Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
21.02.2024

Знижка на термінал ONU Huawei EchoLife HG8310M   Абонентський термінал ONU Huawei EchoLife HG8 ..

Детальніше
19.02.2024

Зниження цін на виту пару Одескабель OK-net - інноваційна та перспективна технологія в галузі виробницт ..

Детальніше
14.02.2024

  Пігтейл, sm, 0,9mm, 1.5m, SC/UPC Патчкорд 1м, sm, simplex, SC/UPC-SC/UPC, 3мм Па ..

Детальніше
06.02.2024

Крюк для опор КОц-8: Ідеальний Вибір для Монтажу Оптичного Кабелю   При монтажі оптичного кабе ..

Детальніше
30.01.2024

Бандажна стрічка 20х0,7: Застосування та переваги в сучасних конструкціях В сучасному світі, де швидкість те ..

Детальніше

Медіаконвертер Step4Net MC-D-102

390.00грн
Step4Net
Модель: Step4Net MC-D-102
Наявність: На складі
Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти
10 / 100M WDM (SC, SM) TX 1550 20 km
 
Медиаконвертери оптичні Step4Net призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T / 100BASE-TX Fast Ethernet на кручений парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.
 
Підтримуючи технологію WDM, медиаконвертери Step4Net дозволяють одночасно передавати і отримувати сигнали на довжинах хвиль 1310 нм і 1550 нм по одному оптичному волокну на відстань до 20 км.
 
Кожен медіаконвертер оснащений 1 портом RJ-45 для витої пари і 1 портом для оптичного кабелю (SC-конектор) і може використовуватися, як окремий пристрій або встановлюватися в універсальне 14-слотове шасі для медиаконвертеров - FoxGate EC-F14 і Step4Net MC-F14.
 
У пристрої встановлений інтелектуальний чіпсет IP175. Пристрої комплектуються зовнішнім блоком живлення 100-240 В, 50 Гц.
 
Модифікації оптичних конвертерів:
 
MC-A-0,1-1SM-1310nm-20 Медиаконвертер, 10 / 100Mbps, для роботи по одному волокну 1310T / 1550R,
20 км, зовнішній блок живлення + 5 / 220B
MC-A-0,1-1SM-1550nm-20 Медиаконвертер, 10 / 100Mbps, для роботи по одному волокну 1310T / 1550R,
20 км, зовнішній блок живлення + 5 / 220B
На лицьовій панелі розташовані роз'єми і індикатори:
 
Оптичний роз'єм типу SC / PC;
Роз'єм RJ-45 для підключення до Ethernet 10 / 100BASE-TX пристроїв.
Крім того, на лицьовій панелі є світлодіодні індикатори, які інформують про наявність харчування, а також швидкості передачі і статус мережевого і оптичного інтерфейсів.
 
На задній панелі знаходиться роз'єм підключення живлення.

 

 

Характеристики медіаконвертерів
 
IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX / FX, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3E
Індикатори: FEF, FXL, PWR, TXL, SPD, FDX.
Автоопределение для Ethernet: 10/100 Мбіт, Full / Half Duplex.
Розміри 94 × 70 × 26 мм.
Температура навколишнього середовища при роботі: 0 ~ 70 ° C.
Температура навколишнього середовища при зберіганні: - 40 ~ 85 ° C.
Вологість: від 10% до 90% без конденсату.
Харчування: 5В 1A, зовнішній адаптер харчування.
Медиаконвертеры
Порты 10/100Мб/с порт RJ45 + 155Мб/с оптичний порт SC
Пропускная способность, Мбит/с 100
Встроенный SFP да
Дальность передачи До 20 Км
Поддержка стандарта IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3E
Условия эксплуатации и хранения Температура робоча: 0~70 °C Температура зберігання: — 40~85 °C Вологість: від 10% до 90% без конденсату
Размеры (Д x Ш x В) 94 × 70 × 26 мм

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк