Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
04.03.2024

Знижки на найпопулярніші моделі зварювальних апаратів! Переваги зварювальних апаратів для оптоволокна D ..

Детальніше
26.02.2024

Акція на абонентський термінал BDCOM P1501DS   Абонентський термінал BDCOM P1501DS: Погляд у м ..

Детальніше
21.02.2024

Знижка на термінал ONU Huawei EchoLife HG8310M   Абонентський термінал ONU Huawei EchoLife HG8 ..

Детальніше
19.02.2024

Зниження цін на виту пару Одескабель OK-net - інноваційна та перспективна технологія в галузі виробницт ..

Детальніше
14.02.2024

  Пігтейл, sm, 0,9mm, 1.5m, SC/UPC Патчкорд 1м, sm, simplex, SC/UPC-SC/UPC, 3мм Па ..

Детальніше

Сколювач оптичних волокон DVP-106

4,800.00грн
Виробник DVP
Модель: DVP-106
Наявність: На складі
Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти
Сколювач оптичних волокон DVP-106 - високоточний, легкий і компактний сколювач призначений для підготовки торців оптичних волокон перед зварюванням. Простий і зручний у використанні. При низькій вартості дозволяє отримати високу якість відколу. Сколює волокно за допомогою спеціального ножа з високоміцної сталі. Ніж може провертатися по колу і фіксуватися в 16 різних положеннях. Таким чином, ресурс леза становить 16 000 відколів. Після закінчення терміну служби ножа, його можна замінити на новий.
 
Особливості:
 
металевий холдер (фіксатор) для оптичного волокна, оптимізований як для стандартного волокна так і для плоских і круглих волокон застосовуються для FTTH і PON, стандарт (G.657);
дві вбудовані лінійки для контролю довжини сколюватися волокна 5 - 20 мм;
контейнер для осколків волокна;
новий жорсткий і практичний кейс для перенесення і зберігання.
 
Технічні характеристики:
 
тип застосовуваного волокна: одиночне, плоске або кругле (волокно для FTTH і PON, стандарт (G.657);
діаметр застосовуваного волокна (мкм): 125;
діаметр волокна із захисним покриттям (мкм): 250, 900;
довжина очищеного від покриття волокна (мм): 5 - 20;
середній кут відколу (°): 90 ± 0,5;
габарити / в × ш × г /, (мм): 50 × 55 × 55;
вага (г): 250;
ніж: змінний, 16 положень, ресурс 16000 відколів;
 
Комплектація:
сколювач DVP-106;
контейнер для осколків волокна;
кейс для перенесення і зберігання;
ключ для повороту або зміни ножа;
інструкція.
 
Гарантія:
12 місяців гарантії;
власний сервіс;
технічна підтримка;
консультації;
супровід після закінчення гарантійного терміну;
сколювач на підміну в разі тривалого ремонту.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк