Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
18.04.2024

Оптично-мережеві абонентські термінали (ONU) відіграють ключову роль у забезпеченні доступу до швидкісного інтер ..

Детальніше
02.04.2024

Бери зараз - сплачуй потім Нагадуємо Вам, що усі наші товари можна купити через послугу "покупка частинами" ..

Детальніше
25.03.2024

Успішна доставка товарів - це не лише швидкість пересування вантажу, а й його надійне та безпечне пакування. Пра ..

Детальніше
19.03.2024

  Переваги оптичного кабелю Южкабель ОЦПс Оптичні кабелі є одними з найефективніших засобів пе ..

Детальніше
12.03.2024

Ми пропонуємо якісний ремонт Вашого телекомунікаційного обладнання. Діагностика - безкоштовно! Деталі ді ..

Детальніше

Медіаконвертери FoxGate EC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP

555.80грн
FoxGate
Модель: FoxGate EC-B-0,1-1SM
Наявність: На складі
Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти

Медіаконвертори FoxGate призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.

Конвертор містить LFP (Link Fault Pass-through) функцію для моніторингу помилок мережевих з'єднань. На задній панелі пристрою розміщені 10 DIP перемикачів, за допомогою яких можна виставляти необхідні робочі конфігурації, необхідні для різного застосування.

Підтримуючи технологію WDM, медіаконвертори FoxGate дозволяють одночасно передавати і отримувати сигнали на довжинах хвиль 1310 нм і 1550 нм по одному оптичному волокну на відстань до 20 км.

У пристрої встановлений інтелектуальний чіпсет IP113C.

Модифікації конверторів:

MC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP

Медіаконвертор, 10/100Mbps, для роботи по одному волокну

1310T/1550R, 20 км, зовнішній блок живлення + 5/220B

MC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP

Медіаконвертор, 10/100Mbps, для роботи по одному волокну

1310T/1550R, 20 км, зовнішній блок живлення + 5/220B

На лицьовій панелі розташовані роз’єми та індикатори:

  • Оптичний роз'єм типу SC/PC;
  • Роз'єм RJ-45 для підключення до Ethernet 10/100BASE-TX пристроїв.

Крім того, на лицьовій панелі є світлодіодні індикатори, які інформують про наявність живлення, а також швидкості передачі і статуси мережевого і оптичного інтерфейсів.

На задній панелі знаходиться роз'єм підключення живлення, а також DIP перемикачі.

 

Стандарти

IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3E

Індикатори FEF, FXL, PWR, TXL, SPD, FDX
DIP перемикачі converter mode, modified cut through mode, flow control, P2 duplex, P1 duplex, 10M/100M, auto-negotiation, auto send, LFP, auto loop back test
Автовизначення для Ethernet 10/100 Мбіт, Full/Half Duplex
Розміри  94×70×26 мм
Температура навколишнього середовища при роботі 0~55°C
Температура навколишнього середовища при зберіганні 0~55°C
Вологість від 10% до 90% без конденсату
Живлення 5В 1A, зовнішній адаптер живлення

 

Медиаконвертеры
Порты 10/100 Мбіт, Full/Half Duplex
Пропускная способность, Мбит/с 100
Встроенный SFP да
Дальность передачи До 20 Км
Поддержка стандарта IEEE 802.3 10Base-T, 802.3u 100Base-TX, 100Base-FX
Условия эксплуатации и хранения Температура, рабоча: 0~55°C Вологість від 10% до 90% без конденсату
Размеры (Д x Ш x В) 94×70×26 мм

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




Рекомендуємо (39)
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк