Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
05.07.2024

Застосування SFP GEPON модулів З кожним роком зростає потреба у швидкісному та надійному інтернет-зв’язку. С ..

Детальніше
11.06.2024

Телекомунікаційні системи є невід'ємною частиною сучасного світу, забезпечуючи зв'язок, передачу даних та безпек ..

Детальніше
20.05.2024

Бензинові генератори в наявності Бензиновий генератор - незамінний пристрій у ситуаціях, коли доступ до ..

Детальніше
07.05.2024

Антивандальні бокси в наявності на складі у Києві   У світі, де технології стають неодмінною ч ..

Детальніше
02.05.2024

Ember працює, коли інші відпочивають ..

Детальніше

Мультиплексор CWDM 1x18 TX1270nm-1610nm

10,408.20грн
A-Gear
Модель: CWDM 1x18 TX1270nm-1610nm
Наявність: На складі






Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти
CWDM - система оптичного ущільнення, здатна значно розширити ємність Вашої оптоволоконної інфраструктури без зайвих витрат.
  Ми пропонуємо Вам обладнання для побудови систем ущільнення CWDM будь-яких конфігурацій:

Мультиплексор CWDM 1x16 TX1310nm-1610nm

Мультиплексор CWDM 1x16 TX1310nm-1610nm

CWDM & DWDM
Обладнання Мультиплексор

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк