Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
21.02.2024

Знижка на термінал ONU Huawei EchoLife HG8310M   Абонентський термінал ONU Huawei EchoLife HG8 ..

Детальніше
19.02.2024

Зниження цін на виту пару Одескабель OK-net - інноваційна та перспективна технологія в галузі виробницт ..

Детальніше
14.02.2024

  Пігтейл, sm, 0,9mm, 1.5m, SC/UPC Патчкорд 1м, sm, simplex, SC/UPC-SC/UPC, 3мм Па ..

Детальніше
06.02.2024

Крюк для опор КОц-8: Ідеальний Вибір для Монтажу Оптичного Кабелю   При монтажі оптичного кабе ..

Детальніше
30.01.2024

Бандажна стрічка 20х0,7: Застосування та переваги в сучасних конструкціях В сучасному світі, де швидкість те ..

Детальніше

POE Watchdog комутатор Netis P106C

1,033.50грн
Виробник NETIS
Модель: Netis P106C
Наявність: На складі
Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти

P106C – некерований 802.3af/at POE комутатор зі спеціалізованими функціями VLAN, CCTV, POE Watchdog та POE бюджетом до 60 Вт від виробника Netis.

Конфігурація портів FE: 4 x POE + 2 x RJ-45. Грозозахист портів 4 кВ.

Функції VLAN, CCTV, POE Watchdog включаються одночасно за допомогою перемикача DIP. Блок живлення вбудований.

VLAN ізолює порти доступу між собою (дані між ними не передаються), взаємодія доступна лише з Uplink портами. Це допомагає ефективно захищати всю систему у разі широкомовного шторму.

ССTV переводить порти доступу POE: 1-4 x FE RJ-45 в режим передачі 10 Мбіт/с та забезпечує дальність підключення IP-камер по мідній кручений парі до 250м (з передачею POE). Смуга пропускання порту UPLINK, як і раніше, становить 100 Мбіт/с.

Функція POE Watchdog виконує автоматичну детекцію обладнання, що зависло, і перезавантаження живлення PoE на порту.

Наявність uplink портів: 2 x FE RJ-45 забезпечить можливість гнучкого підключення з вищим комутатором або NVR.

Лінійка POE комутаторів Netis представлена моделями, яка дозволить вирішувати більшість завдань, пов'язаних із необхідністю організації POE:

Модель Порти доступу (802.3af/at) Uplink порти POE бюджет POE Watcdog
P106C 4 x FE POE 2 x FE RJ-45 60 W +
P110C 8 x FE POE 2 x FE RJ-45 120 W +
P110GH 8 x FE POE GE: 2 x RJ-45 + 1 x SFP 120 W +
P110GC 8 x GE POE 2 x GE RJ-45 120 W +
P116GH 16 x FE POE GE: 2 x RJ-45 + 1 x SFP 240 W +
P116GC 16 x GE POE 2 x GE RJ-45 240 W +
P124GH 24 x FE POE GE: 2 x RJ-45 + 2 x SFP 360 W +

Основні особливості:

  • Порти доступу POE: 1-4 x FE RJ-45 POE;
  • Живлення до 30 Вт на порт (IEEE802.3af/at);
  • UPLINK-порти: 2 x RJ-45 10/100 Мбіт/с;
  • Наявність функцій VLAN, CCTV, POE Watchdog;
  • Грозозахист портів 4 кВ;
  • Оцинкований корпус;
  • POE бюджет до 60 Вт;
  • Вбудований БЖ.

poe commutators

 

Модель

P106C

Виробник Netis Systems

Тип комутатора

Некерований L2 (комерційний)

Керування

VLAN, CCTV, POE Watchdog

Порти Uplink

2 x RJ-45 10/100 Мбіт/с

Порти доступу

POE: 1-4 x FE RJ-45 (802.3af/at PSE)

POE бюджет

На порт ≤30 Вт, на все порты<60 Вт

Разпіновка контактів POE 1/2(+), 3/6(-)

Дальність підключення по кручений парі

100 м: downlink порти в режимі default

250 м: dowlink порти в режимі CCTV (скороти 10 Мбіт / c)

100 м: uplink порти

Розмір таблиці MAC

2 K

Буферна пам'ять

768 K

Швидкість пересилання пакетів

1.4 Mpps

Комутаційна здатність

1.2 Гбіт/с

Грозозахист портів

4 кВ

Живлення

 AC: 100-240 В  (вбудований блок живлення)

Споживання

10 Вт

Матеріал корпусу / колір

Оцинкований / чорний

Розміри (Д * Ш * В) / вага

 124*115*33 мм / 0.5 кг

 

Свитчи
Количество RJ-45 портов 4
Тип свитча Неуправляемый
Базовая скорость передачи данных 100
Возможность установки в стойку есть

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк