Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
26.02.2024

Акція на абонентський термінал BDCOM P1501DS   Абонентський термінал BDCOM P1501DS: Погляд у м ..

Детальніше
21.02.2024

Знижка на термінал ONU Huawei EchoLife HG8310M   Абонентський термінал ONU Huawei EchoLife HG8 ..

Детальніше
19.02.2024

Зниження цін на виту пару Одескабель OK-net - інноваційна та перспективна технологія в галузі виробницт ..

Детальніше
14.02.2024

  Пігтейл, sm, 0,9mm, 1.5m, SC/UPC Патчкорд 1м, sm, simplex, SC/UPC-SC/UPC, 3мм Па ..

Детальніше
06.02.2024

Крюк для опор КОц-8: Ідеальний Вибір для Монтажу Оптичного Кабелю   При монтажі оптичного кабе ..

Детальніше

Оптичний модуль SFP Step4Net 1Gbps 1550 3km

261.12грн
Step4Net
Модель: SFP Step4Net 1Gbps 1550 3km
Наявність: На складі
Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти

Оптичний модуль SFP трансивер Step4Net 1Gbps 1550 3km

Для організації з'єднання за технологією WDM використовується пара оптичних модулів, які встановлюються на різних кінцях лінії зв'язку. Наприклад, оптичний модуль SFP-1SM-1310nm-xxSC - використовує довжину хвилі 1550 нм для прийому даних і 1310 нм для передачі даних, тобто 1310TX / 1550RX. А модуль оптичний SFP-1SM-1550nm-xxSC - використовує довжину хвилі 1310 нм для прийому даних і 1550 нм для передачі даних, тобто 1550TX / 1310RX.
 
Трансивери (Transceivers) SFP Step4Net SFP-03-1310WDM і SFP Step4Net SFP-03-1550WDM підтримують роботу з одномодовим оптичним кабелем 9/125 мкм і забезпечують передачу даних на відстані 3 км. Трансивери обладнані 1 оптичним портом з роз'ємом SC і допускають «гарячу» заміну і установку.
 

Область застосування оптичних модулів:

  • Gigabit Ethernet 1000Base
  • Високошвидкісний канал I / O для файл-сервера, мережевого адаптера
  • Відстань: 3 км;
  • Харчування: +3.3 вольта;
  • Роз'єм: SC типу;
  • Робоча довжина хвилі 1310 нм, 1 510 нм, в залежності від моделі;
  • Ширина спектра (-20dB): 2,8 нм;
  • «Гаряча» заміна відповідність SFP стандартам.
SFP модули
Километраж 3
Сторона 1550
Технология SFP WDM
Бренд Step4Net
Скорость, Mbit 1Gb/s

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




Рекомендуємо (33)
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк