Наразі ціни на металеві вироби зростають, поточна ціна може змінюватися виробником. Будь ласка, уточнюйте ціни у Вашого менеджера

Категорії
11.01.2022

Акція: Зимові знижки на зварювальні апарати Купити зварювальний апарат >> ..

Детальніше
06.01.2022

З прийдешнім святом Різдва! Нехай у вашій домівці панує затишок, достаток та добробут, а в сім'ї ніколи не т ..

Детальніше
03.11.2021

Для багатьох провайдерів-початківців досить складним завданням стає підбір необхідного обладнання для легальної ..

Детальніше
18.10.2021

Пропонуємо ознайомитися з незвичайною схемою обтиску восьмижильної витої пари :) Ну все, досить дивитис ..

Детальніше
24.09.2021

Підводна волоконно -оптична кабельна мережа Землі, візуалізована в RSstats за допомогою Rayrender ..

Детальніше

Медіаконвертер Foxgate MC-100-1000 SFP (EC-SFP1000-FE/GE)

FoxGate
Модель: EC-SFP1000-FE/GE
Наявність: На складі
Купити у розстрочку

Нашли дешевле?

Каждый день мы отслеживаем ценовую тенденцию рынка и с гордостью можем заверить, что у нас лучшие предложения для клиентов, но если вдруг Вы нашли дешевле - сообщите нам и Вы получите гарантировано лучшее предложение

×

Гігабітний медіаконвертер Foxgate 101 / 1000M RJ45 to 1000M  SFP slot

Медіаконвертори EC-SFP1000-SM-хх (де: хх - дальність зв'язку) призначені для сполучення сегментів мережі Ethernet 1000Base-T на основі мідної крученої пари і 1000Base-LX через гігабітний SFP інтерфейс.

Медіаконвертор розрахований на використання змінних SFP-трансиверів, що дозволило створити універсальний пристрій, який дозволяє використовувати будь-які типи оптоволоконного кабелю і передавати дані, в залежності від вимог завдання, на відстані від декількох десятків метрів до 80 кілометрів з використанням стандартних SFP-трансиверів компанії FoxGate і сторонніх виробників. Вони призначені для роботи в парі, з медіа-конвертором або комутатором, який забезпечений подібним SFP модулем або стандартним оптичним портом. Дане рішення забезпечує більшу гнучкість і більш низьку собівартість, тому що воно універсальне і адаптивне.

На лицьовій панелі розташовані роз’єми та індикатори:

  • Роз'єм під гігабітний SFP модуль
  • Роз'єм RJ-45 для підключення до Ethernet-пристроїв
  • Крім того, на лицьовій панелі є світлодіодні індикатори, які інформують про наявність живлення, а також швидкості передачі і статуси мережевого і оптичного інтерфейсів
  • На задній панелі знаходиться роз'єм підключення живлення

Пристрої комплектуються зовнішнім блоком живлення 100 - 275 В 50 Гц

Підтримує стандарти IEEE 802.3z/AB 10/100/1000Base-T; 1000Base-SX/LX
Кручена пара UTP Cat.5e або Cat.6 до 100 м
Волоконно-оптичний кабель багатомодовий 1000SX: 50/125 або 62.5/125 мкм, або одномодовий 1000LX: 9/125 мкм
Швидкість передачі даних 1000 Мбіт/с в обидві сторони
Світлодіодні індикатори TP Act, Fdx, 100, 1000, Power, FX Act
Контроль потоку на крученій парі NWay автовизначення
Контроль потоку по волокну NWay повнодуплексний режим
Живлення Зовнішній блок живлення 220В (175-260В), 50Hz
Робоча температура, ºC від 0 до 50
Вологість,% від 5 до 90
Габаритні розміри, мм 26 × 70 × 93

 

Медиаконвертеры
Пропускная способность, Мбит/с 1000
Встроенный SFP немає

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




Рекомендуємо (37)
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк
---