Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
04.03.2024

Знижки на найпопулярніші моделі зварювальних апаратів! Переваги зварювальних апаратів для оптоволокна D ..

Детальніше
26.02.2024

Акція на абонентський термінал BDCOM P1501DS   Абонентський термінал BDCOM P1501DS: Погляд у м ..

Детальніше
21.02.2024

Знижка на термінал ONU Huawei EchoLife HG8310M   Абонентський термінал ONU Huawei EchoLife HG8 ..

Детальніше
19.02.2024

Зниження цін на виту пару Одескабель OK-net - інноваційна та перспективна технологія в галузі виробницт ..

Детальніше
14.02.2024

  Пігтейл, sm, 0,9mm, 1.5m, SC/UPC Патчкорд 1м, sm, simplex, SC/UPC-SC/UPC, 3мм Па ..

Детальніше

Оптичний кабель ОКТ-Д(1,0)П-2*12Е1-0,36Ф3,5/0,22Н18-24, 24 волокна

17.65грн
Одескабель
Модель: ОКТ-Д(1,0)П-2*12Е1-0,36Ф3,5/0,22Н18-24
Наявність: На складі


Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти

Кабель призначений для прокладки ручним і механізованим способами в субканалах, кабельної каналізації, трубах, блоках за відсутності небезпеки пошкодження гризунами і за відсутності загроз затоплення; підвіс на лініях електропередач з напругою до 35 кВ, контактних мережах залізничного та міського електротранспорту. Кабель забезпечує міцність і гнучкість, що необхідні для підвісу та прокладки в кабельну каналізацію, труби і субканали. Цей кабель постачає стійкі та достовірні параметри передачі даних.

 

Типова конструкція

Кабель абонентского доступа ОКТ-Д

Структура кабеля

1.Оптичні волокна ITU-T G.652 D.
2. Тиксотропний гідрофобний заповнювач.
3. Центральна трубка.
4. Силовий елемент.
5. Оболонка з поліетилену.

 

Варіанти виконання:

1. ОВ - багатомодове оптичне волокно згідно стандартів ITU-T G.651.1; IEC 60793-2-10.
2. Силовий елемент - склопластиковий пруток.
3. Оболонка з:
- полімеру, що не поширює горіння (Пнг-HF);
- полівінілхлоридного пластикату пониженої горючості (Внг-HF);
- полівінілхлоридного пластикату зі зниженим виділенням диму (Внг-LS).

 

Стандарти/ТУ

ТУ У 31.3-05758730-032-2003
IEC 60332-1-2 IEC 60793-1-1 IEC 60793-1-1 IEC 60793-1-20
IEC 60793-1-21 IEC60793-1-22 IEC 60793-1-40 IEC 60793-1-43
IEC 60793-1-44 IEC 60793-1-41 IEC 60793-1-42 IEC 60793-2
IEC 60793-1-45 IEC 60794-1-1 IEC 60794-1-2 I IEC 60794-3
IEC 60794-3-10 IEC 60794-3

 

Основні техніко-експлуатаційні характеристики

Максимальний індивідуальний коефіцієнт загасання, дБ/км: -1310nm/1550 nm 0,36/0,22
Коефіцієнт хроматичної дисперсії, пс/(нм*км): - 1310 nm/1550 nm 3,5/18
Тип ОВ ITU-T G.652 D
Мінімальний радіус вигину, мм не менше 20 номінальних діаметрів кабелю
Допустиме роздавлююче зусилля, Н/100 мм 3000
Допустиме розтягуюче зусилля, кН 0,5; 1,0;1,5; 2,7
Діапазон температур експлуатації та монтажу -40 °С - +60 °С

 

Маркування

Марка кабелю, ПАТ Одескабель, рік виготовлення, знак синусоїди і телефонної трубки, метражні мітки
На основі стандарту DIN VDE 0888: А-D-(2ZN) 2Y-1x2 Е9/125

Номенклатура і масо-габаритні характеристики:

Кількість ОВ у кабелі, шт Код продукції Марка кабелю Діаметр кабелю, мм Маса кабелю, кг/км
1 8731155 OKТ-Д(0,5)П…1 4,3±0,4 16
1 8731127 OKТ-Д(0,5)П…1 4,7±0,4 18
1 8731158 OKТ-Д(1,0)П…1 5,1±0,4 22
1 8731108 OKТ-Д(1,0)П…1 5,5±0,4 26
2 8731156 OKТ-Д(0,5)П…2 4,3±0,4 16
2 8731120 OKТ-Д(0,5)П…2 4,7±0,4 18
2 8731159 OKТ-Д(1,0)П…2 5,1±0,4 22
2 8731039 OKТ-Д(1,0)П…2 5,5±0,4 26
2 8731140 OKТ-Д(1,5)П…2 6,7±0,4 40
2 8731112 OKТ-Д(2,7)П…2 7,3±0,4 48
4 8731157 OKТ-Д(0,5)П…4 4,3±0,4 16
4 8731122 OKТ-Д(0,5)П…4 4,7±0,4 18
4 8731160 OKТ-Д(1,0)П…4 5,1±0,4 22
4 8731040 OKТ-Д(1,0)П…4 5,5±0,4 26
4 8731055 OKТ-Д(1,5)П…4 6,7±0,4 40
4 8731113 OKТ-Д(2,7)П…4 7,3±0,4 48
8 8731124 OKТ-Д(0,5)П…8 5,2±0,4 22
8 8731041 OKТ-Д(1,0)П…8 6,0±0,4 30
8 8731103 OKТ-Д(1,5)П…8 7,2±0,4 45
8 8731131 OKТ-Д(2,7)П…8 7,8±0,4 54
12 8731123 OKТ-Д(0,5)П…12 5,2±0,4 22
12 8731042 OKТ-Д(1,0)П…12 6,0±0,4 30
12 8731056
Оптический кабель
Несущий элемент Скловолокно
Бренд кабеля ОКТ-Д
Кол-во волокон 24
Способ прокладки Підвіс на опорах
Зусилля на розрив 1.0кН
Тип Самонесучий

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк