Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
11.06.2024

Телекомунікаційні системи є невід'ємною частиною сучасного світу, забезпечуючи зв'язок, передачу даних та безпек ..

Детальніше
20.05.2024

Бензинові генератори в наявності Бензиновий генератор - незамінний пристрій у ситуаціях, коли доступ до ..

Детальніше
07.05.2024

Антивандальні бокси в наявності на складі у Києві   У світі, де технології стають неодмінною ч ..

Детальніше
02.05.2024

Ember працює, коли інші відпочивають ..

Детальніше
25.04.2024

Призначення траверс при монтажі оптичного кабелю на стовпах Оптичний кабель – невід'ємна складова сучас ..

Детальніше

SFP модуль Foxgate SFP-1SM-1550nm-40SC

1,476.00грн
FoxGate
Модель: Foxgate SFP-1SM-1550nm-40SC
Наявність: На складі
Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти

Для організації з'єднання за технологією WDM використовується пара оптичних модулів, які встановлюються на різних кінцях лінії зв'язку. Наприклад, модуль FoxGate SFP-1SM-1310nm-xxSC - використовує довжину хвилі 1550 нм для прийому даних і 1310 нм для передачі даних, тобто 1310TX / 1550RX. А модуль FoxGate SFP-1SM-1550nm-xxSC - використовує довжину хвилі 1310 нм для прийому даних і 1550 нм для передачі даних, тобто 1550TX / 1310RX.

Трансивери (Transceivers) FoxGate SFP-1SM-1310nm-xxSC і FoxGate SFP-1SM-1550nm-xxSC підтримують роботу з одномодовим оптичним кабелем 9/125 мкм і забезпечують передачу даних на відстані 10, 20, 40, 80, 120, 140 км. Трансивери обладнані 1 оптичним портом з роз'ємом SC і допускають «гарячу» заміну і установку. Моделі з індексом d підтримують технологію безперервної дистанційної діагностики (DDM).

Галузь застосування:

  • Gigabit Ethernet 1000Base;
  • високошвидкісний канал I / O для файл-сервера, мережевого адаптера.

Основні можливості:

  • «Гаряча» заміна, відповідність SFP стандартам.
  • Відповідність рекомендаціям SFF-8472 Multisource Agreement (MSA).
  • SC роз'єм.

Основні характеристики:

Вихідна оптична потужність Min. в залежності від моделі
Вихідна оптична потужність Max. в залежності від моделі
Робоча довжина хвилі 1310 нм, 1490 нм, 1510 нм, 1550 нм і 1570 нм в залежності від моделі
Ширина спектра (-20dB) 2.8 нм
Мінімальна вхідна оптична потужність (10-12 BER) в залежності від моделі
Максимальна вхідна оптична потужність (10-12 BER) в залежності від моделі
Відстань 10 км, 20 км, 40 км, 80 км, 120 км, 140 км
Живлення +3.3 вольта
Роз'єм тип SC

 

Модель
Система діагностики Довжини хвиль передачі / прийому Швидкість передачі Напруга живлення Дальність зв'язку
Тип оптичного роз'єму 
Тип оптичного роз'ємуSFP-1SM-1310nm-3SC
 
1310TX/1550RX
1.25 Гб/с
3.3 В
3 км
SC
SFPd-1SM-1310nm-3SC
DDM
1310TX/1550RX
1.25 Гб/с
3.3 В
3 км
SC
SFP-1SM-1550nm-3SC
 
1310TX/1550RX
1.25 Гб/с
3.3 В
3 км
SC
SFPd-1SM-1550nm-3SC
DDM
1310TX/1550RX
1.25 Гб/с
3.3 В
3 км
SC
SFP-1SM-1310nm-10SC
 
1310TX/1550RX
1.25 Гб/с
3.3 В
10 км
SC
SFPd-1SM-1310nm-10SC
DDM
1310TX/1550RX
1.25 Гб/с
3.3 В
10 км
SC
SFP-1SM-1550nm-10SC
 
1550TX/1310RX
1.25 Гб/с
3.3 В
10 км
SC
SFPd-1SM-1550nm-10SC
DDM
1550TX/1310RX
1.25 Гб/с
3.3 В
10 км
SC
SFP-1SM-1310nm-20SC
 
1310TX/1550RX
1.25 Гб/с
3.3 В
20 км
SC
SFPd-1SM-1310nm-20SC
DDM
1310TX/1550RX
1.25 Гб/с
3.3 В
20 км
SC
SFP-1SM-1550nm-20SC
 
1550TX/1310RX
1.25 Гб/с
3.3 В
20 км
SC
SFPd-1SM-1550nm-20SC
DDM
1550TX/1310RX
1.25 Гб/с
3.3 В
20 км
SC
SFP-1SM-1310nm-40SC
 
1310TX/1550RX
1.25 Гб/с
3.3 В
40 км
SC
SFPd-1SM-1310nm-40SC
DDM
1310TX/1550RX
1.25 Гб/с
3.3 В
40 км
SC
SFP-1SM-1550nm-40SC
 
1550TX/1310RX
1.25 Гб/с
3.3 В
40 км
SC
SFPd-1SM-1550nm-40SC
DDM
1550TX/1310RX
1.25 Гб/с
3.3 В
40 км
SC
SFP-1SM-1490nm-80SC
 
1490TX/1550RX
1.25 Гб/с
3.3 В
80 км
SC
SFPd-1SM-1490nm-80SC
DDM
1490TX/1550RX
1.25 Гб/с
3.3 В
80 км
SC
SFP-1SM-1550nm-80SC  
1490TX/1550RX
1.25 Гб/с
3.3 В
80 км
SC
SFP-1SM-1550nm-80SC
DDM
1490TX/1550RX
1.25 Гб/с
3.3 В
80 км
SC
SFP-1SM-1510nm-120SC
 
1510TX/1570RX
1.25 Гб/с
3.3 В
120 км
SC
SFPd-1SM-1510nm-120SC
DDM
1510TX/1570RX
1.25 Гб/с
3.3 В
120 км
SC
SFP-1SM-1570nm-120SC  
1510TX/1570RX
1.25 Гб/с
3.3 В
120 км
SC
SFP-1SM-1570nm-120SC
DDM
1510TX/1570RX&a
SFP модули
Километраж 40
Сторона 1550
Технология SFP WDM
Бренд FoxGate
Скорость, Mbit 100Mbps

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




Рекомендуємо (32)
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк