Працюємо заради Перемоги! Телеком обладнання Україна

Категорії
Спеціальні
- 8%
555.80грн 512.13грн
Базовано на 0 відгуках.
- 25%
794.00грн 595.50грн
Базовано на 0 відгуках.
18.04.2024

Оптично-мережеві абонентські термінали (ONU) відіграють ключову роль у забезпеченні доступу до швидкісного інтер ..

Детальніше
02.04.2024

Бери зараз - сплачуй потім Нагадуємо Вам, що усі наші товари можна купити через послугу "покупка частинами" ..

Детальніше
25.03.2024

Успішна доставка товарів - це не лише швидкість пересування вантажу, а й його надійне та безпечне пакування. Пра ..

Детальніше
19.03.2024

  Переваги оптичного кабелю Южкабель ОЦПс Оптичні кабелі є одними з найефективніших засобів пе ..

Детальніше
12.03.2024

Ми пропонуємо якісний ремонт Вашого телекомунікаційного обладнання. Діагностика - безкоштовно! Деталі ді ..

Детальніше

Активне мережеве обладнання

Оберіть категорію

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
S5804P-E2 - 4х портовий некерований POE комутатор. Модель підтримує функцію VLAN, яка ефективно захищає всю систему від широкомовного шторму, для більш безпечної передачі даних. Коли режим VLAN включений, порти доступу ізолюються між собою (дані між ними не передаються), взаємодія є тільки з Upli..
1,123.51грн
В наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
S5808P-E2 – 8ми портовий некерований POE комутатор. Модель підтримує функцію VLAN, яка ефективно захищає всю систему від широкомовного шторму, для більш безпечної передачі даних. Коли режим VLAN включений, порти доступу ізолюються між собою (дані між ними не передаються), взаємодія є тільки з Upl..
1,508.60грн
В наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
FoxGate S5808GP-G2S2-AI - 8 портовий гігабітний некерований POE Watchdog комутатор з uplink портами GE: 2 x RJ-45 + 2 x SFP. Наявність таких uplink портів забезпечить можливість гнучкого підключення по оптиці комутаторів каскадним способом або з вищим комутатором. Модель підтримує функці..
3,136.30грн
В наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
FoxGate S6004-ES-I POE - некерований комутатор з підтримкою функції Power over Ethernet (PoE). Комутатор має промислове виконання та розширений діапазон робочих температур, що дозволяє встановлювати його навіть на вулиці в боксах з класом захисту не нижче, ніж IP54. Пристрій має шість інтерфейсів..
3,374.50грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
S4200-28P-SI - це керований гігабітний L2 комутатор, призначений для використання в мережах MAN і датацентрах. Комутатор S4200-28P-SI має на борту 24 x 1GB 10/100 / 1000Base-T портів і 4 х 1GB SFP (100 / 1000Base-X) порту, об'єднує розширені функції управління і безпеки, продуктивності і масштабо..
7,423.90грн
Скоро у продажі!
Скоро у продажі!
Купити в розстрочку
Базовано на 1 відгуках.
Маршрутизатор Netis N2, оснащений Wi-Fi технологією нового покоління 802.11AC, запропонує вам одночасне подвійне підключення з бездротовою швидкістю 867 Мбіт / с через кристально чисту смугу 5 ГГц і 300 Мбіт / с через діапазон 2,4 ГГц, ідеально підходить для швидшого завантаження, онлайн-ігор, Ін..
1,149.00грн
Наявність уточнюйте
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Маршрутизатор Netis N3 оснащений технологією Wi-Fi нового покоління 802.11AC, яка дозволяє забезпечити одночасне бездротове підключення зі швидкістю до 867 Мбіт/с в меньш неперевантаженому діапазоні 5 ГГц та до 300 Мбіт/с у діапазоні 2,4 ГГц. Сумарна швидкість доступу через Wi-Fi може досягати 11..
1,071.90грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Маршрутизатор Netis N3D оснащений технологією Wi-Fi нового покоління 802.11AC, яка дозволяє забезпечити одночасне бездротове підключення швидкістю до 867 Мбіт/с у менш ненавантаженому діапазоні 5 ГГц і до 300 Мбіт/с у діапазоні 2,4 ГГц. Сумарна швидкість доступу через Wi-Fi може досягати 1167 Мбі..
942.88грн
Скоро у продажі!
Скоро у продажі!
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Маршрутизатор Netis N5 оснащений технологією Wi-Fi нового покоління 802.11AC, яка дозволяє забезпечити одночасне бездротове підключення швидкістю до 867 Мбіт/с в менш беззавантаженому діапазоні 5 ГГц і до 300 Мбіт/с в діапазоні 2,4 ГГц. Сумарна швидкість доступу через Wi-Fi може досягати 1167 Мбі..
952.00грн
Наявність уточнюйте
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Роутер WF2419E забезпечує обмін даними зі швидкістю до 300 Мбіт/с для ваших комп'ютерів, смартфонів, бездротових камер і інших Wi-Fi пристроїв. Дві потужні антени з коефіцієнтом підсилення 5 dBi розширюють зону покриття бездротової мережі і дозволяють Вам вільно підключатися до Інтернету в будь-я..
599.00грн
Наявність уточнюйте
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
CWDM - система оптичного ущільнення, здатна значно розширити ємність Вашої оптоволоконної інфраструктури без зайвих витрат.   Ми пропонуємо Вам обладнання для побудови систем ущільнення CWDM будь-яких конфігурацій: ..
2,024.70грн
Немає в наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
CWDM-BiDi-04-08 wave дозволяє організувати в одному волокні 4 дуплексних канали, використовуючи 8 довжин хвиль. Схема підключення "Шина":   Схема підключення "Точка-точка":   CWDM-BiDi-04-8wave-Type1 ..
6,201.14грн
Немає в наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
P106C – некерований 802.3af/at POE комутатор зі спеціалізованими функціями VLAN, CCTV, POE Watchdog та POE бюджетом до 60 Вт від виробника Netis. Конфігурація портів FE: 4 x POE + 2 x RJ-45. Грозозахист портів 4 кВ. Функції VLAN, CCTV, POE Watchdog включаються одночасно за допомогою перем..
