Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
21.02.2024

Знижка на термінал ONU Huawei EchoLife HG8310M   Абонентський термінал ONU Huawei EchoLife HG8 ..

Детальніше
19.02.2024

Зниження цін на виту пару Одескабель OK-net - інноваційна та перспективна технологія в галузі виробницт ..

Детальніше
14.02.2024

  Пігтейл, sm, 0,9mm, 1.5m, SC/UPC Патчкорд 1м, sm, simplex, SC/UPC-SC/UPC, 3мм Па ..

Детальніше
06.02.2024

Крюк для опор КОц-8: Ідеальний Вибір для Монтажу Оптичного Кабелю   При монтажі оптичного кабе ..

Детальніше
30.01.2024

Бандажна стрічка 20х0,7: Застосування та переваги в сучасних конструкціях В сучасному світі, де швидкість те ..

Детальніше

4A FORA FMC-101

0.00грн
Fora
Модель: 4A FORA FMC-101
Наявність: На складі
Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти

Описание медиаконвертора 4A FORA FMC-101

Наша компания предлагает вам ряд самых популярных моделей медиаконвертеров из нового бренда 4А FORA. Исполнение происходит на высшем уровне, а устройства работают стабильно, кроме того, благодаря специальной ценовой политике наши медиаконвертеры 4A FORA становятся более выгодными, чем любые другие аналоги.

 

Медиаконвертеры
Пропускная способность, Мбит/с 100
Встроенный SFP да

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




Рекомендуємо (1)
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк