! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером

Категорії
19.05.2022

Одним із найпоширеніших і широко використовуваних провідників є волокно-оптичний кабель. Призначається він перед ..

Детальніше
23.02.2022

Гільзочки для Вашої сварочки та кабельочку   ..

Детальніше
11.02.2022

  Гни, кріпи, гаки чіпляй - наші траверси придбай! Траверси Crosver TS-500/665 призначені для ..

Детальніше
11.01.2022

Акція: Зимові знижки на зварювальні апарати Купити зварювальний апарат >> ..

Детальніше
06.01.2022

З прийдешнім святом Різдва! Нехай у вашій домівці панує затишок, достаток та добробут, а в сім'ї ніколи не т ..

Детальніше

Некероване шасі FoxGate EC-F14 для медіаконверторів

FoxGate
Модель: FoxGate EC-F14
Наявність: На складі
Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти

Нашли дешевле?

Каждый день мы отслеживаем ценовую тенденцию рынка и с гордостью можем заверить, что у нас лучшие предложения для клиентов, но если вдруг Вы нашли дешевле - сообщите нам и Вы получите гарантировано лучшее предложение

×

Новий варіант 14-ти слотового шасі FoxGate дозволяє створити інтегроване рішення на базі медіа-конверторів лінійки FoxGate. Шасі дозволяє встановлювати кілька медіа-конверторів в 19-дюймову стійку разом з тими мережевими пристроями, для яких потрібно перетворити середовище передачі даних. Це забезпечує економію простору, і ваша СКС буде виглядати акуратно. 

У шасі дозволений монтаж як класичних медіа-конверторів FoxGate із зовнішнім блоком живлення, так і SFP міді-конверторів. Шасі дозволяє проводити гарячу заміну будь-якого елемента (медіа-конвертора).

 

Розмір 2U 19"
Живлення шасі на вибір комплектується як основним (модель EC-F14-single), так і резервним (модель EC-F14-double) БЖ, який має змінне живлення від мережі 220В
Вихідне живлення + 5V DC на кожен слот, 12A
Сумісність

ТМ Step4Net:
MC-A-0,1-1SM-1310nm-20 
MC-A-0,1-1SM-1550nm-20 
MC-B-0,1-1SM-1310nm-20 (LFP) 
MC-B-0,1-1SM-1550nm-20 (LFP) 
MC-D-0,1-1SM-1310nm-20 
MC-D-0,1-1SM-1550nm-20 
MC-SFP1000-FE/GE 
MC-С-0,1-1SM-1310nm-20 
MC-С-0,1-1SM-1550nm-20

ТМ FoxGate:
EC-B-0,1-1SM-1310nm-20 (LFP) 
EC-B-0,1-1SM-1550nm-20 (LFP) 
EC-SFP1000-FE/GE

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк
---