Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
04.03.2024

Знижки на найпопулярніші моделі зварювальних апаратів! Переваги зварювальних апаратів для оптоволокна D ..

Детальніше
26.02.2024

Акція на абонентський термінал BDCOM P1501DS   Абонентський термінал BDCOM P1501DS: Погляд у м ..

Детальніше
21.02.2024

Знижка на термінал ONU Huawei EchoLife HG8310M   Абонентський термінал ONU Huawei EchoLife HG8 ..

Детальніше
19.02.2024

Зниження цін на виту пару Одескабель OK-net - інноваційна та перспективна технологія в галузі виробницт ..

Детальніше
14.02.2024

  Пігтейл, sm, 0,9mm, 1.5m, SC/UPC Патчкорд 1м, sm, simplex, SC/UPC-SC/UPC, 3мм Па ..

Детальніше

Оптичний кабель FTTH-001-SM-02

2,100.86грн 1,881.60грн
- 10%

FinMark
Модель: FTTH-001-SM-02
Наявність: На складі




Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти
Оптико-волоконний розподільчий кабель «останньої милі» використовується для мереж FTTH.
 
У кабелі містяться оптичні волокна, які відповідають ITU-T G.652D рекомендацій (волокно оптичне для застосувань FTTH, з меншими втратами в вигинах). Зовнішня оболонка зроблена з Безгалогенні малодимние матеріалу - LSZH. Стійкість кабелю до поздовжніх натягу забезпечується за рахунок двох силових елементів.
 
Структура кабелю FTTH-001-SM-02:
 
нескладна конструкція, висока прохідність, невелика маса;
оновлений дизайн, який спрощує з'єднання і установку;
два стержня, розташованих паралельно, що забезпечують високий рівень механічної міцності кабелю;
досконалий радіус вигину;
оболонка виготовлена ​​з безгалогенові, малодимние і негорючого матеріалу.
Характеристики кабеля
Тип
FTTH-xxxsm
Количество волокон
2, 4
Материал силовых элементов
стальная проволока
Диаметр силовых элементов, мм
0,5
Материал оболочки кабеля
LSZH PE
Размеры кабеля
2,0 х 3,1
толщина х высота
 
Масса кабеля, кг/км
8
Макс нагрузка при растяжении
30/40
(краткосрочндолгосрочное), Н
 
Минимальный радиус изгиба
15
Диапазон температур
 
- рабочий
-50 C to +70 C
 

Купити оптоволоконний кабель FTTH-001-SM-02 можна в нашому інтернет-магазині або зателефонувавши за телефонами (044) 3319-044

Оптический кабель
Бренд кабеля FinMark
Кол-во волокон 1
Способ прокладки Абонентський
Тип FTTH

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк