! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером


Новини

03.08.2022

ONU Fora Mini знову на складі   Купити FORA EP-1001H MINI ..

Детальніше
21.07.2022

Шановні клієнти! Зверніть увагу, що сьогодні, 21 липня 2022, курс долара змінено та встановлено на рівні 37,00 грн. Тому рекомендуємо оптичний кабель українського виробництва, який не залежить від коливань курсів валют   Оптичний кабель Одескабель ОКТ-Д 0,5кН Діелектричний. Для підвісу на опорах. ОКТ-Д (0,5)П-1Е1 - 4,70 грн   Купити ОКТ-Д (0,5)П-2Е1 - 5,04 грн   Купити ОКТ-Д (0,5)П-4Е1 - 5,71 грн   Купити .   ДЕТАЛЬНІШЕ   Оптичний кабель Одескабель ОКТ-Д 1,0кН Діелектричний. Для підвісу на опорах. ОКТ-Д (1,0)П-1Е1 - 5,77 грн     Купити ОКТ-Д (1,0)П-2Е1 - 6,10 грн     Купити ОКТ-Д (1,0)П-4Е1 - 6,78 грн     Купити ОКТ-Д (1,0)П-8Е1 - 9,24 грн     Купити ОКТ-Д (1,0)П-12Е1 - 10,58 грн Купити .   ДЕТАЛЬНІШЕ   ПЕРЕЙТИ ДО МАГАЗИНА ..

Детальніше
15.07.2022

⚙️ Відбудуємо країну разом!   Магазин Setevoe.com.ua пропонує оптичний кабель та арматуру для відновлення зв'язку   ❇️ Кабель FinMark:    UT00X-SM-16S-1kN - від 5,05 грн/м UT00X-SM-16-1kN - від 5,54 грн/м UT00X-SM-15 - від 5,61 грн/м   ❇️ Арматура для монтажу кабеля:   Натяжний затискач H15 - 10.95 грн Натяжний затискач H3 - 13.92 грн Крюк для опор КОц-8 - 17 грн   Замовляй на Setevoe.com.ua   ..

Детальніше
06.07.2022

НАГАДУЄМО ВАМ, ЩО УСІ НАШІ ТОВАРИ МОЖНА КУПИТИ ЧЕРЕЗ ПОСЛУГУ ПОКУПКА ЧАСТИНАМИ ВІД MONOBANK ТА ПРИВАТБАНК ..

Детальніше
19.05.2022

Одним із найпоширеніших і широко використовуваних провідників є волокно-оптичний кабель. Призначається він передачі сигналів як фотонів в лініях зв'язку. Через непрямолінійність руху обмін даними здійснюється зі швидкістю меншої швидкості світла.   Оптико-волоконний кабель має ряд переваг: Великі пропускні показники (понад 10 Гігабіт на секунду). Вони значно перевищують дані, одержувані під час використання мідної сировини. Але треба враховувати, що швидкість потоку інформації багато в чому залежить від конкретного типу оптичного дроту (одномодовий, багатомодовий). Порівняно низька ціна. Високий рівень шумоізоляції. Передача інформації на далекі відстані та з великою швидкістю. Причому це відбувається майже втрати сигналу. Оптоволокно немає тих обмежень, які існують у мідних кабелів, що працюють без підсилювача (максимально гранична відстань у них – 100 метрів). Обумовлюється ця переважна здатність оптоволокна тим, що такий кабель передає сигнал через оптичні елементи у вигляді світлових променів. Допустима відстань безперебійної роботи може змінюватись від 0,5 км до 40 км (все залежить від типу дроту). Надійність та міцність. Безпека та збереження даних користувачів. Активний сигнал не випромінюється. Перехопити його дуже важко. Кабель має кращі характеристики секретності та перешкодозахисності. Великий термін експлуатації. Відмінні показники пожежної безпеки. Невеликі габаритні розміри.   Оптоволоконний кабель: види, типи та характеристики   Перш ніж говорити, яким може бути оптичний кабель, розберемося в його «начинці».   У центрі знаходиться елемент, який називається світловодом. Його діаметр кола становить трохи більше 10 мкм. Він виготовлений із волокна або комплексної нитки, сформовані зі скла. Світловод захищений спеціальним покриттям (пластиковим або скляним). Вона сприяє відображенню світла завдяки різниці показників числового множника залом ..

Детальніше
23.02.2022

Гільзочки для Вашої сварочки та кабельочку   ..

Детальніше
11.02.2022

  Гни, кріпи, гаки чіпляй - наші траверси придбай! Траверси Crosver TS-500/665 призначені для кріплення натяжних і підтримуючих затискачів при підвісі оптичного кабелю на опори. Траверса виготовлена зі сталевого оцинкованого профілю з монтажними отворами, що забезпечують зручність монтажу як самої траверси на опорі, так і різної кабельної арматури. Для кріплення траверси на опорі в комплект входить сталева оцинкована різьбова шпилька М8 довжиною 665 мм і гайки з шайбами. Шпильку потрібно зігнути за місцем залежно від діаметра опори.   КУПИТИ ТРАВЕРСИ ..

Детальніше
11.01.2022

Акція: Зимові знижки на зварювальні апарати Купити зварювальний апарат >> ..

Детальніше
06.01.2022

З прийдешнім святом Різдва! Нехай у вашій домівці панує затишок, достаток та добробут, а в сім'ї ніколи не трапляється незгод та суперечок. Хай новий рік приносить лише радість та щастя. Ваш інтернет-магазин Setevoe.com.ua   ..

Детальніше
03.11.2021

Для багатьох провайдерів-початківців досить складним завданням стає підбір необхідного обладнання для легальної діяльності. Відразу попереджаємо: штовхати на тему вибору обладнання не треба, ми орієнтуємося виключно на свій досвід та наявність сертифікатів для безпроблемного проектування, подальшої експертизи проекту. Ось мінімальний набір мережевого обладнання, який ми могли б порадити: Сервер Inpro Archer Платформа Intel SR1530 (S-ATA) 1 CPU [Габарити: Rack 1U, глибина 508 mm], без HotSwap дисків CPU-C2Q Q8200 2.33/1333/4; Платформа Intel SR1530SH; DDR-2 2048 Мб 800MHz; 2*HDD 250GB SATA-II NS У складі платформи - Lan 2×10/100/1000, RAID 0,1,5,10 SATA 6x, RAM до 8Gb (ECC на запит), Кріплення у стійку.  Оптимальний сервер за співвідношенням ціна/продуктивність, що має сертифікат ССС. Або, як варіант, для легалізації купується найдешевший сервер Інпро, на якому потім крутиться наприклад сайт провайдера, а як основний сервер використовується не сертифікований самозбірний. Білінг Netup UTM 5 — незважаючи на безліч нарікань, білінг UTM є найкращим рішенням для невеликих і середніх провайдерів. UTM успішно експлуатується в багатьох мережах Росії, з числом абонентів від кількох сотень до десятків тисяч людей. Є сертифікат ССС.  ДБЖ Powercom SMART KING XL SXL-1000A-LCD - недорогий сертифікований ДБЖ на 1000ВА (600Вт), що видає правильну синусоїду на виході (важливо для підключення серверного обладнання) і має можливість нарощування потужності за рахунок підключення додаткових батарей.  Комутатор Dlink DES 3526S Switch 24port (24UTP 10/100Mbps + 2Combo 1000BASE-T/SFP) - "народний" комутатор рівня доступу, ідеальне співвідношення ціна порту/можливості. Прив'язка 1 порт - 1 мак, просунутий ACL, можливість блокувати абонентів на порту віддалено, фільтрація вірусного трафіку, стійкість до arp-спуфінгу. Використовується в багатьох мережах операторів 19 "Стійка 42U / 19" Шафа 42U - Стійка дешево і сердито. Шафа зі скляними д ..

Детальніше
18.10.2021

Пропонуємо ознайомитися з незвичайною схемою обтиску восьмижильної витої пари :) Ну все, досить дивитися :)   Тепер можна вибрати виту пару:   Внутрішня вита пара Великий асортимент кабелю витої пари внутрішньої для прокладки всередині приміщення від 821 грн за бухту   Вибрати Зовнішня вита пара Кабель зовнішній кручена пара для зовнішніх робіт застосовується при монтажі телекомунікаційних мереж для прокладки по зовнішніх стінах будівель, в телефонних колодязях, між опорами. від 1140 грн за бухту   Вибрати Зовнішня вита пара з тросом Має винесений силовий елемент із сталевого троса вбудований в загальну конструкцію кабелю і дозволяє прокладати кручену пару повітряним шляхом від 1484 грн за бухту   Вибрати   ПЕРЕЙТИ ДО МАГАЗИНА   ..

Детальніше
24.09.2021

Підводна волоконно -оптична кабельна мережа Землі, візуалізована в RSstats за допомогою Rayrender ..

Детальніше
16.09.2021

У даній статті ми розглянемо мідні, ССА кабелі і патчкорди. Це важливо, тому що існують абсолютно різні види кабельної продукції. І кожен з видів має досить багато своїх підвидів, які в свою чергу призначені для різних цілей. А на сайті ua.setevoe.com.ua вже наданий широкий вибір будь-якого виду кабельної продукції. В тому числі, можна купити біметалічний кабель вже зараз!   Сьогодні ринок пропонує досить широкий вибір кабельної продукції. І більшу частину становить дійсно недорога продукція. Основним представником такого обладнання є кабель, всередині якого спеціальна конструкція провідника. Така конструкція являє собою алюмінієву жилу, яка зовні покрита міддю (Copper Clad Aluminium Wires (CCAW)). І це не дивно, оскільки мідь значно здешевлює вартість кабелю. Але при цьому ніяким чином не впливає на основні функції кабельного обладнання.   Поява на ринку обмідненої кабельної продукції не є якимось нововведенням або великим проривом в технологіях. Покритий міддю кабель - це в першу чергу вимушені заходи, з метою економії. Найбільш поширений варіант першого подібного кабелю - це коаксіал (обміднена сталева жила). І вже зараз, використовуючи покритий міддю кабель, обладнання перевершує всі очікування.   Кабель кручена пара (вита пара) Трохи передісторії: кручена пара - це вид кабелю, в якому один або декілька провідників свиті між собою. Один з важливих критеріїв під час вибору крученої пари повинен бути склад провідника. Це може бути сплав мідних або інших металів. А також - це може бути провідник з використанням біметалевих жил.   Що це означає? Біметалічні жили - це провідники, покриті тонким шаром міді або сталі. Це великою мірою відображається на вартості даного виду кручений пари. Ціна - нижче в порівнянні з іншими кабелями. Але при цьому біметалічний кабель кручена пара ні в якому разі не поступається в якості роботи.     Кабель ССА Кабель ССА ..

Детальніше
03.09.2021

У даній статті ми хочемо розповісти, що таке зрощення оптоволоконних з'єднань, чому так важливий вибір правильного оптоволоконного зварювального апарату і як працює процес зварювання. Що таке зрощення волокон? Зрощування оптоволокна - це процес з'єднання двох оптоволоконних кабелів. Це може бути необхідно в декількох випадках: при ремонті пошкодженого оптоволоконного кабелю, подовженні лінії оптоволоконного кабелю або установці нового оптоволоконного боксу. Існує два основних способи зрощування волокон - зрощування шляхом зварювання або механічного зрощування У першому випадку нам буде потрібен зварювальний апарат, який зварює два волокна разом з допомогою термоусаджуваних гільз. Існує кілька типів гільз - Гільза термоусаджувальна 60mm, Гільза термоусаджувальна 45mm и Гільза термоусаджувальна FTTH 60 mm. Доступні різні типи зварювальних апаратів для оптоволокна, в тому числі вдосконалені моделі, такі як DVP-740, забезпечують вирівнювання по серцевині, або Inno instrument Max100, який забезпечує вирівнювання по волокну. Зварювання волокон забезпечує найнижчі втрати, самий міцний і надійний спосіб з'єднання двох оптоволоконних кабелів разом. Механічне зрощування дозволяє виконувати зрощування швидко і легко і зазвичай досягається за рахунок використання з'єднання, в якому два або більше волокна вирівнюються і з'єднуються в автономний вузол. Наприклад, волоконно-оптичні з'єднувачі FTTH MS-02 є механічне рішення для заміни пошкоджених з'єднань. Для монтажу необхідний лише стриппер для волокна, сколювач і стриппер для кабелю FTTH. Завдяки наявності спеціального иммерсионного гелю всередині з'єднувача, вдається домогтися мінімальних втрат на з'єднанні, що не перевищують 0,5 дБ. А типове значення внесених втрат становить 0,2 дБ.   Який же апарат для зварювання волокон вибрати? В Україні лідерами продажів є зварювальні апарати DVP 740 та його моло ..