1,052.05грн
Наявність уточнюйте
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Краткий обзор свитча TP-Link TL-SF1005D: Благодаря использованию Green Ethernet-технологии возможно экономить до 70 процентов потребляемой электроэнергии Пять портов 100/10 Мбит/М с RJ45-разъемом и автосогласованием, наличие поддержки авто-MDIX/MDI Корпус из пластика ..
198.00грн
Наявність уточнюйте
Наявність уточнюйте
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Краткий обзор коммутатора TP-Link TL-SF1008D: Благодаря использованию Green Ethernet-технологии возможно экономить до 70 процентов потребляемой электроэнергии Восемь портов 100/10 Мбит/М с RJ45-разъемом и автосогласованием, наличие поддержки авто-MDIX/MDI Корпус из пл..
Уточнюйте
Наявність уточнюйте
Наявність уточнюйте
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Призначення пристрою 8-портовий гігабітний настільний/монтуємий комутатор TL-SG1008 являє собою просте рішення для переходу на гігабітний Ethernet. Підвищіть швидкість мережевого сервера і швидкість підключення до магістрального комутатора, зробіть підключення комп'ютера до гігабітного інтерн..
1,786.50грн
Наявність уточнюйте
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
24-портовий гігабітний настільний/в стійку комутатор TL-SG1024D являє собою просте рішення для переходу на гігабітний Ethernet. Все 24 порти підтримують функцію авто-MDI/MDIX. Більше не потрібно думати про тип кабелю: просто вставте кабель в пристрій і він буде з ним працювати..
Уточнюйте
Наявність уточнюйте
Наявність уточнюйте
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
10 / 100M WDM (SC, SM) TX 1310 20 km   Медиаконвертери оптичні Step4Net призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T / 100BASE-TX Fast Ethernet на кручений парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.   Підтримуючи технологію ..
397.00грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
10 / 100M WDM (SC, SM) TX 1550 20 km   Медиаконвертери оптичні Step4Net призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T / 100BASE-TX Fast Ethernet на кручений парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.   Підтримуючи технологію ..
397.00грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
CWDM - система оптичного ущільнення, здатна значно розширити ємність Вашої оптоволоконної інфраструктури без зайвих витрат.   Ми пропонуємо Вам обладнання для побудови систем ущільнення CWDM будь-яких конфігурацій: ..
3,930.30грн
Немає в наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Мультиплексор DWDM TFF Mux/Demux 16х1 plastic ..
16,872.50грн
Немає в наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Мультиплексор DWDM TFF Mux/Demux 8х1 plastic ..
8,932.50грн
Немає в наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Спліттер Red/Blue Splitter WD1515/B ..
4,819.58грн
Немає в наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Спліттер Red/Blue Splitter WD1515/R ..
4,819.58грн
Немає в наявності
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
10 / 100M WDM (SC, SM) TX 1310 20 km   Медіаконвертори призначені для сполучення сегментів мережі Ethernet 10 / 100Base-TX на основі мідної витої пари і Fast Ethernet 100Base-FX на основі волоконно-оптичного кабелю.   Дуплексная передача ведеться по одному або двом волок..
496.25грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
10 / 100M WDM (SC, SM) TX 1550 20 km   Медіаконвертори призначені для сполучення сегментів мережі Ethernet 10 / 100Base-TX на основі мідної витої пари і Fast Ethernet 100Base-FX на основі волоконно-оптичного кабелю.   Дуплексная передача ведеться по одному або двом волок..
496.25грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
FOXGATE EC-Q-1G-1SM-1310nm-20/EC-Q-1G-1SM-1550nm 20 - некеровані гігабітні медіаконвертери з вбудованим оптичним модулем 1Gb під одномодове волокно, призначені для сполучення сегментів мережі на основі&..
631.23грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
FOXGATE EC-Q-1G-1SM-1310nm-20/EC-Q-1G-1SM-1550nm 20 - некеровані гігабітні медіаконвертери з вбудованим оптичним модулем 1Gb під одномодове волокно, призначені для сполучення сегментів мережі на основі&..
631.23грн
Скоро у продажі!
Є в наявності
Купити в розстрочку
Базовано на 0 відгуках.
Активне мережеве обладнання

Активне мережеве обладнання являє собою устаткування, яке містить електронні схеми, отримує харчування від електромережі чи інших джерел і виконує функції перетворення, посилення сигналів і інші. У мережах здійснюється пакетна передача даних, в кожному пакеті даних також міститься технічна інформація: дані про його джерелі, цілісності інформації, мети і інші, які дозволяють доставляти за призначенням пакет. Активне мережеве обладнання здатне не тільки вловлювати і передавати сигнали, але і виконувати обробку цієї технічної інформації, розподіляючи і перенаправляючи надійшли потоки відповідно до алгоритмів, що вбудовуються в пам'ять приладу. Така «інтелектуальна» особливість разом з живленням від мережі вважаються ознакою активного обладнання. Наприклад, активне обладнання складається з таких пристроїв: ретрансляція, активний хаб, міст, маршрутизатор (роутер), мережевий трансивер, мережевий адаптер, концентратор, багатопортовий ретрансляція, комутатор (світч), медиаконвертер і ін.

  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк