Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
21.02.2024

Знижка на термінал ONU Huawei EchoLife HG8310M   Абонентський термінал ONU Huawei EchoLife HG8 ..

Детальніше
19.02.2024

Зниження цін на виту пару Одескабель OK-net - інноваційна та перспективна технологія в галузі виробницт ..

Детальніше
14.02.2024

  Пігтейл, sm, 0,9mm, 1.5m, SC/UPC Патчкорд 1м, sm, simplex, SC/UPC-SC/UPC, 3мм Па ..

Детальніше
06.02.2024

Крюк для опор КОц-8: Ідеальний Вибір для Монтажу Оптичного Кабелю   При монтажі оптичного кабе ..

Детальніше
30.01.2024

Бандажна стрічка 20х0,7: Застосування та переваги в сучасних конструкціях В сучасному світі, де швидкість те ..

Детальніше

POE Watchdog комутатор FoxGate S5808GP-G2S2-AI (120W)

3,081.00грн
FoxGate
Модель: FoxGate S5808GP-G2S2-AI
Наявність: На складі
Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти

FoxGate S5808GP-G2S2-AI - 8 портовий гігабітний некерований POE Watchdog комутатор з uplink портами GE: 2 x RJ-45 + 2 x SFP. Наявність таких uplink портів забезпечить можливість гнучкого підключення по оптиці комутаторів каскадним способом або з вищим комутатором.

Модель підтримує функції POE Watchdog, VLAN, CCTV, які опційно включаються.

У разі виявлення пристрою, що завис, функція POE Watchdog перезапустить POE живлення на порту, тим самим здійснивши примусове перезавантаження підключеного пристрою.

VLAN ізолює порти доступу між собою (дані між ними не передаються), взаємодія доступна лише з Uplink портами. Це допомагає ефективно захищати всю систему у разі широкомовного шторму.

ССTV переводить порти доступу POE: 1-4 x GE RJ-45 в режим передачі 10 Мбіт/с та забезпечує дальність підключення IP-камер по мідній кручений парі до 250м (з передачею POE). Смуга пропускання порту UPLINK, як і раніше, становить 100 Мбіт/с.

POE живлення до 30 Вт на порт (IEEE802.3af/at), 120 Вт – на всі порти від вбудованого блока живлення.

Основні особливості:

  • Порти доступу POE: 1-4 x FE RJ-45
  • UPLINK-порти GE (100/1000 Мбіт/с): 2 x RJ-45 + 2 x SFP
  • POE живлення до 30 Вт на порт (IEEE802.3af/at), 120 Вт – на всі порти
  • Наявність функцій POE Watchdog, VLAN, CCTV
  • Грозозахист портів 2 кВ
  • Вбудований блок живлення
  • Оцинкований корпус

 

 

Виробник FoxGate

Модель

S5808P-G2S

Тип комутатора

Некерований L2 (комерційний)

Керування

POE Watchdog, VLAN, CCTV

Порти Uplink

2 x GE RJ-45 + 2 x GE SFP (/100/1000 Мбіт/с)

Порти доступу

POE: 1-8 x GE RJ-45 (802.3af/at PSE)

POE бюджет

На порт ≤30Вт, на всі порти<120Вт

Дальність підключення по кручений парі

100 м: downlink порти в режимі default

250 м: dowlink порти в режимі CCTV (скороти 10 Мбіт / c)

100 м: uplink порти

Розмір таблиці MAC

4 K

буферна пам'ять

768K

Швидкість пересилання пакетів

1.4 Mpps

Комутаційна здатність

12 Гбіт/с

Грозозахист портів

2 кВ

Живлення

AC: 220 В (вбудований блок живлення130Вт / 52В 2.3A)

Споживання

10 Вт

Матеріал корпусу / колір

Оцинкований / чорний

Розміри (Д * Ш * В) / вага

270 x 180 x 44 мм / 1.5 кг

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




Рекомендуємо (34)
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк