Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
20.05.2024

Бензинові генератори в наявності Бензиновий генератор - незамінний пристрій у ситуаціях, коли доступ до ..

Детальніше
07.05.2024

Антивандальні бокси в наявності на складі у Києві   У світі, де технології стають неодмінною ч ..

Детальніше
02.05.2024

Ember працює, коли інші відпочивають ..

Детальніше
25.04.2024

Призначення траверс при монтажі оптичного кабелю на стовпах Оптичний кабель – невід'ємна складова сучас ..

Детальніше
18.04.2024

Оптично-мережеві абонентські термінали (ONU) відіграють ключову роль у забезпеченні доступу до швидкісного інтер ..

Детальніше

Медіаконвертер Foxgate EC-Q-1G-1SM-1310nm-20

638.39грн
FoxGate
Модель: Foxgate EC-Q-1G-1SM-1310nm-20
Наявність: На складі
Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти

FOXGATE EC-Q-1G-1SM-1310nm-20/EC-Q-1G-1SM-1550nm 20 - некеровані гігабітні медіаконвертери з вбудованим оптичним модулем 1Gb під одномодове волокно, призначені для сполучення сегментів мережі на основі мідної витої пари і сегментів, побудованих на оптоволоконному кабелі. 

Особливості: 

  • Вбудований оптичним модуль 1Gb 
  • Швидкість оптичного інтерфейсу FX: 1000Mbps 
  • Довжина хвилі оптичного модуля Tx1310 / Rx1550nm (A side), Tx1550 / Rx1310nm (B side) 
  • Оптичний SC роз'єм під одномодове волокно 
  • Дальність зв'язку: до 20км 
  • UTP: 10/100 / 1000Mbps, RJ-45 
  • MTU: 1580 byte 
  • Підтримка проходження тегованих пакетів (IEEE 802.1Q) 
  • Зібраний на базі високопродуктивного чіпсета Qualcom 8334 
  • Медіаконвертер комплектується зовнішнім блоком живлення AC ~ 220В (~ 175-260В) 50Hz; DC 5V 1A. 
  • Світлодіодні індикатори, які інформують про наявність живлення, швидкості передачі, статус мережевого і оптичного інтерфейсів

Варіанти використання 

1. Networking

Медіаконвертер Foxgate EC-Q-1G-1SM-1310nm-20

2. CCTV Surveillance Security 

Медіаконвертер Foxgate EC-Q-1G-1SM-1310nm-20

 

 

Основні оптичні параметри 

Part Number 

Data Rate 

Optic fiber 

Wavelength 

(nm) 

Power 

(dBm) 

Rx sensitivity 

(dBm) 

Reach 

(km) 

Loss allowed 

(dBm) 

FOXGATE 

EC-Q-1G-1SM-1310nm-20 

10/100/1000Mbps 

SM 

TX:1310 RX:1550 

-6~-1 

-22 

10 

22 

FOXGATE 

EC-Q-1G-1SM-1550nm-20 

10/100/1000Mbps 

SM 

TX:1550 

RX:1310 

-6~-1 

-22 

20 

22 

Основні характеристики 

Optical Interface 

Connector 

SC 

 

Data Rate 

1000Mbps 

 

Duplex Mode 

Full duplex 

 

Fiber 

MM 50/125um,62.5/125um 

SM 9/125um 

 

Distance 

1000Mbps: 

SM 20km 

 

Wavelength 

SM 1310nm,1550nm 

WDM Tx1310/Rx1550nm(A side),Tx1550/Rx1310nm(B side) 

UTP Interface 

Connector 

RJ45 

 

Data Rate 

10/100Mbps, 10/100/1000Mbps 

 

Duplex Mode 

Half/full duplex 

 

Cable 

Cat5,Cat6 

Power Input 

 

DC5V 

Power Consumption 

 

<3W 

Weight 

 

0.39kg 

Dimensions 

 

94*70.5*26.5mm 

Temperature 

 

0~50℃ Operating; -40~70℃ Storage 

Humidity 

 

5~95%(no condensing) 

MTBF 

 

≥10.0000h 

Certification 

 

CE,FCC,RoHS 

 

Медиаконвертеры
Порты 10/100Мб/с порт RJ45 + 155Мб/с оптичний порт SC
Пропускная способность, Мбит/с 100
Встроенный SFP так
Дальность передачи До 20 Км
Поддержка стандарта IEEE 802.3 10Base-T, 802.3u 100Base-TX, 100Base-FX
Условия эксплуатации и хранения Температура, робоча: від 5 до 50 C Вологість від 5% до 90% без конденсату
Размеры (Д x Ш x В) 26×71×97 мм

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




Рекомендуємо (40)
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк