! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером

Категорії
Спеціальні
19.05.2022

Одним із найпоширеніших і широко використовуваних провідників є волокно-оптичний кабель. Призначається він перед ..

Детальніше
23.02.2022

Гільзочки для Вашої сварочки та кабельочку   ..

Детальніше
11.02.2022

  Гни, кріпи, гаки чіпляй - наші траверси придбай! Траверси Crosver TS-500/665 призначені для ..

Детальніше
11.01.2022

Акція: Зимові знижки на зварювальні апарати Купити зварювальний апарат >> ..

Детальніше
06.01.2022

З прийдешнім святом Різдва! Нехай у вашій домівці панує затишок, достаток та добробут, а в сім'ї ніколи не т ..

Детальніше

Активне мережеве обладнання

Оберіть категорію

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
S5804P-E2 - 4х портовий некерований POE комутатор. Модель підтримує функцію VLAN, яка ефективно захищає всю систему від широкомовного шторму, для більш безпечної передачі даних. Коли режим VLAN включений, порти доступу ізолюються між собою (дані між ними не передаються), взаємодія є тільки з Upli..
933.90грн
В наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
S5808P-E2 – 8ми портовий некерований POE комутатор. Модель підтримує функцію VLAN, яка ефективно захищає всю систему від широкомовного шторму, для більш безпечної передачі даних. Коли режим VLAN включений, порти доступу ізолюються між собою (дані між ними не передаються), взаємодія є тільки з Upl..
1,254.00грн
В наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
S5805P-E2-AI - некерований 802.3af/at POE комутатор з функцією POE Watchdog (включена апаратно). У разі виявлення завислого пристрою, комутатор перезапустить POE живлення на порту, тим самим зробивши примусову перезавантаження підключеного пристрою. Конфігурація портів FE: 5 x POE + 2 x ..
1,069.20грн
В наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
FoxGate S6004-ES-I POE - некерований комутатор з підтримкою функції Power over Ethernet (PoE). Комутатор має промислове виконання та розширений діапазон робочих температур, що дозволяє встановлювати його навіть на вулиці в боксах з класом захисту не нижче, ніж IP54. Пристрій має шість інтерфейсів..
2,805.00грн
В наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
S4200-28P-SI - це керований гігабітний L2 комутатор, призначений для використання в мережах MAN і датацентрах. Комутатор S4200-28P-SI має на борту 24 x 1GB 10/100 / 1000Base-T портів і 4 х 1GB SFP (100 / 1000Base-X) порту, об'єднує розширені функції управління і безпеки, продуктивності і масштабо..
6,171.00грн
В наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 1 відгуках.
Роутер WF2419E забезпечує обмін даними зі швидкістю до 300 Мбіт/с для ваших комп'ютерів, смартфонів, бездротових камер і інших Wi-Fi пристроїв. Дві потужні антени з коефіцієнтом підсилення 5 dBi розширюють зону покриття бездротової мережі і дозволяють Вам вільно підключатися до Інтернету в будь-я..
462.00грн
Немає в наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
CWDM - система оптичного ущільнення, здатна значно розширити ємність Вашої оптоволоконної інфраструктури без зайвих витрат.   Ми пропонуємо Вам обладнання для побудови систем ущільнення CWDM будь-яких конфігурацій: ..
1,683.00грн
Немає в наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
CWDM-BiDi-04-08 wave дозволяє організувати в одному волокні 4 дуплексних канали, використовуючи 8 довжин хвиль. Схема підключення "Шина":   Схема підключення "Точка-точка":   CWDM-BiDi-04-8wave-Type1 ..
5,154.60грн
Немає в наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
Краткий обзор свитча TP-Link TL-SF1005D: Благодаря использованию Green Ethernet-технологии возможно экономить до 70 процентов потребляемой электроэнергии Пять портов 100/10 Мбит/М с RJ45-разъемом и автосогласованием, наличие поддержки авто-MDIX/MDI Корпус из пластика ..
198.00грн
В наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
Краткий обзор коммутатора TP-Link TL-SF1008D: Благодаря использованию Green Ethernet-технологии возможно экономить до 70 процентов потребляемой электроэнергии Восемь портов 100/10 Мбит/М с RJ45-разъемом и автосогласованием, наличие поддержки авто-MDIX/MDI Корпус из пл..
377.85грн
В наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
24-портовий гігабітний настільний/в стійку комутатор TL-SG1024D являє собою просте рішення для переходу на гігабітний Ethernet. Все 24 порти підтримують функцію авто-MDI/MDIX. Більше не потрібно думати про тип кабелю: просто вставте кабель в пристрій і він буде з ним працювати..
2,739.00грн
В наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
10 / 100M WDM (SC, SM) TX 1310 20 km   Медиаконвертери оптичні Step4Net призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T / 100BASE-TX Fast Ethernet на кручений парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.   Підтримуючи технологію ..
330.00грн
Скоро у продажі!
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
10 / 100M WDM (SC, SM) TX 1550 20 km   Медиаконвертери оптичні Step4Net призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T / 100BASE-TX Fast Ethernet на кручений парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.   Підтримуючи технологію ..
330.00грн
Скоро у продажі!
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
CWDM - система оптичного ущільнення, здатна значно розширити ємність Вашої оптоволоконної інфраструктури без зайвих витрат.   Ми пропонуємо Вам обладнання для побудови систем ущільнення CWDM будь-яких конфігурацій: ..
3,267.00грн
Немає в наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
Мультиплексор DWDM TFF Mux/Demux 16х1 plastic ..
14,025.00грн
Немає в наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
Мультиплексор DWDM TFF Mux/Demux 8х1 plastic ..
7,425.00грн
Немає в наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
Спліттер Red/Blue Splitter WD1515/B ..
4,006.20грн
Немає в наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
Спліттер Red/Blue Splitter WD1515/R ..
4,006.20грн
Немає в наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
10 / 100M WDM (SC, SM) TX 1310 20 km   Медіаконвертори призначені для сполучення сегментів мережі Ethernet 10 / 100Base-TX на основі мідної витої пари і Fast Ethernet 100Base-FX на основі волоконно-оптичного кабелю.   Дуплексная передача ведеться по одному або двом волок..
412.50грн
Скоро у продажі!
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
10 / 100M WDM (SC, SM) TX 1550 20 km   Медіаконвертори призначені для сполучення сегментів мережі Ethernet 10 / 100Base-TX на основі мідної витої пари і Fast Ethernet 100Base-FX на основі волоконно-оптичного кабелю.   Дуплексная передача ведеться по одному або двом волок..
412.50грн
Скоро у продажі!
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
FOXGATE EC-Q-1G-1SM-1310nm-20/EC-Q-1G-1SM-1550nm 20 - некеровані гігабітні медіаконвертери з вбудованим оптичним модулем 1Gb під одномодове волокно, призначені для сполучення сегментів мережі на основі&..
524.70грн
Скоро у продажі!
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
FOXGATE EC-Q-1G-1SM-1310nm-20/EC-Q-1G-1SM-1550nm 20 - некеровані гігабітні медіаконвертери з вбудованим оптичним модулем 1Gb під одномодове волокно, призначені для сполучення сегментів мережі на основі&..
524.70грн
Скоро у продажі!
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
Медіаконвертори FoxGate призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну. Конвертор містить LFP (Link Fault Pass-through) функцію для моніторингу помилок мережевих з'єднан..
462.00грн
В наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
Медіаконвертори FoxGate призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну. Конвертор містить LFP (Link Fault Pass-through) функцію для моніторингу помилок мережевих з'єднан..
462.00грн
В наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
CWDM - система оптичного ущільнення, здатна значно розширити ємність Вашої оптоволоконної інфраструктури без зайвих витрат.   Ми пропонуємо Вам обладнання для побудови систем ущільнення CWDM будь-яких конфігурацій: ..
6,435.00грн
Немає в наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
Керований комутатор доступу Raisecom ISCOM2110EA-MA-WP є високонадійним і економічно вигідним пристроєм і застосовується для підключення користувачів в житлових будинках, офісних будівлях, на підприємствах. Raisecom ISCOM2110EA-MA-WP - це L2 комутатор рівня досту..
3,630.00грн
В наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
Керований комутатор доступу Raisecom ISCOM2128EA-MA операторського класу має 24 FE порти, а також 4 GE комбо порти, призначених для підключення до опорної або магістральної мережі. У даному комутаторі застосовується конвекційне охолодження (без використання вентиляторів)...
4,301.88грн
Немає в наявності
Немає в наявності
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
Raisecom ISCOM2608G є новим та економічним комутатором Gigabit Ethernet рівня 2. Він використовує програмну платформу для маршрутизації на базі ОС Linux та високопродуктивну апаратну платформу. Маючи високу надійність та можливість віддаленого адміністрування, він відповідає сучасним потребам..
4,785.00грн
В наявності
Есть в наличии
Купить в рассрочку
Базовано на 0 відгуках.
Активне мережеве обладнання

Активне мережеве обладнання являє собою устаткування, яке містить електронні схеми, отримує харчування від електромережі чи інших джерел і виконує функції перетворення, посилення сигналів і інші. У мережах здійснюється пакетна передача даних, в кожному пакеті даних також міститься технічна інформація: дані про його джерелі, цілісності інформації, мети і інші, які дозволяють доставляти за призначенням пакет. Активне мережеве обладнання здатне не тільки вловлювати і передавати сигнали, але і виконувати обробку цієї технічної інформації, розподіляючи і перенаправляючи надійшли потоки відповідно до алгоритмів, що вбудовуються в пам'ять приладу. Така «інтелектуальна» особливість разом з живленням від мережі вважаються ознакою активного обладнання. Наприклад, активне обладнання складається з таких пристроїв: ретрансляція, активний хаб, міст, маршрутизатор (роутер), мережевий трансивер, мережевий адаптер, концентратор, багатопортовий ретрансляція, комутатор (світч), медиаконвертер і ін.

  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк
---