Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
Спеціальні
- 7%
117.00грн 109.20грн
Базовано на 0 відгуках.
- 25%
780.00грн 585.00грн
Базовано на 0 відгуках.
21.02.2024

Знижка на термінал ONU Huawei EchoLife HG8310M   Абонентський термінал ONU Huawei EchoLife HG8 ..

Детальніше
19.02.2024

Зниження цін на виту пару Одескабель OK-net - інноваційна та перспективна технологія в галузі виробницт ..

Детальніше
14.02.2024

  Пігтейл, sm, 0,9mm, 1.5m, SC/UPC Патчкорд 1м, sm, simplex, SC/UPC-SC/UPC, 3мм Па ..

Детальніше
06.02.2024

Крюк для опор КОц-8: Ідеальний Вибір для Монтажу Оптичного Кабелю   При монтажі оптичного кабе ..

Детальніше
30.01.2024

Бандажна стрічка 20х0,7: Застосування та переваги в сучасних конструкціях В сучасному світі, де швидкість те ..

Детальніше

Комутатори Raisecom

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Raisecom ISCOM S5600-28C-EI-24F-AC/D являє собою комутатор 3-го рівня агрегації і має 24xGE оптичних SFP порти і 4x10GE SFP + порти для uplink. Комутатор володіє підвищеною енергоефективністю і розширеним функціоналом. Головною особливістю є можливість установки в комутатор модулів розширення, як..
31,200.00грн
В наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Керований комутатор доступу Raisecom ISCOM2110EA-MA-WP є високонадійним і економічно вигідним пристроєм і застосовується для підключення користувачів в житлових будинках, офісних будівлях, на підприємствах. Raisecom ISCOM2110EA-MA-WP - це L2 комутатор рівня досту..
4,290.00грн
В наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Керований комутатор доступу Raisecom ISCOM2128EA-MA операторського класу має 24 FE порти, а також 4 GE комбо порти, призначених для підключення до опорної або магістральної мережі. У даному комутаторі застосовується конвекційне охолодження (без використання вентиляторів)...
5,084.04грн
Немає в наявності
Немає в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Raisecom ISCOM2608G є новим та економічним комутатором Gigabit Ethernet рівня 2. Він використовує програмну платформу для маршрутизації на базі ОС Linux та високопродуктивну апаратну платформу. Маючи високу надійність та можливість віддаленого адміністрування, він відповідає сучасним потребам..
5,655.00грн
В наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Комутатори серії ISCOM2600G - це ethernet комутатори нового покоління, розроблені Raisecom, екологічно чисті та енергозберігаючі. ISCOM2624G-4C-AC дозволяє забезпечити 1GE на портах доступу і uplink на швидкості 10GE. На основі високопродуктивної апаратної платформи і програмного забезпечення нов..
8,190.00грн
В наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Raisecom ISCOM2624G є новим та економічним комутатором Gigabit Ethernet рівня 2. Він використовує програмну платформу для маршрутизації на базі ОС Linux та високопродуктивну апаратну платформу. Маючи високу надійність та можливість віддаленого адміністрування, він відповідає сучасним потребам..
7,020.00грн
Скоро у продажі!
Скоро у продажі!
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Raisecom ISCOM2624GF є новим та економічним комутатором Gigabit Ethernet рівня 2. Він використовує програмну платформу для маршрутизації на базі ОС Linux та високопродуктивну апаратну платформу. Маючи високу надійність та можливість віддаленого адміністрування, він відповідає сучасним потреба..
19,695.00грн
В наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Комутатор RAISECOM ISCOM2648G-4GE-AC – це 52-х портовий повністю гігабітний комутатор рівня L2 мережевої моделі OSI, який має розширені засоби мережевої безпеки. Комутатор RAISECOM ISCOM2648G-4GE-AC може працювати в мережах інтернет-провайдерів, великих підприємств, підприємствах малого та середн..
12,675.00грн
В наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Raisecom ISCOM2828F(D) - інтелектуальний оптичний Gigabit Ethernet комутатор з 28 оптичними SFP портами (з них 24 оптичних 100Base-X SFP порти і 4 COMBO GbE порти) для доступу і агрегації MetroEthernet. Комутатор ISCOM2828F(D) підтримує розширені м..
33,150.00грн
В наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Raisecom ISCOM2924GF-4GE являє собою комутатор рівня агрегації і має 24 × 100/1000 Mbps оптичних SFP порти і 4 x Combo GE порти для uplink. Підтримується резервування по живленню AC 220 Вольт або DC -48 Вольт. Комутатор призначений в першу чергу для підключ..
33,150.00грн
В наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Знятий з виробництва Raisecom ISCOM2828F(D) - інтелектуальний оптичний Gigabit Ethernet комутатор з 28 оптичними SFP портами (з них 24 оптичних 100Base-X SFP порти і 4 COMBO GbE порти) для доступу і агрегації MetroEthernet. Комутатор ISCOM2828F..
11,115.00грн
Немає в наявності
Немає в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк