Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
26.02.2024

Акція на абонентський термінал BDCOM P1501DS   Абонентський термінал BDCOM P1501DS: Погляд у м ..

Детальніше
21.02.2024

Знижка на термінал ONU Huawei EchoLife HG8310M   Абонентський термінал ONU Huawei EchoLife HG8 ..

Детальніше
19.02.2024

Зниження цін на виту пару Одескабель OK-net - інноваційна та перспективна технологія в галузі виробницт ..

Детальніше
14.02.2024

  Пігтейл, sm, 0,9mm, 1.5m, SC/UPC Патчкорд 1м, sm, simplex, SC/UPC-SC/UPC, 3мм Па ..

Детальніше
06.02.2024

Крюк для опор КОц-8: Ідеальний Вибір для Монтажу Оптичного Кабелю   При монтажі оптичного кабе ..

Детальніше

Зварювальний апарат 86S+ "Kit-A" Plus

353,932.81грн
Fujikura
Модель: 86S+ "Kit-A" Plus
Наявність: На складі
Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти
Компанія Fujikura представляє новий флагманський зварювальний апарат Fujikura 86S KIT A. Зберігши всі переваги попередньої моделі 80S, новий зварювальний апарат Fujikura 86S KIT A має сенсорний монітор з високою роздільною здатністю, літій-іонну батарею збільшеної ємності, що дозволяє проводити зварювання. універсальні затискачі волокна, що дозволяють працювати з плаваючим буфером.
 
У додаткову комплектацію моделі 86S KIT A входить прецизійний сколювач СT-50, з функцією Bluetooth та автоматичним збирачем сколотого волокна. Зварювальний апарат 80S+ і CT50 мають функцію бездротової передачі даних, що дозволяє автоматично обертати ніж, коли апарат визначає, що ніж затуплений. До 86S можна підключити одночасно два сколівця СТ50. Зварювальний апарат 86S визначає ресурс ножа, що залишився, і повідомляє користувачеві, коли необхідно поміняти висоту ножа.
 
Для більш зручної та комфортної роботи компанія Fujikura розробила новий мобільний робочий столик, який інтегрований у кейс апарату та дозволяє працювати не дістаючи зварювальний апарат із кейсу. Столик має модульну конструкцію та висувні полиці для зберігання інструменту та особистих речей.

 

Особливості:

  • Роботизована вітрозахисна кришка
  • Роботизований нагрівач КДЗЗ
  • Висока швидкість зрощування волокна та термоусадки гільз
  • Програмовані притискачі волокна, що відкриваються
  • Кольоровий сенсорний дисплей 5 дюймів
  • Збільшений ресурс батареї до 300 циклів зварювання/термоусадка
  • Наявність Bluetooth з'єднання зі сколювачем CT50 та смартфоном
  • Розширений ресурс електродів до 5000 зварок
  • Кріплення електродів без інструменту

Комплект поставки

 

Стандартный комплект поставки Fujikura 86S
1 Оптический сварочный аппарат Fujikura 86S 1 шт.
2 BTR-15 Аккумуляторная батарея 1 шт.
3 ADC-20 Блок питания от сети 110/220В 1 шт.
4 ACC-15 Шнур питания 1 шт.
5 USB-01 Кабель USB 1 шт.
6 ST-02 Ремень для аппарата 1 шт.
7 ELCT2-16B Электроды (+ 1 пара установлена в аппарате) 1 пара
8 SP-03 Держатели под холдеры 1 пара
9 CC-39 Жесткий кейс с рабочим столом 1 шт.
10 WT-09L Рабочий столик (левый) 1 шт.
11 WT-09R Рабочий столик (правый) 1 шт.
12 JP-09 Подставка под КДЗС 1 шт.
13 TS-03 Винт для штатива 2 шт.
14 ST-03 Ремень для кейса 1 шт.
15 AP-02 Диспенсер 1 шт.
16 Краткое руководство пользователя 1 шт.
17 SS03 Стриппер одиночного волокна 1 шт.
18 CT-50 Прецизионный скалыватель 1 шт.
19 FDB-05 Контейнер для осколков волокна 1 шт.
20 AD-10-M24 Площадка для волокна 1 шт.
21 CC-37 Кейс для скалывателя 1 шт.
22 HEX-01 Ключ шестигранный для скалывателя 1 шт

 

Технические характеристики Fujikura 86S KIT A

 

Технические характеристики
Параметр Описание
Типы свариваемых волокон Одиночные кварцевые оптические волокна:
SMF (G.652/657), MMF (G.651), DSF (G.653), NZDSF (G.655), G.654
Диаметр свариваемого волокна 80-150 мкм
Диаметр покрытия свариваемого волокна 100-3000 мкм
Длина зачищаемых волокон от 5мм до 16мм
Режимы сварки / термоусадки 100 / 30
Усреднённое значение потерь на сварном соединении 0.02дБ (SM), 0.01дБ (MM), 0.04дБ (DSF), 0.04дБ (NZDS) и 0.04дБ (G.654)
Коэффициент отражения от сварного соединения не менее 60дБ
Функция внесения потерь в месте сварки Настраиваемое внесение потерь в линию для создания фиксированного аттенюатора, от 0,1 до 15 дБ с шагом 0,1 дБ
Типичное время сварки 7сек (режим SM FAST),
11сек (режим SM AUTO)
Типичное время термоусадки 13сек для КДЗС FP-03
9сек для КДЗС Slim 60мм
Хранение результатов сварки 20 000 сварок
Просмотр места сварки оси X и Y одновременно или раздельно с помощью двух CMOS телекамер на  5“ цветном сенсорном ЖК дисплее
Увеличение места сварки В 320 раз для раздельного просмотра
В 200 раз для одновременного просмотра по осям X и Y
Проверка механической прочности места сварки ≈ 2,0Н
Типы применяемых КДЗС 60мм, 40мм, микрогильзы Fujikura и др.
Количество сварок с термоусадкой при питании от аккумуляторной батареи 300 полных циклов
Ресурс электродов  ELCT2-16B 5000 сварок
Беспроводное подключение Стандарт Bluetooth® 4.1 LE
Интерфейсы USB 2.0 (тип Mini-B), USB 2.0 (тип А),
6-pin мини DIN для питания термострипперов RS-02 или RS-03
Обновление  ПО Через интернет с помощью программы синхронизации
Питание Переменный ток: адаптер ADC-20 (12B, 7А);
Батарея:  BTR-15, 14.4В, 6380 мАч
Ветрозащитная крышка Роботизированная,  с программируемыми режимами работы
Прижимы волокна Программируемые, с функцией автоматического открывания после сварки
Нагреватель для усаживания КДЗС С автоматической крышкой и улучшенной фиксацией КДЗС
Защита от пыли Защита от пыли (частицы 0,1-500 мкм) класс IP5X
Защита от влаги 10мм/час в течении 10 минут
Рабочий столик Интегрирован в кейс аппарата, позволяет работать, не доставая аппарат из кейса
Физические характеристики
Размер 170 мм x 173 мм x 150 мм
Вес 2.8 кг (с аккумуляторной батареей)
Условия окружающей среды
Условия эксплуатации от 0 до 5000 м над уровнем моря, скорость ветра до 15м/с, температура от – 10°С до +50°С, относительная влажность от 0 до 95%;

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк