! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером

Категорії
03.08.2022

ONU Fora Mini знову на складі   Купити FORA EP-1001H MINI ..

Детальніше
21.07.2022

Шановні клієнти! Зверніть увагу, що сьогодні, 21 липня 2022, курс долара змінено та встановлено на рівні 37, ..

Детальніше
15.07.2022

⚙️ Відбудуємо країну разом!   Магазин Setevoe.com.ua пропонує оптичний кабель та арматуру для відно ..

Детальніше
06.07.2022

НАГАДУЄМО ВАМ, ЩО УСІ НАШІ ТОВАРИ МОЖНА КУПИТИ ЧЕРЕЗ ПОСЛУГУ ПОКУПКА ЧАСТИНАМИ ВІД MONOBANK ТА ПРИВАТБАНК ..

Детальніше
19.05.2022

Одним із найпоширеніших і широко використовуваних провідників є волокно-оптичний кабель. Призначається він перед ..

Детальніше

SFP модуль Foxgate SFP+d-2SM-1310nm-20LC

FoxGate
Модель: Foxgate SFP+d-2SM-1310nm-20LC
Наявність: На складі
Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти

Нашли дешевле?

Каждый день мы отслеживаем ценовую тенденцию рынка и с гордостью можем заверить, что у нас лучшие предложения для клиентов, но если вдруг Вы нашли дешевле - сообщите нам и Вы получите гарантировано лучшее предложение

×

SFP+d-2SM-1310nm-20LC

SFP модули
Километраж 20
Сторона 1310
Технология SFP WDM
Бренд Foxgate
Скорость, Mbit 10Gbps

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




Рекомендуємо (18)
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк
---