Детальніше
31.08.2021

При введенні об'єкта в експлуатацію необхідно дотримуватися ряду стандартів, пов'язаних з підключенням до електромережі і підведенню інших комунікацій. Вони стосуються як вибору силових і волоконно-оптичних кабелів, так і безпосередньо монтажу. При введенні в експлуатацію приватного будинку або більшого об'єкту здійснюється кріплення самонесучого кабелю до стовпа, яке проводиться з урахуванням особливостей самого об'єкта і електричної мережі. Він відрізняється рядом переваг - підвищеним захистом, міцністю і провідність.   Такі кабелі відрізняються рядом особливостей: наявність підтримуючих затискачів, інтегрованих в монтажні ролики для розкочування; опціональні можливості для прокладки в шахтах, підземних каналах, в підвалах; можливість заміни діючої лінії без її відключення; надійна фіксація і стійкість до різних впливів.   Вони відрізняються наявністю щільного захисного шару, а в деяких випадках - додаткової обмотки з зміцнюючих ниток. Всі разом це дозволяє зробити правильне кріплення самонесучого кабелю до стовпа відповідно до діючих стандартів ГОСТ. Фахівці здійснюють проектування ліній для передачі телекомунікаційних і цифрових даних.   Кріплення самонесучого кабелю Конструктивні особливості полегшують безпосередньо кріплення самонесучого кабелю. В першу чергу це досягається за рахунок використання різноманітних типів кріплень, що дозволяють виконувати прокладку практично в будь-яких умовах. Вони підходять для будь-яких типів бетонних і металевих опор. Для організації повітряних ліній по стовпах здійснюється підвіска самонесучого кабелю.   Особливості монтажних робіт при підведенні самонесучого оптичного кабелю   Самонесучий оптичний кабель використовується для монтажу на відповідних опорах ліній зв'язку. Існують певні монтажні схеми, покликані знизити ризик пошкодження при ударах, перегини, натягу. Основною вимогою є акуратність і точність виконан ..

Детальніше
11.08.2021

В наши дни в кругах IT специалистов вряд ли остались те, кто не знает, как обжимать витую пару, но, судя по статистике поисковых систем, запросы на подобие "обжим витой пары" пользуются огромным спросом (десятки тысяч ежемесячно). Это значит, что вопрос этот остается актуальным. Большинство людей не знают как обжать витую пару, либо забывают правильный порядок проводов-терморегуляторов.     Как запомнить порядок проводов при обжиме витой пары? На изображении выше проиллюстрированы 2 варианта обжимки витой пары: прямой и кроссовый. Обычно нужна прямая обжимка. Это тот случай, когда идет соединение коммутатора с сетевой картой Вашего компьютера. Чтобы запомнить последовательность проводов витой пары, существует несколько простейших правил:  провода одного цвета и полосатые идут по очереди начинать нужно с провода, который имеет бело-оранжевые цвета в середине располагается синяя пара исключительно все пары должны быть рядом, кроме зеленой Эту последовательность нужно просто запомнить и попрактиковать на деле. После 1-2 раз правильного обжима последовательность уложится в Вашей голове, и далее Вы уже будете все делать на автоматизме. Итак, еще раз: Оранжевая пара, Зеленый провод, Синяя пара Бело-зеленый провод Коричневая пара.   Каким образом обжимают кабель "витая пара"? Для того, чтобы обжать витую пару, Вам будут нужны специальные клещи для обжимки (их часто называют просто - обжимка). В них есть специальный разъем RJ45, чтобы сжимать каждый пин.   Сначала нужно снять защитную оболочу кабеля с помощью тех же клещей - "обжимки": у нее есть специальные два лезвия у основания. Далее нужно слегка прижать клещи и потянуть вверх - в результате этих действий оболочка снимается. Должно остаться около одного-полтора сантиметра чистого открытого кабеля.   Далее нужно разделить витую пару сначала на 4, потом на 8 и попробовать рас ..

Детальніше
10.08.2021

Оптические муфты используются для соединения строительных длин оптического кабеля и реализации ответвлений в оптических телекоммуникационных сетях. На сегодняшний день к муфтам предъявляются высокие требования по надежности, механической прочности и герметичности. Прежде всего, оптические муфты должны обеспечивать монтаж оптического кабеля различных конструкций и защищать сварные соединения от внешних механических и химических воздействий. Также они не должны уменьшать сопротивление изоляции и испытательное напряжение защитного шланга оптического кабеля, должны быть устойчивыми к действию коррозионной среды (нефтепродукты, поверхностные материалы и т.п.), солнечного излучения, исключать проникновение воды в муфту в случае повреждения защитных оболочек оптического кабеля, не нуждаться в техническом обслуживании в течение действия времени использования (25 лет).   По конструктивному исполнению оптические муфты делятся на проходные и тупиковые (введение оптического кабеля только с одной стороны муфты), а по схеме монтажа на: прямые разветвительные. Кроме того, габаритные размеры оптических муфт зависят от места их применения: в колодцах кабельной канализации, коллекторах или шахтах городских сетей, непосредственно в грунте или в специальных пластиковых колодцах для зоновых и магистральных оптических линий, на опорах воздушных линий связи или линий электропередач.   На современном этапе развития ВОЛС в Украине используются оптические муфты таких производителей: «Tyco Electronics Raychem NV» (США), «Reichle & De-Massari» (Швейцария); «Ericsson» (Швеция) и др.     На рисунке приведена конструкция оптической муфты FOSC 400 производства Tyco Electronics Raychem NV. Эта муфта получила широкое применение, поскольку обеспечивает монтаж кабелей различных конструкций (многомодульных, с центральной модульной трубкой, с профилированной сердцевиной и т.д.). Габаритные размеры та ..

Детальніше
10.08.2021

Незважаючи на стрімкий розвиток супутникових і радіохвильових технологій, передача різного роду даних не може здійснюватися виключно повітрям. З цією метою, як і раніше застосовують кабельну продукцію, але до якості її ізоляції, провідника і пропускної здатності пред'являють підвищені вимоги. Оптичний кабель відповідає їм повною мірою. Це високотехнологічна і надійна продукція, яка успішно вирішує завдання, що виникають перед провайдерами.   Для довідки. Оптоволоконний кабель являє собою провідник, розроблений для передачі оптичних сигналів по лініях зв'язку зі швидкістю, яка близька до швидкості світла. Створено з світлопрозорих ниток, за якими інформація передається значно швидше і далі, ніж по дротах з міді. Оптоволокно зазвичай складається з серцевини і оболонки, має круглий або плоске перетин і товщину 70-10 мкм для одномодового волокна або 50-62,5 мкм для багатомодового.     Оптичний кабель: історія виникнення Вперше принцип передачі оптичного сигналу по световоду був відкритий ще в початку дев'ятнадцятого століття, але в той час вчені через відсутність технологій не змогли знайти йому практичне застосування.   Трохи пізніше, в першій половині тридцятих років, американський винахідник Н. Р. Френч запатентував оптичну телефонну систему, принцип дії якої полягав у передачі мовних сигналів по скляних стрижнів за допомогою штучного джерела світла.   Через тридцять років світ побачили фотодіоди і напівпровідникові лазери, які стали застосовувати як приймач / джерела оптичного сигналу в ході наукових дослідів.   Комерційне застосування технології стало можливим тільки після того, як англійці зменшили загасання в структурі волокна, зробивши його багатомодовим. Це сталося на початку сімдесятих років, а вже в вісімдесятих її стали використовувати повсюдно.   Сучасні оптико-волоконні магістралі здатні передавати інформацію на відстань понад ти ..

Детальніше
21.04.2021

Акція триває до 31 травня 2021 DVP-740 Ціна: $960 КУПИТИ DVP-765 Ціна: $1040 КУПИТИ Max100 Ціна: $1100 КУПИТИ   ПЕРЕЙТИ ДО МАГАЗИНА   * акція не діє при купівлі у розстрочку або оплату частинами ..

Детальніше
20.05.2020

Оптичний зварювальний апарат є одним з найважливіших інструментів для сучасної волоконно-оптичної мережі, оскільки без нього практично немислимий процес монтажу ВОЛЗ. Терміни створення нових ліній зв'язку, якість їх роботи і зручність обслуговування - все це самим безпосереднім чином залежить від зварювального апарату, який використовується при монтажі.   Зварювальний апарат оптичних волокон - це високотехнологічний пристрій, за допомогою якого під впливом високих температур здійснюється з'єднання кінців оптоволоконних провідників між собою. Ця операція вимагає виключно точних дій, які неможливо здійснити вручну. Автоматичний зварювальний апарат зводить участь людини до мінімуму, виконуючи найскладніші та відповідальні дії в автоматичному режимі. Згодом сигнал проходить через місце зварювання з низькими показниками відображення, загасання і втрат.   Сучасні зварювальні апарати для автоматичного зварювання однаково ефективні при роботі як з одномодовими, так і з багатомодовими оптичними кабелями, а також з будь-яким видом дисперсії. Вони оснащуються кольоровими рідкокристалічними дисплеями, на яких детально відображається процес зварювання. Вбудовані відеокамери дозволяють у всіх подробицях контролювати юстировку, стикування і зварювання волокон в апараті. Вбудовані відеосистеми, якими оснащуються просунуті моделі апаратів, надають можливість в режимі реального часу контролювати процес центрування, уточнити тип серцевини кабелю, перевіряти стан торців і волокон (чистота, цілісність), а також візуально оцінити якість зварювання по її завершенні.   Принципово важливе завдання, що стоїть перед зварювальним апаратом - це якісна центрування з'єднуються волокон відносно один одного (юстирування). У різних моделях пристроїв ця операція виконується двома способами - по оболонці або по серцевині. Центрування по оболонці оптичного волокна відноситься до пасивного виду юстирування. Здійснюється за допомогою спеціальних напрямних, я ..

Детальніше
28.04.2020

Сварочные аппараты     Что у сварочного аппарата под крышкой Сварочный аппарат для оптических волокон (arc fusion splicer) — один из самых дорогих и сложных (наряду с рефлектометром) инструментов спайщика. Это умный прибор, который берёт на себя весь процесс сведения (юстировки) и сварки волокон, спайщику остаётся лишь подготовить их и заложить в аппарат, а затем достать, надвинуть термоусадочную гильзу КДЗС и заложить в печку. Вкратце принцип работы любого современного сварочного аппарат таков: 1) Очищенные, сколотые волокна с заранее надетой защитной гильзой КДЗС закладываются спайщиком в аппарат, фиксируясь зажимами. 2) Аппарат сам (или по нажатию кнопки) начинает их сводить, пока не увидит в оптическую систему, состоящую из камер-микроскопов и зеркал на внутренней поверхности крышки. 3) Когда оба волокна в поле зрения камер, аппарат даёт короткую слабую дугу, «сдувающую» с волокон микропылинки, которые обычно остаются несмотря на любую протирку. Есть мнение, что эта короткая дуга также чуть-чуть «оплавляет» волокна, подготавливая их к сварке. Если на волокнах была несгораемая и несдуваемая грязь (например, гидрофоб или жир с пальцев), то эта дуга только «запечёт» эту грязь, да так, что никакая протирка не поможет, только переделывать скол. 4) Если волокна чистые и сколы хорошие, он начинает их сводить прецизионными моторами по трём координатам — сначала грубо, потом точно. Если с волокнами непорядок — говорит нам об этом (пишет на экране и подаёт сигнал писком) и отказывается продолжать варить. 5) Когда волокна сведены и подвинуты почти вплотную друг ко другу, где-то на секунду-две включается основная мощная дуга, в которой волокна разогреваются, и в разогретом виде ещё чуть-чуть досводятся друг с другом, чтобы спаяться. После выключения дуги место сварки за долю секунды остывает. 6) Аппарат оценивает по картинке, нет ли косяка (хорошую сварку практически не видно), а также на просвет пытается примерно определить ..

Детальніше
15.04.2020

Зазвичай у нашому суспільстві так складається, що коли ми відчуваємо зі здоров'ям щось неладне, то тільки тоді розпочинаємо активно ним займатись. В кращому випаку не самолікуванням, звісно, а спільно із нашим лікарем. Сьогодні, коли ми зіткнулися з пандемією і змушені пересиджувати її вдома на карантині, - у цей час наші доблесні лікарі, медсестри/брати, водії швидких на постійному бойовому посту. Як виявилося, ми, як і весь світ, не були готові до цієї ситуації, як і ніхто самостійно не готується до хвороби. Наразі лікарні особливо потребують предметів першої необхідності, зокрема, засобів індивідуального захисту для медичних працівників, що є вкрай необхідним і базовим, адже коли прибуває хворий, медичним працівникам ніколи думати про власний захист, їх завдання – рятувати життя людини. Ми, колектив компанії Ембер, є соціально відповідальним бізнесом перед суспільством, що є невід'ємною частиною нашої корпоративної культури. Ми виділили частину своїх особистих коштів і закупили тонометри, захисні екрани, захисні костюми, маски, пульсоксиметри та передаємо це все до інфекційного відділення Київської міської клінічної лікарні № 5. Закликаємо Вас наслідувати наш приклад, звернутись до лікарні і запитати: “Чим ми можемо вам допомогти?” Забезпечивши хоча б частину – Ви зробите великий вклад у боротьбу з COVID-19 і запевните медичного працівника у тому, що у цій боротьбі він не один і має надіний суспільний щит. Не чекай – допомагай!  ..

Детальніше
09.04.2020

Наведено наочні схеми підключення кінцевих CWDM мультиплексорів і вводу-виводу (Add/Drop) при різних топологіях мереж (шина, зірка), одноволоконному і двохволоконному підключенні. Топологія "шина". Двохволоконна схема Топологія "шина". Одноволоконна схема Топологія "зірка". Двохволоконна схема ..

Детальніше
16.03.2020

Шановні партнери! Ми високо цінуємо давню історію наших добрих, професійних та продуктивних відносин! Ми разом з Вами неодноразово переживали падіння економіки та змогли вистояти. Нас не зламали події на Донбасі та в Криму. Важка ситуація у світі, пов’язана з пандемією короновірусу (COVID-19), змушує багатьох переживати та хвилюватись, піддаватись панічним настроям. Сьогодні багато світових компаній стоять на межі прийняття непопулярних, але вимушених рішень: призупинити роботу, скоротити персонал, розірвати контракти з партнерами та спробувати перечекати кризу. Однак запевняємо Вас – кризу перечекати неможливо. Її можна тільки подолати! Подолати своїм особистим прикладом, своєю щоденною працею, своєю вірою в партнерів та в справу, якій ми всі віддані та яка нас об’єднує! Від наших дій сьогодні залежить наше завтра. Як у часи добробуту, так і у часи кризи, перш за все,  важливо зберегти  взаємоповагу, взаємопідтримку, ввічливість та терпимість один до одного. Адже зірвавшись у прірву непорозуміння, паніки та істерії ми ефективніше будь-якого вірусу піддаємо знищенню і без того незрілу економіку нашої країни. В умовах можливого виникнення перебоїв із своєчасним відвантаженням товарів, затримками оплати та іншими вісниками кризи, ми розраховуємо на Ваше розуміння та терпимість, адже наша команда здійснює все можливе для забезпечння якісного та своєчасного обслуговування.   ГК «ЕМБЕР»  залишається вірним партнером та слідує своєму головному принципу – «Не підставляй партнера – Підстав плече!». З повагою, СЕО ГК «ЕМБЕР» Іван Верещака «Борітесь – поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая!» Т.Г. Шевченко ..

Детальніше
27.01.2020

Пропонуємо USB-телефони, SIP телефони, IP-АТС та Інтерфейсні плати, Шлюзи   YEASTAR IP PBX S20 поддержка FXO, FXS, GSM, BRI 280 у.е. КУПИТИ YEASTAR IP PBX S50 поддержка FXO, FXS, GSM, BRI 650 у.е. КУПИТИ YEASTAR IP PBX S100 PRI, MFC R2, SS7, FXO, FXS 830 у.е. КУПИТИ YEASTAR IP PBX S300 PRI, MFC R2, SS7, FXO, FXS 1670 у.е. КУПИТИ YEASTAR GSM модуль расширения на 1 GSM-канал 144 у.е. КУПИТИ YEASTAR S2 модуль расширения на 2 FXS 56 у.е. КУПИТИ YEASTAR O2 модуль расширения на 2 FXO 56 у.е. КУПИТИ YEASTAR SO модуль расширения на 1 FXS + 1 FXO 75 у.е. КУПИТИ YEALINK SIP-T19P E2 - 1 аккаунт PoE 50 у.е. КУПИТИ YEALINK SIP-T21P E2 - 2 аккаунта PoE 75 у.е. КУПИТИ YEALINK SIP-T23G 3 аккаунта, BLF, PoE, GigE 107 у.е. КУПИТИ ..

Детальніше
05.11.2019

Найбільша в країні галузева організація, що об'єднує операторів і провайдерів телекомунікацій, - Інтернет Асоціація України - оприлюднила Відкрите звернення до української влади з приводу загрози знищення ринку послуг доступу до Інтернету. Звернення направлено до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністру України та Голові депутатської фракції політичної партії «Слуга народу». Про це пише InternetUA. У зверненні йдеться про те, що прийняття 2-х зареєстрованих в парламенті законопроектів ( «Про електронні комунікації», № 2264 від 15.10.2019 та «Про розвиток інфраструктури для цифрової трансформації економіки і суспільства», № 2320 від 28.10.2019) призведе до значного збільшення втручання держави в регулювання ринку телекомунікацій, кардинального перерозподілу цього ринку, банкрутства вітчизняних операторів і різкого зростання тарифів на інтернет-доступ. В результаті в Україні буде втрачена одна з кращих в світі співвідношень ціна / якість доступу до Інтернету і відносно вільний доступ до мережі.   Провайдери відзначають, що прийняття зазначених законопроектів призведе до порушення існуючого балансу на користь великих операторів і на користь операторів мобільного зв'язку.   - Це призведе до скорочення частки малого та середнього бізнесу на телекомунікаційному ринку, банкрутства малих і середніх суб'єктів господарювання, і відповідно, збільшення соціальної напруженості, а також створить додаткові передумови для значного збільшення вартості телекомунікаційних послуг для споживачів, - пояснюють в ІнАУ. - Проігноровано також той факт, що такий перерозподіл ринку призведе до витіснення з телекомунікаційного ринку України невеликих компаній з вітчизняним капіталом на користь операторів мобільного зв'язку, які в значній мірі належать іноземним власникам, в тому числі контрольованим державою-агресором, що в умовах гібридної війни несе додаткові ризики для національної безпеки.   В Інтернет Ас ..

Детальніше
02.09.2019

"Я календарь переверну и снова наш FTTH"   FTTH001-SM-02 1000м/бхт Ціна: $52 КУПИТИ FTTH001-SM-02 2000м/бхт Ціна: $101 КУПИТИ FTTH002-SM-02 1000м/бхт Ціна: $70,98 КУПИТИ FTTH004-SM-02 1000м/бхт Ціна: $103,17 КУПИТИ FTTH001-SM-18 1000м/бхт Ціна: $77,50 КУПИТИ FTTH002-SM-18 1000м/бхт Ціна: $95 КУПИТИ FTTH002-SM-18 2000м/бхт Ціна: $188 КУПИТИ FTTH004-SM-18 1000м/бхт Ціна: $77,50 КУПИТИ     ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ ТОВАРІВ ..

Детальніше
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк
---