Наразі ціни на металеві вироби зростають, поточна ціна може змінюватися виробником. Будь ласка, уточнюйте ціни у Вашого менеджера

Категорії
11.01.2022

Акція: Зимові знижки на зварювальні апарати Купити зварювальний апарат >> ..

Детальніше
06.01.2022

З прийдешнім святом Різдва! Нехай у вашій домівці панує затишок, достаток та добробут, а в сім'ї ніколи не т ..

Детальніше
03.11.2021

Для багатьох провайдерів-початківців досить складним завданням стає підбір необхідного обладнання для легальної ..

Детальніше
18.10.2021

Пропонуємо ознайомитися з незвичайною схемою обтиску восьмижильної витої пари :) Ну все, досить дивитис ..

Детальніше
24.09.2021

Підводна волоконно -оптична кабельна мережа Землі, візуалізована в RSstats за допомогою Rayrender ..

Детальніше

SFP модуль Step4Net SFPd-20-1550-WDM-SC

Step4Net
Модель: Step4Net SFP 1Gbps WDM
Наявність: На складі
Купити у розстрочку

Нашли дешевле?

Каждый день мы отслеживаем ценовую тенденцию рынка и с гордостью можем заверить, что у нас лучшие предложения для клиентов, но если вдруг Вы нашли дешевле - сообщите нам и Вы получите гарантировано лучшее предложение

×

Для організації з'єднання за технологією WDM використовується пара оптичних модулів, які встановлюються на різних кінцях лінії зв'язку. Наприклад, модуль SFP-1SM-1310nm-xxSC використовує довжину хвилі 1550 нм для прийому даних і 1310 нм для передачі даних, тобто 1310TX/1550RX. А модуль SFP-1SM-1550nm-xxSC використовує довжину хвилі 1310 нм для прийому даних і 1550 нм для передачі даних, тобто 1550TX/1310RX.

Трансивери (Transceivers) SFP Step4Net SFP-03-1310WDM і SFP Step4Net SFP-03-1550WDM підтримують роботу з одномодовим оптичним кабелем 9/125 мкм і забезпечують передачу даних на відстані 3 км. Трансивери обладнані 1 оптичним портом з роз'ємом SC і допускають «гарячу» заміну і установку.

Область застосування:

  • Gigabit Ethernet 1000Base
  • Високошвидкісний канал I/O для файл-сервера, мережевого адаптера

Step4Net SFP-20-1310WDM

1310TX/1550RX

1.25 Гб/с

3.3 В

20 км 

SC/LC

Step4Net SFP-20-1550WDM

1550TX/1310RX

1.25 Гб/с

3.3 В

20 км 

SC/LC

 

SFP модули
Километраж 20
Сторона 1550
Технология SFP WDM
Бренд Step4Net
Скорость, Mbit 10Gbps

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




Рекомендуємо (18)
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк
---