Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
18.04.2024

Оптично-мережеві абонентські термінали (ONU) відіграють ключову роль у забезпеченні доступу до швидкісного інтер ..

Детальніше
02.04.2024

Бери зараз - сплачуй потім Нагадуємо Вам, що усі наші товари можна купити через послугу "покупка частинами" ..

Детальніше
25.03.2024

Успішна доставка товарів - це не лише швидкість пересування вантажу, а й його надійне та безпечне пакування. Пра ..

Детальніше
19.03.2024

  Переваги оптичного кабелю Южкабель ОЦПс Оптичні кабелі є одними з найефективніших засобів пе ..

Детальніше
12.03.2024

Ми пропонуємо якісний ремонт Вашого телекомунікаційного обладнання. Діагностика - безкоштовно! Деталі ді ..

Детальніше

Мультиплексор/Демультиплексор СWDM-BiDi-04-08 wave, 4 канали по одному волокну, 8 довжин хвиль

6,201.14грн
Модель: СWDM-BiDi-04-08
Наявність: На складі






Купити у розстрочку
💚 В улюблені ⏳ Порівняти

CWDM-BiDi-04-08 wave дозволяє організувати в одному волокні 4 дуплексних канали, використовуючи 8 довжин хвиль.

Схема підключення "Шина":

СWDM-BiDi-04-08 wave, Мультиплексор Демультиплексор

 

Схема підключення "Точка-точка":

СWDM-BiDi-04-08 wave, Мультиплексор Демультиплексор

 

CWDM-BiDi-04-8wave-Type1

Параметр Значення
Робочі довжини хвиль
Tx: 1470,1490,1510,1530
Rx: 1550,1570,1590,1610
Кількість каналів 4 канали, 8 довжин хвиль
Тип волокна
одномодове
Відстань між каналами
20 нм
Стабільність частоти
2 нм
Смуга
> 15
Внесені втрати (парою мультиплексорів Type1 і Type2,  не враховуючи втрати в конекторах)
< 2.2 дБ
Направленість
> 55 дБ
Зворотні втрати
> 45 дБ
Розв'язка між сусідніми каналами
> 30 дБ
Розв'язка між несусідніми каналами
> 40 дБ
Поляризаційні втрати
< 0.1 дБ
Поляризаційна модова дисперсія
< 0.1 пс
Температурні втрати (від 0 до 70 °С )
< 0.45 дБ
Операційна оптична потужність
> 300 мВт
Робоча температура
від -10 до +70 °С
Температура зберігання
від -40 до +85 °С
Тип конектора
4 pcs LC/UPC duplex + 1 pc LC/UPC simplex
Інсталяційні розміри
19" патчпанелі висотою-1U

CWDM-BiDi-04-8wave-Type2

Параметр
Значення
Робочі довжини хвиль
Tx: 1550,1570,1590,1610
Rx: 1470,1490,1510,1530
Кількість каналів
4 канали, 8 довжин хвиль
Тип волокна
одномодове
Відстань між каналами
20 нм
Стабільність частоти
2 нм
Смуга
> 15
Внесені втрати (парою мультиплексорів Type1 і Type2,  не враховуючи втрати в конекторах)
< 2.2 дБ
Направленість
> 55 дБ
Зворотні втрати
> 45 дБ
Розв'язка між сусідніми каналами
> 30 дБ
Розв'язка між несусідніми каналами
> 40 дБ
Поляризаційні втрати
< 0.1 дБ
Поляризаційна модова дисперсія
< 0.1 пс
Температурні втрати (від 0 до 70 °С )
< 0.45 дБ
Операційна оптична потужність
> 300 мВт
Робоча температура
від -10 до +70 °С
Температура зберігання
від -40 до +85 °С
Тип конектора
4 pcs LC/UPC duplex + 1 pc LC/UPC simplex
Інсталяційні розміри
19" патчпанелі висотою-1U

Дані мультиплексори/демультиплексори використовуються спільно з CWDM SFP модулями

 

CWDM & DWDM
Обладнання Мультиплексор

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:




  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк