! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером

Категорії
Спеціальні
19.05.2022

Одним із найпоширеніших і широко використовуваних провідників є волокно-оптичний кабель. Призначається він перед ..

Детальніше
23.02.2022

Гільзочки для Вашої сварочки та кабельочку   ..

Детальніше
11.02.2022

  Гни, кріпи, гаки чіпляй - наші траверси придбай! Траверси Crosver TS-500/665 призначені для ..

Детальніше
11.01.2022

Акція: Зимові знижки на зварювальні апарати Купити зварювальний апарат >> ..

Детальніше
06.01.2022

З прийдешнім святом Різдва! Нехай у вашій домівці панує затишок, достаток та добробут, а в сім'ї ніколи не т ..

Детальніше

Медіаконвертери

Оберіть категорію

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
10 / 100M WDM (SC, SM) TX 1310 20 km   Медиаконвертери оптичні Step4Net призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T / 100BASE-TX Fast Ethernet на кручений парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.   Підтримуючи технологію ..
330.00грн
Скоро у продажі!
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
10 / 100M WDM (SC, SM) TX 1550 20 km   Медиаконвертери оптичні Step4Net призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T / 100BASE-TX Fast Ethernet на кручений парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.   Підтримуючи технологію ..
330.00грн
Скоро у продажі!
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
10 / 100M WDM (SC, SM) TX 1310 20 km   Медіаконвертори призначені для сполучення сегментів мережі Ethernet 10 / 100Base-TX на основі мідної витої пари і Fast Ethernet 100Base-FX на основі волоконно-оптичного кабелю.   Дуплексная передача ведеться по одному або двом волок..
412.50грн
Скоро у продажі!
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
10 / 100M WDM (SC, SM) TX 1550 20 km   Медіаконвертори призначені для сполучення сегментів мережі Ethernet 10 / 100Base-TX на основі мідної витої пари і Fast Ethernet 100Base-FX на основі волоконно-оптичного кабелю.   Дуплексная передача ведеться по одному або двом волок..
412.50грн
Скоро у продажі!
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
FOXGATE EC-Q-1G-1SM-1310nm-20/EC-Q-1G-1SM-1550nm 20 - некеровані гігабітні медіаконвертери з вбудованим оптичним модулем 1Gb під одномодове волокно, призначені для сполучення сегментів мережі на основі&..
524.70грн
Скоро у продажі!
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
FOXGATE EC-Q-1G-1SM-1310nm-20/EC-Q-1G-1SM-1550nm 20 - некеровані гігабітні медіаконвертери з вбудованим оптичним модулем 1Gb під одномодове волокно, призначені для сполучення сегментів мережі на основі&..
524.70грн
Скоро у продажі!
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
Медіаконвертори FoxGate призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну. Конвертор містить LFP (Link Fault Pass-through) функцію для моніторингу помилок мережевих з'єднан..
462.00грн
В наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
Медіаконвертори FoxGate призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну. Конвертор містить LFP (Link Fault Pass-through) функцію для моніторингу помилок мережевих з'єднан..
462.00грн
В наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
..
528.00грн
Немає в наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
Гігабітний медіаконвертер Foxgate 101 / 1000M RJ45 to 1000M  SFP slot Медіаконвертори EC-SFP1000-SM-хх (де: хх - дальність зв'язку) призначені для сполучення сегментів мережі Ethernet 1000Base-T на основі мідної крученої пари і 1000Base-LX через гігабітний SFP інтерфейс. ..
488.40грн
В наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
Медіаконвертор EC-SFP1000-FE / GE-LFP призначений для сполучення сегментів мережі на основі мідної витої пари і сегментів, побудованих на оптоволоконному кабелі. При використанні медиаконвертеров для об'єднання двох сегментів мережі виникають проблеми з автоматичним виявленням обривів зв'язку..
524.70грн
Немає в наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
Новий варіант 14-ти слотового шасі FoxGate дозволяє створити інтегроване рішення на базі медіа-конверторів лінійки FoxGate. Шасі дозволяє встановлювати кілька медіа-конверторів в 19-дюймову стійку разом з тими мережевими пристроями, для яких потрібно перетворити середовище пере..
3,795.00грн
Немає в наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
Step4Net MC-F14-double AC220 являє собою інтегроване рішення висотою 2U, яке дозволяє встановити до 14 медіаконверторів в єдиний конструктив з вентиляторним охолодженням і дубльованим живленням. Це забезпечує економію простору, і ваша СКС буде виглядати акур..
3,465.00грн
Скоро у продажі!
Скоро у продажі!
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
10/100 Mbit 1 wire single mode 20 km   ..
412.50грн
Скоро у продажі!
Скоро у продажі!
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
10/100 Mbit 1 wire single mode 20 km   ..
412.50грн
Скоро у продажі!
Скоро у продажі!
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
Блок живлення c мережевим кабелем і вилкою для розетки в корпусі з пластику. Застосовується для живлення комутаторів PoE.   Вхідна змінна напруга становить 220В, вихідна постійна напруга: 52В, струм: 1.85А.   ..
660.00грн
В наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
Блок живлення для медіаконверторів   Адаптер живлення AC Adapter   Вихідна напруга: 5В 1A   Вхідна напруга: 100-240В 50 / 60Гц, 0.2А макс.   Відносна вологість: від 5% до 90% без конденсації   Діапазон робочих температур..
138.60грн
В наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
FoxGate FoxGate ECi-SFP1000-FE / GE-POE - індустріальний гігабітний медіаконвертер з підтримкою функції POE. Медіаконвектор має один медний порт 10/100/1000 Мбіт / с PoE та один оптичний порт 1000 Мбіт / с SFP. Пристрій підходить для переходу до підключень через оптичне волокно, так кож дозволяє ..
1,452.00грн
Немає в наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
Медиаконвертери UPLINK EMC-101 і EMC-102 призначені для перетворення середовища передачі даних з електричної в оптичну і з оптичної в електричну.   Медіаконвертер упакований в якісну картонну коробку із спеціальним наповнювачем для безпечного транспортування пристрою. У комплект прис..
Уточняйте
Немає в наявності
Немає в наявності
Купить в рассрочку
Базовано на 2 відгуках.
Медиаконвертери UPLINK EMC-101 і EMC-102 призначені для перетворення середовища передачі даних з електричної в оптичну і з оптичної в електричну.   Медиаконвертер упакований в якісну картонну коробку із спеціальним наповнювачем для безпечного транспортування пристрою. У комплект..
Уточняйте
Немає в наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 1 відгуках.
Медіаконвертери
Медіаконвертери (їх ще називають преображателямі середовища) - це спеціальні пристрої, які перетворюють один тип сигналу в інший. Як правило, такі сигнали передаються через оптичні кабелі або мідні дроти. У найпростішому випадку медиаконвертер вживається для того, щоб електричний сигнал в локальній мережі перетворити в оптичний. Медиаконвертери один від одного відрізняються за кількома параметрами: швидкість передачі даних, тип оптичного коннектора, дистанція передачі, тип волокна.
 
Найчастіше медиаконвертери потрібні для того, щоб зістикувати мідні кабелі з оптоволоконними системами. Також нерідко використовуються, щоб перевести багатомодове оптоволокно (так називають нитку, зроблена з прозорого волокна) на одномодовое, а це серйозно розширює межі оптичної мережі. Нафис Ахмад, президент відомої компанії Етерком, говорить про те, що медиаконвертери істотно знижують витрати на обладнання. Адже такий спосіб передачі від мідного кабелю до оптоволокну, як порівняно недорогий медиаконвертер, забезпечує серйозну економію на більш дорогому обладнанні.
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк
---