Наразі ціни на металеві вироби зростають, поточна ціна може змінюватися виробником. Будь ласка, уточнюйте ціни у Вашого менеджера

Категорії
11.01.2022

Акція: Зимові знижки на зварювальні апарати Купити зварювальний апарат >> ..

Детальніше
06.01.2022

З прийдешнім святом Різдва! Нехай у вашій домівці панує затишок, достаток та добробут, а в сім'ї ніколи не т ..

Детальніше
03.11.2021

Для багатьох провайдерів-початківців досить складним завданням стає підбір необхідного обладнання для легальної ..

Детальніше
18.10.2021

Пропонуємо ознайомитися з незвичайною схемою обтиску восьмижильної витої пари :) Ну все, досить дивитис ..

Детальніше
24.09.2021

Підводна волоконно -оптична кабельна мережа Землі, візуалізована в RSstats за допомогою Rayrender ..

Детальніше

Двоволоконний SFPd-20-1310-LC Step4Net

Step4Net
Модель: SFPd-20-1310-LC Step4Net
Наявність: На складі
Купити у розстрочку

Нашли дешевле?

Каждый день мы отслеживаем ценовую тенденцию рынка и с гордостью можем заверить, что у нас лучшие предложения для клиентов, но если вдруг Вы нашли дешевле - сообщите нам и Вы получите гарантировано лучшее предложение

×

Модулі Step4Net SFPd-20-1310-LC призначені для організації з'єднання за двома оптичних волокнах одномодового оптичного кабелю 9 / 125мкм.

Модулі Step4Net SFPd-20-1310-LC працюють на довжині хвилі 1310nm і працюють в парі з один одним. При цьому TX вихід одного модуля має бути з'єднаний з RX входом іншого. Модулі забезпечують передачу даних на швидкості 1.25Gbps / 1.063Gbps на відстані до 20 км і підтримують функцію цифрової діагностики параметрів (DDM). Трансивери обладнані двома оптичними портомі (TX + RX) з дуплексним роз'ємом LC.

 

  Двоволоконний SFPd-20-1310-LC Step4Net
Характеристика Параметр
Тип модуля SFPd-20-1310-LC
Швидкість передачі даних 1.25Gbps/1.063Gbps
Вбудована цифрова діагностика (DDM) +
Довжина хвилі передачі/прийому 1310nm/1310nm
Потужність передавача Pout 0…5 dBm
Чутливість приймача Pin -29 dBm
Макс. відстань передачі даних 120 км
Тип трансивера FP laser
Тип ресивера PIN photodetector
Тип роз`єму duplex LC Connector
"Гаряча" заміна +
Живлення +3.3V
Робоча температура 0 ... +70 °C
Відповідає стандарту IEEE 802.3 100BASE-BX
SFP MSA и SFF-8472
Розмір модуля 8.5х13.5х57

 

SFP модули
Километраж 20
Сторона 1310
Технология SFP WDM
Бренд Step4Net
Скорость, Mbit 1Gbps

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




Рекомендуємо (18)
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк
---