..

Детальніше
06.09.2023

В сучасному світі, де швидкість і надійність передачі даних стають все важливішими, оптичні кабелі стають безпер ..

Детальніше

Кабель каналізаційний O-CFP(SR)D-012 E9/125/Flex (1,5 кН)

RCI
Модель: O-CFP(SR)D-012 E9/125/Flex (1,5 кН)
Наявність: На складі


Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти

Нашли дешевле?

Каждый день мы отслеживаем ценовую тенденцию рынка и с гордостью можем заверить, что у нас лучшие предложения для клиентов, но если вдруг Вы нашли дешевле - сообщите нам и Вы получите гарантировано лучшее предложение

×
Волоконно-оптичний кабель типу O-CFP(SR)D призначний для інсталяції в канали кабельної каналізації, трубах, по зовнішнім стінам будинків та споруд, в тому числі в районах з високою корозійною агресивністю.
 
Оптичне волокно: Fujikura FutureGuide®-LWP ITU-T G.652D
Силовий елемент: діаметральні сталеві проволоки
Діаметр: 1,0 мм
Матеріал буферного модуля: полібутилентерефталат (PBT)
Вологоблокуючий матеріал: гідрофобний гель
Броня: Гофрована сталева стрічка з електролітичним хромовим покриттям, захищена полімером
Зовнішня оболонка: УФ стабілізований поліетилен високої щільності
Товщина: 1,7 мм.
 
Основні характеристики
 
Зовнішній діаметр, мм: 8,2
Вага, кг/км: 95
Максимально допустиме зусилля на розрив
IEC 60794-1-2-E1 1 500 H
Максимально допустиме роздавлююче зусилля: 1000 Н/100 мм
Робоча температура: - 40°C до + 60°C
Температура зберігання: - 50°C до + 70°C
Температура інсталляції: - 20°C до + 50°C
Оптический кабель
Несущий элемент Скловолокно
Бренд кабеля RCI
Кол-во волокон 12
Способ прокладки Укладання в грунт
Тип Каналізаційний

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




Теги кабель
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк