! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером


Спеціальні пропозиції

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Ethernet-порти: 1 х 1000 Мбіт / с   Основний чіп: ZTE ZX279125   Матеріал корпусу: Пластик   Габарити, мм: 54х54х23   Вага (без упаковки і БП), г: 45   Ключові особливості терміналу FORA EP-1001H MINI Режим маршру..
428.67грн 412.50грн
- 4%
Базоване на 0 відгуках.
Від Inno Instrument супер новина! Зварювальний апарат в бюджетному сегменті- Inno Instrument Мах100 Зварювальний апарат створений для зварювання оптичних волокон з активним вирівнюванням по оболонці волокна. Зварює волокна/кабелі з різним діаметром захисного покриття. Це плоский розподільни..
36,300.00грн 32,010.00грн
- 12%
Базоване на 0 відгуках.
  EPON ONU FD111HZ (Чипсет ZTE) - предназначен для использования в пассивных оптических сетях в качестве абонентского устройства. EPON ONU FD111HZ соответствует требованиям стандартов IEEE802.3ah, YD/T1475-2006 и CTC2.0/2.1. ONU имеет один ..
22,605.00грн 21,285.00грн
- 6%
Базоване на 0 відгуках.
Foxgate e1001MZ абонентський термінал для роботи в мережі GEPON, що може експлуатуватись у широкому діапазоні температур ,а також має потужний фаєрвол для забезпечення безпеки даних. Foxgate e1001MZ може експлуатуватись у мережах GEPON по технології FTTO(Офіс ) FTTD (робоче місце ) ..
489.06грн 461.67грн
- 6%
Базоване на 0 відгуках.
BDCOMP1501DT– гігабітний абонентський термінал технології GEPON на чіпсеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB. Відповідність стандартам IEEE802.3ah та CTC 3.0дозволяє використовувати дане обладнання в мережах, побудованих з використання обладнання GEPON різних світових..
526.35грн 493.35грн
- 6%
Базоване на 0 відгуках.
Компактний автоматичний зварювальний апарат c широкими функціональними можливостями і вирівнюванням волокна по серцевині. Дозволяє зварювати більшість поширених волокон, в тому числі і волокна зі зменшеними втратами на вигинах, типу G.657. Також завдяки універсальним притискаючи, крім зварювання ..
32,670.00грн 29,700.00грн
- 9%
Базоване на 2 відгуках.
Зварювальний апарат з вирівнюванням по серцевині. Кольоровий екран. Корпус сварочніка захищений гумовим кожухом. Сварка FTTH-кабелів, зварювання в роз'ємі. Li-Ion акумулятор на 6А * ч. У комплекті сколювач, FTTH-стриппер, звичайний стриппер. 142х122х138 мм, 1,95 кг (з батареєю). Новинка від к..
34,848.00грн 32,010.00грн
- 8%
Базоване на 0 відгуках.
Автоматичний зварювальний апарат для зварювання оптичних волокон з вирівнюванням по серцевині або оболонці волокна. Час зварювання: 9 с, час термоусадження: 16-25 с. Jilong KL-520E – це автоматичний апарат для зварювання оптичних волокон з вирівнюванням по серцевині волокна. Апарат може ..
39,567.00грн 36,267.00грн
- 8%
Базоване на 0 відгуках.
Емкость системы Максимальный коэффициент деления 1:64 Пропускная способность «backplane» 32 Гбит/с Интерфейсы 6 портов Gigabit Ethernet (2 порта RJ-45, 2 COMBO-порта, 2 гигабитных оптических порта) 4 фиксиров..
15,180.00грн 14,190.00грн
- 7%
Базоване на 0 відгуках.
Автоматичний зварювальний апарат з вирівнюванням по серцевині волокна Inno Instrument View6S. Є оновленою моделлю View5. Всі достоїнства View5, такі як зварювання FTTH кабелів і зварювання в роз'ємі, збережені. Плюс, для збільшення захищеності апарату від механічних пошкоджень, корпус View5 захищ..
130,680.00грн 128,700.00грн
- 2%
Базоване на 0 відгуках.
OLT P3310C-2AC Характеристики: Ёмкость системы Макс. коэффициент деления 1:64 Пропускная способность «backplane» 32 Гбит/с Интерфейсы 6 портов GE (2 RJ45, 2 COMBO, 2 SFP) ..
15,840.00грн 15,180.00грн
- 4%
Базоване на 0 відгуках.
Компания Fujikura представляет новый флагманский сварочный аппарат Fujikura 86S KIT A. Сохранив все преимущества предыдущей модели 80S, новый сварочный аппарат Fujikura 86S KIT A имеет сенсорный монитор с высоким разрешением, литий-ионную батарею   увеличенной емкости, позволяющую ..
250,437.00грн 245,487.00грн
- 2%
Базоване на 0 відгуках.
Комплект PON обладнання START: - лінійний термінал GEPON OLT P3310D від BDCOM (P3310C-AC) - детальніше - 10 абонентських терміналів BDCOM P1501-DT - детальніше -  трансівер SFP-1,25G-GEPON (C++)-20SC   ..
20,757.00грн 20,179.50грн
- 3%
Базоване на 0 відгуках.
Комплект PON обладнання STANDART: - лінійний термінал GEPON OLT P3310D від BDCOM (P3310C-AC) - детальніше - 25 абонентських терміналів BDCOM P1501-DT - детальніше -  трансівер SFP-1,25G-GEPON (C++)-20SC   ..
28,149.00грн 27,241.50грн
- 3%
Базоване на 0 відгуках.
Комплект PON обладнання PREMIUM: - лінійний термінал GEPON OLT P3310D від BDCOM (P3310C-AC) - детальніше - 50 абонентських терміналів BDCOM P1501-DT - детальніше -  трансівер SFP-1,25G-GEPON (C++)-20SC   ..
40,491.00грн 39,072.00грн
- 4%
Базоване на 0 відгуках.
Комплект PON обладнання MEGA: - лінійний термінал GEPON OLT P3310D від BDCOM (P3310C-AC) - детальніше - 250 абонентських терміналів BDCOM P1501-DT - детальніше -  4 трансівера SFP-1,25G-GEPON (C++)-20SC   ..
144,012.00грн 136,752.00грн
- 5%
Базоване на 0 відгуках.
  Кількість Ethernet портів - 1   Швидкість Ethernet портів, (Мбіт / с) - 1000   Чіп - ZTE ZX279125   Матеріал корпусу - пластик   Габарити, мм - 108х69х28   Вага (без упаковки і БП), г - 95 ..
23,100.00грн 22,110.00грн
- 4%
Базоване на 0 відгуках.
BDCOM P3310C-DC - оптичний лінійний термінал OLT з 4 фіксованими портами EPON для мереж GEPON. Відповідає вимогам стандартів IEEE 802.3ah, YD / T 1475-2006 і CTC2.0 / 2.1. Підтримує автоматичне виявлення і роботу з абонентськими терміналами (ONU) різних виробників.   Пристрій підтрим..
16,500.00грн 15,840.00грн
- 4%
Базоване на 0 відгуках.
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк
---