Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна


Спеціальні пропозиції

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Foxgate ONU G2001R є двох-стандартним абонентським терміналом, здатним працювати як в мережах EPON, так і в мережах GPON.   Дане обладнання є економічно ефективним рішенням, що дає можливість організації останньої милі з гнучко налаштованим пріоритетами і якістю наданої послуги. ..
555.80грн 506.18грн
- 9%
Базоване на 0 відгуках.
Від Inno Instrument супер новина! Зварювальний апарат в бюджетному сегменті- Inno Instrument Мах100 Зварювальний апарат створений для зварювання оптичних волокон з активним вирівнюванням по оболонці волокна. Зварює волокна/кабелі з різним діаметром захисного покриття. Це плоский розподільни..
38,906.00грн 37,715.00грн
- 3%
Базоване на 0 відгуках.
Ethernet-порти: 1 х 1000 Мбіт / с   Основний чіп: ZTE ZX279125   Матеріал корпусу: Пластик   Габарити, мм: 54х54х23   Вага (без упаковки і БП), г: 45   Ключові особливості терміналу FORA EP-1001H Режим маршрутизат..
591.53грн 535.95грн
- 9%
Базоване на 0 відгуках.
Область застосування: 4-парний UTP кабель категорії 5е DCG призначений для застосування в локальних мережах передачі даних: PBX, V.11, X.21, ISDN, Ethernet (10Base-T), ATM-25/52/155 Мбіт/с, 100VG-AnyLAN, Fast Ethernet (100BASE-TX), Token Ring 16/100 Мбіт/с, Gigabit Ethernet (1000BASE-T), Fire..
1,826.20грн 1,593.96грн
- 13%
Базоване на 0 відгуках.
Компактний автоматичний зварювальний апарат c широкими функціональними можливостями і вирівнюванням волокна по серцевині. Дозволяє зварювати більшість поширених волокон, в тому числі і волокна зі зменшеними втратами на вигинах, типу G.657. Також завдяки універсальним притискаючи, крім зварювання ..
37,621.67грн 34,936.00грн
- 7%
Базоване на 2 відгуках.
Зварювальний апарат з вирівнюванням по серцевині. Кольоровий екран. Корпус сварочніка захищений гумовим кожухом. Сварка FTTH-кабелів, зварювання в роз'ємі. Li-Ion акумулятор на 6А * ч. У комплекті сколювач, FTTH-стриппер, звичайний стриппер. 142х122х138 мм, 1,95 кг (з батареєю). Новинка від к..
39,977.90грн 36,325.50грн
- 9%
Базоване на 0 відгуках.
BDCOMP1501DS– гігабітний абонентський термінал технології GEPON на чіпсеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB. Відповідність стандартам IEEE802.3ah та CTC 3.0дозволяє використовувати дане обладнання в мережах, побудованих з використання обладнання GEPON різних світових..
555.80грн 512.13грн
- 8%
Базоване на 0 відгуках.
Термінал XPON ONU XP-1001H MINI (Rev.03ZN) FORA (4A) Чипсет: ZTE ZX279125 Chipset CPU ZX279125 Interfaces LAN Port 1 * GE Port ..
530.00грн 516.10грн
- 3%
Базоване на 0 відгуках.
FinMark UT002-SM-16S-1kN - діелектричний кабель, оптимально підходить для підвісу на опорах зв'язку, а також між житловими будинками і будівлями. Прольоти: 60-70 м.   Повністю діелектрична конструкція Малі габарити і вага УФ-стабілізована оболонка Два склопластикових сило..
5.36грн 5.04грн
- 6%
Базоване на 0 відгуках.
Оптична розетка Оптичні розетки FOR-02 встановлюються в приміщеннях абонентів і використовуються в якості кінцевого кабельного пристрою. Всередину оптичної розетки вводиться розподільний оптичний кабель, наприклад, круглий діелектричний 2-ух волоконний або типу FTTH, а із зовнішнього бо..
25.81грн 21.44грн
- 17%
Базоване на 1 відгуках.
Компактний портативний рефлектометр Multitest MO1135S на дві довжини хвилі (1310 і 1550 нм) для проведення вимірювальних робіт на оптичних лініях. Завдяки своїм невеликим розмірам і корпусу, захищеного гумовими накладками, він ідеально підійде для вимірювання в польових умовах. Крім того реф..
33,745.00грн 27,591.50грн
- 18%
Базоване на 0 відгуках.
Компактний портативний рефлектометр Multitest MO1135 на дві довжини хвилі (1310 і 1550 нм) для проведення вимірювальних робіт на оптичних лініях. Завдяки своїм невеликим розмірам і корпусу, захищеного гумовими накладками, він ідеально підійде для вимірювання в польових умовах. Крім того рефлектом..
71,420.30грн 61,535.00грн
- 14%
Базоване на 0 відгуках.
Компактний рефлектометр МО3035B на 2 довжини хвилі і з великим кольоровим сенсорним екраном 7". Має досить широкий набір функцій і можливостей для всебічного тестування оптичних ліній, як в стаціонарних, так і в польових умовах. Тестування може проводитися на довжинах хвиль 1310 і 1550 нм. Ре..
67,490.00грн 52,801.00грн
- 22%
Базоване на 0 відгуках.
Робота з рефлектометром не викличе особливих труднощів і не зажадає тривалого часу на його освоєння. Тим більше, що меню рефлектометра русифіковане, а управління продумане і зручне. До того ж в приладі закладена можливість проводити повністю автоматичні вимірювання, коли прилад сам визначає трива..
75,430.00грн 65,703.50грн
- 13%
Базоване на 0 відгуках.
Іноваційнна модель рефлектометра MO4035 поєднує хороші параметри оптичного блоку з максимально зручним інтерфейсом користувача. Рефлектометр представлений трьома моделями, залежно вiд динамічного діапазону вимірювання, що відображено буквеним індексом у маркування - 32/30 дБ (МО4035A), 36/34 ..
50,617.50грн 46,846.00грн
- 7%
Базоване на 0 відгуках.
Оптичний бокс FOB-04-16A призначений для застосування в волоконно-оптичних мережах з глибоким проникненням оптики (FTTH, PON т.ін.). Він може використовуватися в якості крос-вузла при реалізації ввідно-розподільчих пристроїв, телекомунікаційних кросів. Бокс FOB-04-16A дозволяє..
575.65грн 462.51грн
- 20%
Базоване на 0 відгуках.
Робота з рефлектометром не викличе особливих труднощів і не зажадає тривалого часу на його освоєння. Тим більше, що меню рефлектометра русифіковане, а управління продумане і зручне. До того ж в приладі закладена можливість проводити повністю автоматичні вимірювання, коли прилад сам визначає трива..
161,579.00грн 134,583.00грн
- 17%
Базоване на 0 відгуках.
Розподільчий оптичний кабель FinMark FTTHxxx-SM-01 «останньої милі», для використання в мережах FTTH. Він призначений для прокладання всередині будівель, в стояках, на горищах, у підвалах, трубопроводах, в коробах, по плінтусам, в офісах та квартирах. Легко кріпиться до будь я..
2,263.30грн 1,945.30грн
- 14%
Базоване на 0 відгуках.
Оптико-волоконний розподільчий кабель «останньої милі» використовується для мереж FTTH.   У кабелі містяться оптичні волокна, які відповідають ITU-T G.652D рекомендацій (волокно оптичне для застосувань FTTH, з меншими втратами в вигинах). Зовнішня оболонка зроблена з Безгал..
2,171.99грн 1,945.30грн
- 10%
Базоване на 0 відгуках.
Іноваційна модель рефлектометра MO4035B6 поєднує хороші параметри оптичного блоку з максимально зручним інтерфейсом користувача. Повноцінний моноблок з 7" сенсорним LCD дисплеєм, трьома довжинами хвиль (1310/1550/1625 нм) і динамічним діапазоном 36/34/34 дБ дозволяє проводити вимірювання як н..
86,546.00грн 77,216.50грн
- 11%
Базоване на 0 відгуках.
Компактний пристрій поєднує в собі цілих п'ять функцій. Насправді універсальний пристрій для конвергентних мереж даних, що поєднують волоконно-оптичні мережі та «мідні» мережі на основі симетричного кабелю «вита пара». Основною функцією є оптичний рефлектометр з динамічним діапазоном 26..
30,727.80грн 23,423.00грн
- 24%
Базоване на 0 відгуках.
Траверса на столб для кріплення арматури застосовується для установки на металеві та бетонні опори і стовпи освітлення. Вона служить для закріплення натяжних затискачів і підтримуючих затискачів. Траверса з куточка виготовлена ​​з металевого куточка 25х25 мм, але можлива поставка та інших роз..
100.00грн 79.00грн
- 21%
Базоване на 0 відгуках.
FOSC-S206 / 12-2-12 зварювальна муфта для оптичного кабелю.   Тупикова, кількість вводів / виводів: 2, касети 2 х S206, 12/24 (гільзи в два слої) Малогабаритна зварювальна оптична муфта для оптичного кабелю тупикового типу підвищеної удароміцності. Використовується для ..
794.00грн 595.50грн
- 25%
Базоване на 0 відгуках.
тупикова, вводов/виводів: 3,  касети 2 х S208, 24/48 (гільзи в два слоя) Малогабаритна зварювальна оптична муфта FOSC-SS для оптичного кабелю, підвищеної удароміцності, тупикового типу. Призначена для зрощування та розгалуження оптичного кабелю при повітряній, настінній ті підземній інст..
921.04грн 730.48грн
- 21%
Базоване на 0 відгуках.
FoxGate 1,25 Gbps, 1490 nm Tx / 1310 nm Rx, SC, SFP, 20 km – SFP GEPON трансівер для встановлення у оптичний лінійний термінал. Трансівер забезпечує двонаправлену передачу даних з симетричною швидкістю 1,25 Гбіт/с по одному оптичному волокну в пасивній оптичній мережі (PON) на відстань до 20 км. ..
1,588.00грн 1,230.70грн
- 22%
Базоване на 0 відгуках.
Модуль для PON FoxGate 1,25 Gbps, 1490 nm Tx / 1310 nm Rx, SC, SFP, 20 km – SFP GEPON трансівер для встановлення у оптичний лінійний термінал. Трансівер забезпечує двонаправлену передачу даних з симетричною швидкістю 1,25 Гбіт/с по одному оптичному волокну в пасивній оптичній мережі (PON) на..
1,945.30грн 1,389.50грн
- 29%
Базоване на 0 відгуках.
FoxGate SFP-1,25G-GEPON (C+++)SE-20SC – SFP GEPON трансивер для установки в оптический линейный терминал. Трансивер обеспечивает двунаправленную передачу данных с симметричной скоростью 1,25 Гбит/с по одному оптическому волокну в пассивной оптической сети (PON) на расстояние до 20 км. FoxGate..
2,580.50грн 1,588.00грн
- 38%
Базоване на 0 відгуках.
Модуль для GEPON BDCOM EPON OLT-GSFP-20 ++ - SFP GEPON трансивер для установки в оптичний лінійний термінал. Трансивер забезпечує двосторонню передачу даних з симетричною швидкістю 1,25 Гбіт/с по одному оптичному волокну в пасивної оптичної мережі (PON) на відстань до 20 км. Ключові особливос..
1,707.10грн 1,429.20грн
- 16%
Базоване на 0 відгуках.
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк