Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
21.02.2024

Знижка на термінал ONU Huawei EchoLife HG8310M   Абонентський термінал ONU Huawei EchoLife HG8 ..

Детальніше
19.02.2024

Зниження цін на виту пару Одескабель OK-net - інноваційна та перспективна технологія в галузі виробницт ..

Детальніше
14.02.2024

  Пігтейл, sm, 0,9mm, 1.5m, SC/UPC Патчкорд 1м, sm, simplex, SC/UPC-SC/UPC, 3мм Па ..

Детальніше
06.02.2024

Крюк для опор КОц-8: Ідеальний Вибір для Монтажу Оптичного Кабелю   При монтажі оптичного кабе ..

Детальніше
30.01.2024

Бандажна стрічка 20х0,7: Застосування та переваги в сучасних конструкціях В сучасному світі, де швидкість те ..

Детальніше

Edge-Core ECS3510-28T

0.00грн
Edge-Core
Модель: Edge-Core ECS3510-28T
Наявність: На складі



Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти

Коммутатор Edge-Core ECS3510-28T

24-портовый коммутатор 2-го уровня доступа. Поддержка IPv6 для Fast Ethernet

В коммутаторе Edge Core ECS3510-28T заложен широкий набор функций, что обеспечивает высокую стабильность ПО. Это, в свою очередь, позволяет оператору предоставлять полный спектр услуг мультисервиса (IPTV, VoIP и др.), также, обеспечивая безопасность сети.

Edge-Core ECS3510-28T - отличный вариант для использования в сетях Metro Ethernet провайдеров, для подключения полльзователей любого типа: бизнес-пользователей, домашних.

Свитчи
Количество RJ-45 портов 24
Тип свитча Управляемый
Количество SFP портов 4
Базовая скорость передачи данных 100
Возможность установки в стойку есть

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк