! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером


Системи охорони Ajax

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
У комплекті бездротові: розумна централь Ajax Hub, датчик руху Ajax MotionProtect, універсальний датчик відкриття вікна/двері Ajax DoorProtect, брелок для керування охоронною системою Ajax Space Control; Призначений для охорони квартири, офісу, заміського будинку, складу тощо; ..
7,599.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Стартовий комплект системи безпеки з фотоверіфікацією тривог Комплект бездротової сигналізації Ajax StarterKit Cam з фотопідтвердження тривог для захисту від пограбування. До складу входять: централь Hub 2, датчик руху з фотокамерою, датчик відкриття, брелок керуван..
10,899.00грн
Базовано на 0 відгуках.
У комплекті бездротові: розумна централь Ajax HubPlus, датчик руху Ajax MotionProtect, універсальний датчик відкриття вікна/двері Ajax DoorProtect, брелок для керування охоронною системою Ajax Space Control; Призначений для охорони квартири, офісу, заміського будинку, складу тощо..
11,299.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Ajax Hub примножує можливості кожного пристрою Ajax. Він контролює їх роботу і збирає дані за допомогою інноваційної бездротової технології Jeweller.   Аналізує загрози, відсіває помилкові спрацьовування і моментально, вказують на ризик. Технології захисту від саботажу роблять Ajax H..
4,799.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Керує системою безпеки з фотопідтвердженням тривог Передає фотографії з датчиків MotionCam   Викликає патруль охоронної компанії в разі тривоги   Керування через застосунок із будь-якої точки світу   Використовує 3 незалежні канали зв’язку   ..
5,949.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Ajax HubPlus примножує можливості кожного пристрою Ajax. Він контролює їх роботу і збирає дані за допомогою інноваційної бездротової технології Jeweller.   Аналізує загрози, відсіває помилкові спрацьовування і моментально, вказують на ризик. Технології захисту від саботажу роблять Aj..
8,149.00грн
Базовано на 0 відгуках.
  Розумна розетка не вимагає інсталяції - лічені секунди на підключення до хаба, і Socket готова керувати живленням підключеного приладу. Вручну, за сценарієм або розкладом.   Socket забезпечена світлодіодним підсвічуванням, що показує кількість сп..
1,499.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Ajax MotionProtect з першого кроку визначає появу людини в приміщенні, але ігнорує рух тварин, протяги та поміхи від кондиціонера. Максимум можливостей Працює на відстані до 1700 метрів від Ajax Hub на відкритому просторі чи на декількох поверха..
1,349.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Ajax DoorProtect захищає від проникнення через вікна та двері. Завдяки бездротовому зв’язку датчики можуть захистити кілька поверхів будівлі. Максимум можливостей Працює на значній відстані від Ajax Hub чи бриджу: 1200 метрів відкритого простору чи декілька поверхі..
999.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Ajax DoorProtect Plus захищає від вторгнення через двері та відчинені вікна. Реагує на відкриття, зміну кута нахилу й удари. Максимум можливостей Працює на значній відстані від Ajax Hub: 1000 метрів відкритого простору чи декілька поверхів будівлі Фіксує зміну кута нах..
1,349.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Ajax KeyPad призначена для управління системою безпеки Ajax. Режим охорони вмикається натисканням однієї кнопки або при введенні цифрового коду. У разі загрози передбачено функцію зняття з-під охорони під примусом. Максимум можливостей Працює на відстані до 1700 метрів від A..
2,099.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Ajax SpaceControl передає сигнал по захищеному каналу з плаваючим кодуванням без постійної складової, що унеможливлює підміну. Дистанція роботи — до 1300 метрів на відкритому просторі. Максимум можливостей Працює на відстані до 1300 метрів від A..
669.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Мініатюрний бездротовий датчик захистить вікна в кімнаті навіть на значній відстані від хабу. Двофакторне визначення розбиття суттєво знижує ризик хибних спрацювань. Максимум можливостей Працює на значній відстані від Ajax Hub чи бриджа: 1000 метрів відкритого прос..
1,499.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Ajax CombiProtect визначає появу людини в приміщенні з першого кроку, але ігнорує рухи тварин, протяги та поміхи від кондиціонера. Додатково контролює цілісність скла в радіусі 9 метрів від датчика Максимум можливостей Працює на відстані до 1200 метр..
2,099.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Звукова сигналізація з рівнем звуку від 81 до 105 дБ і роз'ємом для підключення зовнішнього світлодіода. На відкритому просторі тримає зв'язок з Ajax Hub на відстані до 2000 метрів Максимум можливостей Працює на значній відстані від Ajax Hub: 2000 метрів відкритого простору чи декільк..
1,499.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Бездротова тривожна кнопка для екстрених ситуацій. Захищена від помилкових натискань. Працює до 5 років від комплектної батареї. До системи безпеки Ajax підключається по захищеному протоколу Jeweller, дальність зв’язку – до 1300 метрів при відсутності перешкод. Викликає допомогу в один клік..
749.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Вузьконаправлений датчик руху типу «штора». Оснащений двома PIR-сенсорами. Призначений для використання тільки в приміщенні Максимум можливостей Визначає рух на відстані до 15 метрів Кути огляду: по горизонталі - 6°, по вертикалі - 90° Оснащений двома PIR-сенсор..
1,799.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Датчик руху з мікрохвильовим сенсором і імунітетом до тварин Ajax MotionProtect Outdoor MotionProtect Plus бачить появу живої істоти в приміщенні з найменшого руху, але в той же час, не звертає уваги на рухи домашніх тварин, перешкоди від вітру або від кондиціонера. Перешкоди фільтруютьс..
4,149.00грн
Базовано на 0 відгуках.
При виявленні руху бездротовий датчик MotionCam передає сигнал тривоги хабу та робить анімовану серію фотознімків для оцінки того, що відбувається. Визначає появу людини в приміщенні на відстані до 12 метрів, але ігнорує домашніх тварин. Інфрачервоне підсвічування дозволяє забезпечити високу дета..
3,409.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Світлозвукова сигналізація з рівнем гучності звуку від 85 до 113 дБ. На відкритому просторі тримає зв’язок з Ajax Hub на відстані до 2000 метрів. Максимум можливостей Працює на значній відстані від Ajax Hub: 1500 метрів відкритого прос..
2,999.00грн
Базовано на 0 відгуках.
ReX - підсилювач радіосигналу, що збільшує дальність радіозв'язку пристроїв Ajax з хабом до 3 разів. Має вбудований тампер для захисту від несанкціонованого розкриття і оснащений акумулятором, що забезпечує до 35 годин роботи без зовнішнього живлення.     Увага: Підсилювач п..
2,999.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Ajax FireProtect цілодобово стежить за пожежною безпекою в приміщенні та моментально сповіщує про різкі перепади температури чи небезпечний рівень чадного газу Інтелектуальне розпізнавання небезпеки Детектування диму Тривога в разі різкого підвищення тем..
1,799.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Ajax FireProtect Plus цілодобово стежить за пожежною безпекою в приміщенні та моментально сповіщує про появу диму, небезпечний рівень чадного газу та різкі перепади температури. Інтелектуальне розпізнавання небезпеки Детектування диму та чадного газу Тривога в разі різкого ..
2,699.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Ajax LeaksProtect миттєво виявляє протікання і скасовує тривогу, коли вода повністю висихає. Енергоефективний, надійний і надзвичайно довговічний Максимум можливостей Працює на значній відстані від Ajax Hub: 1300 метрів на відкритому просторі або декілька поверхів ..
1,199.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Ajax MotionProtect Plus визначає появу людини в приміщенні з першого кроку, але ігнорує рухи тварин, протяги та перешкоди від кондиціонера. Радіочастотне сканування фільтрує перешкоди, які виникають від теплового випромінення в комплексі з рухом штор, тремтінням жалюзі та..
2,099.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Ajax WallSwitch контролює увімкнення техніки та стежить за обсягом споживаної енергії. Детальну інформацію завантажує у мобільний чи веб-додаток. Максимум можливостей Працює на значному віддаленні від Ajax Hub: 1000 метрів відкритого простору чи декілька ..
1,049.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Бездротове реле з безпотенційним сухим контактом для ввімкнення та вимкнення приладів або пристроїв із живленням від джерела 7—24 В DC. Може імітувати функцію кнопки або тумблера. Максимум можливостей Працює на значному віддаленні від Ajax Hub: 1000 метрів відкритого простору чи&..
1,049.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Ajax Transmitter дозволяє підключити датчики з дротовим виходом до системи безпеки. З його допомогою можна організувати захист у приміщенні та на вулиці. Максимум можливостей Працює на значній відстані від Ajax Hub: 1600 метрів відкритого простору чи декілька поверхів будівлі Мо..
1,199.00грн
Базовано на 0 відгуках.
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк
---